Dlatego kobiety Alpha są tak przerażające dla mężczyzn - Grudzień 2021

Nie chodźmy wokół krzaków i stawmy czoła temu, że silny mężczyzna umawia się z kobietą Alpha. Chociaż większość mężczyzn nie przyznaje się do tego, od samego początku obawiali się Alphas, ponieważ są oni niezależni i wiedzą, czego chcą.

Nie potrzebują mężczyzny, aby ich życie było możliwe do życia - same mogą zająć się tą częścią. Szukają szacunku i wierzą mi, dostają to.Oto niektóre z powodów, dla których mężczyźni są zastraszani przez kobiety Alfa. Mężczyźni mogą być wobec nich niegrzeczni i wrogo nastawieni, ponieważ boją się niezależności tych kobiet.

Zostań ze mną i spójrzmy na niektóre z powodów, dla których mężczyźni boją się silnych i niezależnych kobiet.

mejores alimentos para combatir la grasa del vientre

1. Rzucają im wyzwanie

Niektórzy mężczyźni nie lubią wyzwań dla kobiet. Mimo że kobiety poczyniły ogromne postępy od zdominowania przez mężczyzn do bycia równymi im, większość mężczyzn nadal uważa kobiety za mniej godne.Nienawidzę tego mówić, ale w większości przypadków jest to prawda (oklaski dla tych, którzy są wyjątkami od reguły). Chociaż dzisiaj jest ich znacznie mniej, niestety nadal istnieją.

alimentos para comer para que sepa bien

Kiedy kobiety rzucają im wyzwanie, mężczyźni czują się nieswojo z myślą, że kobieta może być od nich lepsza. I dlatego większość z nich jest zastraszana przez kobiety stanowiące wyzwanie, ponieważ boją się, że mogą stracić postawę „dostawcy macho”.

2. Nie potrzebują mężczyzn, aby wywrzeć na nich wrażenie

Niektórzy mężczyźni polegają na dobrym wyglądzie i kilku liniach pick-up, aby zaimponować kobiecie. ALE kobiety Alpha nie zakochują się w tym gównie. Potrzebują znacznie więcej od mężczyzny, aby wywrzeć na nim wrażenie (jeśli w ogóle mają być pod wrażeniem). Chcą mózgów, wyglądu, humoru… Chcą całej paczki - ponieważ sami są całą paczką.Oczekują, że ludzie będą sobie równi, ponieważ nigdy nie zadowalają się mniej niż zasługują. To kolejny powód, dla którego większość mężczyzn jest zastraszana przez Alphas - nie są pod tak wielkim wrażeniem.

3. Chcą, aby ludzie udowodnili, że są godni

Potrzebują mężczyzn, którzy będą ciężko pracować, tak jak to robią, albo w swoich związkach, albo ogólnie. Nie wystarczy, że mężczyźni po prostu się pojawią, a tym samym zetrą kobiety z nóg. Mężczyźni muszą pokazać, z czego są zrobieni.

¿Mi esposo todavía me quiere?

Właśnie dlatego ludzie zaczęli się bać. W przeciwieństwie do przeszłości, muszą teraz ciężko pracować, aby dostać coś, czego chcą (silna kobieta) i nie dotrą tam, siedząc na kanapie i czekając na przekazanie im rzeczy.

4. Czy to Alfa czy suki?

Mężczyźni, którzy boją się tych kobiet, są często myleni z tymi dwoma terminami. W rzeczywistości większość z nich nie dostrzega nawet różnicy między suką a Alfą. Nie rozumieją, że Alfy nie są dyktatorami. Nie są rozpieszczonymi małymi księżniczkami tatusia. Są po prostu silni i niezależni - nie pozwolą nikomu oszukać i grać.

Alfa wymagają szacunku, a mężczyźni, którzy nie czują się z tym komfortowo, będą nazywać je sukami, ponieważ się ich boją. Boją się postawy „nie możesz mnie dotknąć”.

5. Nie boją się mówić w myślach

Nigdy, ale nigdy kobieta Alpha nie zamknie ust, jeśli ma coś do powiedzenia. Ci mężczyźni, którzy są zastraszani przez Alphas, uważają, że kobiety powinny być ciche, miękkie i podporządkowane swoim mężczyznom. Przykro mi, jeśli niektórzy mężczyźni uważają tę obraźliwość, ale zwykle jest to prawda.

Nie mogą znieść faktu, że kobiety mają prawo być asertywne i mówić w myślach, gdy czują, że muszą się chronić. Nie biorą gówna od nikogo. Zastraszają je kobiety o takiej sile i niezależności. Ludziom grozi ich siła. Jedyną dobrą wiadomością jest to, że w miarę upływu czasu, a świat zaczyna się zmieniać, na Ziemi jest coraz mniej tych zagrożonych ludzi.

Przeczytałeś już niektóre z powodów, dla których mężczyźni boją się kobiet Alpha. Ale najważniejsze jest to, że większość z tych mężczyzn nie rozumie tak dobrze terminu Alpha. Zastraszają ich dominacja, którą uważają za tyraniczną.

Mężczyźni przegapili fakt, że kobiety po prostu wiedzą, czego chcą i pozostaną wierne sobie.

juguetes más caros de los 80

Dostaną to, czego chcą, bo na to zasługują.

Czego się boisz?