Oto, co właściwie zyskałeś, tracąc go

Oto, co właściwie zyskałeś, tracąc go

Kiedy byłeś z nim, myślałeś, że cały świat jest na wyciągnięcie ręki. Myślałeś, że to, co z nim masz, było prawdziwym interesem, ponieważ zrobił wszystko, co możliwe, abyś się w nim zakochał.Niestety, po okresie pana Darcy, zamiast wznieść się razem na wyżyny, cały wasz świat się rozpadł.

Prawda jest taka, że ​​tak naprawdę nigdy go nie miałeś. Miałeś jego iluzję i to wszystko. Zakochałeś się w jego stronie, która tak naprawdę nie była jego.que quieren los hombres en el sexo

Zakochałeś się w gościu, którego wybrał ci pokazać, ale to nie był ten facet. Był całkowitym przeciwieństwem dobrego faceta. Był toksyczny i nie miałeś pojęcia.

Problem z byciem częścią toksycznego związku polega na tym, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że w nim jesteś.

Pamiętasz historię o żabie i wrzącej wodzie?Cóż, żaba nie miała pojęcia, że ​​woda robi się coraz cieplejsza, aż było za późno.

To samo mogło przytrafić się tobie – mogłeś pozostać w toksycznym związku, dopóki nic z ciebie nie zostało.

Na szczęście wyskoczyłeś z wrzącej wody w samą porę, żeby się uratować.

Na początku, po jego utracie, czułeś się, jakbyś stracił wszystko, co było ci znajome. Miałem wrażenie, że podłoga pod twoimi stopami zniknęła i że to tylko kwestia czasu, zanim wpadniesz do dziury. Ale rzeczywistość była zupełnie inna.Tak, tracąc go, straciłeś też kilka rzeczy. Na szczęście żadna z tych rzeczy nie była dobra. To nic, nad czym powinieneś płakać.

Twój niepokój opuścił cię razem z nim.

Zajęło im obojgu zbyt dużo czasu, aby spakować swoje rzeczy i odejść, ale to była piekielna ulga, kiedy ci goście opuścili twój dom.

Kiedyś drżałeś na najmniejszą rzecz, którą robiłeś, ponieważ ciągle oczekiwałeś jego reakcji.

Po wszystkim, co robiłeś, towarzyszył strach, że może nie pochwalać, że może nie zrozumieć i że może to wpędzić cię w kłopoty.

Przez długi czas byłaś dziewczyną, która nie dbała o czyjąkolwiek opinię, ale sprawiał, że czułaś się niepewnie i przestraszona, a za każdą rzecz, którą zrobiłeś lub pomyślałeś, czułaś, że potrzebujesz jego aprobaty.

Potrzebowałeś go, aby zgodził się na twoje pomysły, w przeciwnym razie żyłbyś w piekle z nim, odciągając od ciebie jego uwagę i miłość. Kiedy pozwalasz mu odejść, pozwalasz również odejść swojemu niepokojowi.

Po tym, jak go straciłeś, straciłeś poczucie, że masz kogoś i nie jesteś kochany.

Po tym, jak ukarałby cię emocjonalnie za wszystko i wszystko, po prostu siedziałeś obok mężczyzny, którego kochasz, i czułbyś się jak najbardziej samotna osoba na świecie.

Gdybyś tylko wyciągnął rękę, mogłeś go dotknąć, ale jaki był z tego pożytek? Po epizodach, przez które cię przeżył, wydawał się bardziej twoim przywódcą niż mężczyzną, który cię kocha i troszczy się o ciebie.

Po tym, jak go zgubiłeś, uwolniłeś się od tortury siedzenia obok ciebie, będąc w odległości mili.

Gdyby to była naprawdę strata, powiedziałbym, że to dobra strata.

Możesz teraz pomyśleć, że wiele tracisz, odkąd odszedł, ale wszystkie rzeczy, bez których teraz jesteś, to rzeczy, które w rzeczywistości nie były dla ciebie dobre.

universidad pública más antigua de los estados unidos

Nawet jeśli te rzeczy mogły sprawiać przyjemność, były używane tylko w jednym celu – dla toksycznego mężczyzny, by zmusić cię do pozostania z nim.

Gdybyś uwolnił się od myśli, że go potrzebujesz, zobaczyłbyś, że radzisz sobie naprawdę dobrze. Gdybyś tylko otworzył oczy, zobaczyłbyś, że zyskałeś o wiele więcej niż straciłeś.

Uwolniłeś się od jego utraty.

Nic na tym świecie nie powstrzymuje cię teraz. Nie ma rzeczy ani osoby, która mogłaby cię powstrzymać. Y

nie usłyszysz od nikogo wielkiego, grubego „NIE”, ponieważ nikt już nie ma nad tobą takiej władzy. W końcu odzyskałeś wolność w swoje ręce — jedyne miejsce, do którego naprawdę należy.

Zyskałeś miłość, tracąc go.

Możesz myśleć, że jest twoją miłością, ale nie jest i nie był. Musisz porzucić ten pomysł i dopiero wtedy zobaczysz, gdzie leży prawdziwa miłość.

Odnajdujesz miłość rano, kiedy się budzisz i już się nie boisz. Odnajdujesz miłość w czytaniu tej książki lub uśmiechaniu się do przypadkowego nieznajomego.

cosas que decir al tener relaciones sexuales

Odnajdujesz miłość w swojej rodzinie i przyjaciołach, których możesz teraz zobaczyć, ponieważ nie ma go już tutaj, aby dać ci trudny czas na zrobienie miejsca w twoim sercu dla kogokolwiek innego oprócz niego.

Znalazłeś szczęście po jego stracie.

Możesz tego jeszcze nie widzieć, ale teraz jesteś szczęśliwszy. Zmarszczki, które masz wokół oczu, nie są spowodowane marszczeniem brwi lub płaczem, ale tymi szczęśliwymi chwilami, w których teraz żyjesz.

Jesteś inną osobą — przypominasz dziewczynę, którą byłeś, zanim kazał ci się zmienić.

Po stracie go odzyskałeś pewność siebie.

Możesz pomyśleć, że byłeś pewny siebie, ponieważ siedział z nim przy stole lub dlatego, że nigdy nie musiałeś wchodzić do pokoju pełnego ludzi sam, ale nie na tym polega pewność siebie.

Mogłeś być pewny siebie, gdy był w pobliżu, ale w chwili, gdy zostawił cię samą, zacząłbyś panikować i krzyczeć w środku.

Czułbyś, że brakuje Ci części i że sam nie możesz nic zrobić. Na szczęście to się również zmieniło.

Teraz możesz wejść do pokoju pełnego ludzi i poczuć się pewnie. Teraz możesz zobaczyć siebie w lustrze i poczuć się ładnie.

Nie ma nikogo innego, kto mógłby ci powiedzieć inaczej. Teraz możesz odbyć rozmowę o pracę i zobaczyć, czy dostaniesz pracę, ponieważ nikt nie powstrzyma cię przed wyjazdem, sprawiając, że poczujesz się niekompetentny.

Teraz możesz stać się kimkolwiek chcesz, ponieważ nie ma nikogo, kto mógłby ci powiedzieć, że nie możesz.

Odzyskałeś swoje życie po jego utracie.

Chociaż zostawił bliznę na twoim sercu i mogłeś się rozpłakać, kiedy zamknąłeś z nim ostatnią stronę swojej książki.

Teraz jest miejsce na nowe rzeczy. Nadal możesz napisać kolejną książkę i tym razem upewnij się, że ma szczęśliwe zakończenie.

Oto, co właściwie zyskałeś, tracąc go