To dlatego A Broken Girl Loves The Hardest - Grudzień 2021

Przeszła przez piekło.

Myślała, że ​​nigdy się z tego nie wydostanie. Każda kość w jej ciele bolała i była całkowicie załamana emocjonalnie. Jej życie nie było warte życia.qué dulces salieron en 2000

Nie miała powodu wstać rano. Czuła ból co sekundę każdego dnia i nie mogła oderwać od tego myśli, bez względu na to, co zrobiła.

Ale czas minął i jak mówią, czas leczy wszystkie rany. To prawda. Czas ją uzdrowił i wyszła z ciemnego miejsca, w którym była.

Widziała, jak życie może cię obalić. Widziała najniższy z najniższych, a teraz niczego się nie boi. Teraz jest gotowa na wszystko, co jej się przydarzy, ponieważ była na dole i nigdy nie mogło być gorzej.Może być szczęśliwa i patrzeć w przyszłość i wszystko, co ona dla niej kryje. Po prostu wie, że przed nią jest tyle dobrego, tyle pozytywności, ponieważ zdecydowała się pójść w tym kierunku.

Uznała, że ​​nie zadowoli się kimś, kto nie był dla niej przeznaczony. Postanowiła poczekać i uzbroić się w cierpliwość.

Ale kiedy przyjdzie ten właściwy mężczyzna, będzie go kochać całym swoim sercem. Daje mu wszystko, czego potrzebuje. Upewni się, że jest najszczęśliwszym mężczyzną na świecie.Ponieważ dziewczyny, które zostały pobite i złamane, najbardziej kochają. Dziewczyny, które przeszły piekło, potrafią docenić prawdziwą miłość.

Ona wie, jak to jest, kiedy czujesz ból i ból. Wie, jak to jest, gdy nie masz powodu żyć, gdy twój świat powoli się rozpada i nie możesz nic zrobić, aby to zmienić.

Możesz tylko to znieść i poczekać, aż zniknie, poczekać, aż się zagoi i zaakceptuje wszystko, co ci się przydarzyło. Nigdy nie pozwoli ci się to przytrafić. Nigdy nie pozwoli ci poczuć tego bólu i utknąć w tym ciemnym miejscu, które zna trochę za dobrze.

Sprawi, że miłość jej życia będzie bezpieczna.

W jej ramionach jest najbezpieczniejsze miejsce, w którym możesz być. Będzie cię pielęgnować i chronić jak lwica. Jej miłość jest tak silna, że ​​nic nie może jej obalić.

Pomoże ci poradzić sobie z twoimi problemami i ilekroć zobaczy, że cierpisz, podzieli z tobą ciężar. Nigdy nie pozwoli ci sama dźwigać tego ciężaru. Nie mogła wybaczyć sobie, że pozwala ci cierpieć.

Będzie pomocną dłonią, której potrzebujesz, gdy twoje życie rzuci cię na ziemię. Nigdy nie będziesz czuć się samotna, nie kiedy ona będzie obok ciebie.

Była tam. Płakała tysiąc łez w czterech samotnych ścianach swojej sypialni. Nie miała przy sobie nikogo, kto by jej powiedział, że wszystko będzie dobrze.

Wie, jak bardzo boli być na wpół kochanym.

ideas para fiestas en el patio trasero con un presupuesto limitado

Nie potrzebuje i nie chce na wpół osaczonej miłości. Była tam wcześniej i prawie ją zabiło. Ona nie chce być jedyną próbującą. Nie chce czuć się porzucona i odrzucona.

Jest empatką i widzi w ludziach tylko dobro, więc dawała mu szansę za szansą na udowodnienie siebie. I wykorzystał te szanse, by jeszcze bardziej ją skrzywdzić. Ale będzie tego żałował, gdy zda sobie sprawę z tego, co miał i puścił.

Właśnie dlatego ta złamana dziewczyna pokocha cię najmocniej. Ona nie chce, żebyś został zaniedbany. Nie chce, żebyś kiedykolwiek odczuwał ból, który odczuwała.

Nie chce, żebyś gapił się na telefon w nadziei, że „miłość twojego życia” wyśle ​​ci SMS z informacją, że za tobą tęskni. To ona zadzwoni i powie „Kocham cię”. To ona nigdy cię nie opuści - chyba że dasz jej dobry powód.

Wybiera miłość zamiast strachu przed ponownym złamaniem.

Nigdy tam nie wróci. Nigdy nie pozwoli, żeby ktoś ją tak złamał. Jeśli będzie musiała być agresywna, aby odepchnąć od siebie tych ludzi, zrobi to.

Jej serce rozpadło się na milion kawałków i spędziła tyle czasu, składając je ponownie. Nigdy nie pozwoli, aby ktokolwiek zabrał ją z powrotem do tego okresu jej życia, ale nigdy nie pozwoli też, aby ktokolwiek wokół niej tam poszedł.

Uwielbia mocno i z każdą kroplą emocji, którą opuściła. Nawet gdy zostanie pokonana, nadal będzie kochać.

Jej miłość jest czymś, czego tak łatwo nie stracisz, ale stracisz ją, jeśli ją zdradzisz. Tych rzeczy, których nie wybacza. Nigdy więcej.