Tak właśnie czuje się prawdziwa miłość, gdy jest z właściwym mężczyzną - Grudzień 2022

Ile razy zdarzyło się, że próbowałeś znaleźć miłość we wszystkich niewłaściwych miejscach? Ile razy myślałeś, że mężczyzna śpiący obok ciebie był tym właściwym? Wiem, że prawdopodobnie zdarzyło ci się to niezliczoną ilość razy, ale nadal nie miałeś na to wpływu.

Wiem, że jesteśmy bombardowani ogromnym życiem miłosnym wszystkich gwiazd wokół nas. Wiem, że miłość do nich polega na drogich prezentach i podróżach do egzotycznych miejsc. Wiem, że okazują sobie miłość, którą czują za pomocą pierścionków z brylantem i zegarków Rolex, ale w całym tym bałaganie doszedłem do wniosku, że miłość to coś więcej.Widzisz, dla mnie miłość jest najczystszym uczuciem ze wszystkich. Miłość nie jest zazdrosna, miłość nie jest trudna, a miłość nie jest czymś, co można kupić. Z właściwym mężczyzną miłość wydaje się czymś tak normalnym jak oddychanie.

Jeśli znalazłeś bratnią duszę, pokocha on nawet twoje najgorsze wydanie, jakby to było twoje najlepsze wydanie. Ale z niewłaściwym facetem nie pomaga, jeśli jesteś najlepszym wydaniem, ponieważ nie uważa, że ​​jesteś godny jego miłości. Wiem, że ludzie czasami znajdują miłość w niewłaściwych miejscach.

I wiem, że miłości, której szukali, nigdy nie było tam, gdzie jej się wydawało. Ale z drugiej strony znam ludzi, którzy wcale nie szukają miłości, ale puka do ich drzwi, kiedy najmniej się jej spodziewają.recetas de postres para diabéticos sin edulcorantes artificiales

Nie musisz być cały przebrany, aby zwrócić uwagę faceta, którego lubisz. Nie musisz wyglądać jak Anioł Wiktorii, aby przekonać mężczyznę, który uważasz za atrakcyjny. Możesz sprzątać swój dom w starym dresie, z rozczochranymi włosami, okularami na twarzy i bez makijażu, gdy nagle usłyszysz dzwonek do drzwi.

A kiedy otworzysz drzwi, zobaczysz najbardziej uroczy uśmiech i BOOM, zakochujesz się w nim po piętach.

Więc, panie, nie myślcie, że tak bardzo polubicie mężczyznę, którego lubicie. Właściwy facet będzie cię cenił za więcej. Rozpozna dobrą duszę, która troszczy się i kocha wszystkich ludzi wokół niej.Rozpozna szczery uśmiech, gdy spojrzysz mu w oczy, rumieniąc się, ponieważ cię pochwalił. Zobaczy, że jesteś kobietą do kochania, gdy powiesz, że jesteś gotów rozwiązać każdy problem przez uczciwą rozmowę. A kiedy to wszystko zobaczy, tak mocno na ciebie spadnie.

Uświadomi sobie, że jesteś jedyną osobą, której potrzebuje, aby w końcu być szczęśliwym i spełnionym. I wtedy zrozumie, że miłość nie jest bajką. To coś więcej niż historie miłosne z Hollywood, które tak łatwo się rozpadają. To znacznie więcej.

Czasami będzie burza, która rozdzieli cię, ale tylko po to, abyś mógł dowiedzieć się, że nie możesz żyć bez siebie.

¿Por qué el nombre de la niña es irónico?

Czasami będzie to bitwa, którą oboje musicie wygrać, aby w końcu zrozumieć, że macie być. Ale wszystko to jest godne, jeśli jest z właściwym facetem. Ponieważ ten właściwy wie, jak się czujesz podczas tego procesu, ponieważ on czuje to samo.

On wie, jak bardzo go kochasz, ponieważ on kocha cię jednakowo. On wie, jak bardzo się o niego martwisz, ponieważ cały czas się o ciebie martwi. Mówię wam, z właściwą, nawet najgorsze rzeczy wcale nie są takie złe.

Ponieważ będzie tam całować tam, gdzie boli i dopóki nie przestanie boleć.

Będzie tam, aby wszystkie te ciemne chmury zniknęły. Stworzy oazę spokoju tylko dla was dwojga i będzie to wasz prywatny raj. Zrobi wszystko dla kobiety, którą kocha, ponieważ wie, że jest jedyna w swoim rodzaju. I wie, że cały ten wysiłek nie poszedł na marne.

Uświadomił sobie, że znalazł to, czego szukał, i teraz nie pozwoli ci tak łatwo odejść. W końcu jesteś jego okiem i powodem, dla którego każdego dnia wstajesz. I to, kochanie, warto poczekać!

cómo perder peso sin ejercicio y dieta

Więc następnym razem, gdy będziecie walczyć, powinieneś być szczęśliwy, ponieważ walka oznacza, że ​​naprawdę troszczy się o ciebie i powinieneś się tym martwić, kiedy przestanie to robić. Więc śmiało, walcz ze swoim mężczyzną, popchnij go do krawędzi, ale nigdy nie pozwól mu spaść.

I nie zapomnij powiedzieć mu, że wybrałeś swojego mężczyznę do sporu i że nigdy nie zrobisz tego z nikim do końca życia.