Taki właśnie jesteś dziewczyną (na podstawie miesiąca urodzenia) - Grudzień 2021

styczeń

Jesteś prawdziwą kobietą alfa. Wszyscy patrzą na ciebie, kiedy wchodzisz do pokoju. Chłopaki myślą, że jesteś ambitny i silny. Twój mężczyzna cię kocha, ponieważ zawsze motywujesz go do bycia lepszym człowiekiem.

On patrzy na ciebie. Zawsze jesteś dobrze przygotowany i zorganizowany, a twój chłopak musi podjąć wiele wysiłków, aby cię zaskoczyć. Czasami możesz być naprawdę uparty i zbyt dumny, ale ma szczęście, że ma tak niesamowitą kobietę jak ty.luty

Jesteś super słodką, marzycielską dziewczyną z żądnym przygód duchem. Nie możesz siedzieć i nic nie robić, dlatego zawsze zabierasz swojego faceta na jakieś działania.

la mejor posición sexual para tener un chico

Masz wiele zainteresowań i hobby i zawsze chcesz wypróbować nowe rzeczy. Na pewno nie jesteś typem dziewczyny dla wszystkich. Chcesz, aby twój człowiek był wolnym duchem, tak jak Ty, abyś mógł razem odkrywać świat. Jedno jest pewne - nigdy się nie nudzi, ponieważ zawsze masz nowe pomysły.

Zobacz też:Cechy dziewczyny „PERFEKCYJNEJ” (według mężczyzn)Marsz

Jesteś emocjonalny i czuły. Chociaż możesz wydawać się odległy dla niektórych osób, w rzeczywistości jesteś bardzo empatyczną i wrażliwą dziewczyną.

Jesteś bardzo zdeterminowaną dziewczyną, ponieważ dokładnie wiesz, czego chcesz od swojego mężczyzny. Kiedy jesteś zakochany, jesteś prawdziwym wojownikiem i nigdy nie poddajesz się swojemu człowiekowi. Ta ogromna ilość miłości może nawet sprawić, że podejmiesz szybkie decyzje. Ludzie nie powinni brać twojej dobroci za słabość, ponieważ jesteś bardzo twardy.kwiecień

Jesteś prawdziwym klejnotem, ponieważ jesteś przyjazny, zabawny i inteligentny. Jesteś bardzo wybredna, jeśli chodzi o mężczyzn, ale kiedy się zakochasz, kochasz całym sercem.

Nigdy nie spiesz się w związku, ponieważ nie chcesz się zranić. Mądrze wybierasz i dlatego trafiasz na dobrych facetów. Na początku może ci być trudno zaufać swojemu partnerowi i zrelaksować się, ale kiedy to zrobisz, jest najszczęśliwszym facetem na Ziemi.

6 semanas de embarazo sangrando y calambres

Może

Jesteś artystyczną dziewczyną, która lubi piękne rzeczy w życiu. Zawsze szukasz osoby, która może Cię zainspirować i z którą możesz być kreatywny. Chcesz mężczyzny, na którym zawsze możesz polegać. Unikasz kłamców i złych chłopców.

Chcesz pełnej uczciwości i szacunku. Twojemu facetowi trudno jest zrobić na tobie wrażenie, ponieważ masz we wszystkim bardzo specyficzny gust. Jesteś kimś, kto chce w pełni cieszyć się życiem.

czerwiec

Jesteś śliczną, romantyczną dziewczyną. Jesteś taki słodki, że faceci nie mogą się nie zakochać. Twoje serce jest ogromne, a twój partner zawsze czuje się kochany obok ciebie. Łatwo przywiązujesz się do swojego chłopaka i czasami możesz być bardzo zazdrosny.

Osoba, która jest w tobie zakochana, musi być gotowa na przeniesienie dla ciebie gór, ponieważ nic mniej nie pasowałoby. Kiedy kochasz, kochasz jak szalony.

lipiec

Jesteś bardzo niezależny i zawsze słuchasz swojego wewnętrznego głosu, jeśli chodzi o relacje. Bardzo trudno jest zwrócić twoją uwagę. Twój facet musi być dla Ciebie idealny, w przeciwnym razie chcesz pozostać singlem.

Masz bardzo silną osobowość, ale jesteś bardzo opiekuńczy wobec ludzi, których kochasz. Jeśli twój chłopak ma zły dzień, zrobisz wszystko, aby go pocieszyć. Jesteś czymś w rodzaju najlepszego przyjaciela i dziewczyny w jednym.

Zobacz też:Tak, jestem silną, niezależną kobietą i kocham cię!

sierpień

Jesteś sercem i duszą imprezy. Faceci uwielbiają twoje doskonałe poczucie humoru. Jesteś bardzo pewny siebie i spostrzegawczy. Kiedy się zakochasz, możesz zmienić się w bardzo dziecinną, ale bardzo namiętną kobietę.

Kochanie cię nie jest łatwe, ale warto, ponieważ przebywanie z tobą to przygoda życia. Inne pary lubią umawiać się z tobą na podwójne randki, bo tak fajnie jest być w pobliżu. Twój facet jest takim szczęściarzem!

cómo salir de un matrimonio infeliz cuando él no firma

wrzesień

Jesteś bardzo zadbaną i wyrafinowaną dziewczyną. Jeśli chodzi o relacje, jesteś perfekcjonistką. Chcesz, aby twój mężczyzna był dojrzałym i inteligentnym facetem, który jest gotowy do popełnienia.

Ponieważ jesteś bardzo odpowiedzialną i mądrą dziewczyną, nie chcesz chodzić na randki. Nie chcesz zadowolić się kimś przeciętnym. Jesteś bardzo praktyczną, obiektywną i stabilną osobą. Unikasz konfliktów ze swoim chłopakiem i nienawidzisz dramatu.

październik

Jesteś taką pozytywną dziewczyną i spędzanie czasu z tobą jest zawsze przyjemnością. Twój uśmiech może sprawić, że każdy się w tobie zakochuje. Zawsze patrzysz na jasną stronę życia, a faceci uwielbiają twoją słoneczną perspektywę.

Poza tym jesteś bardzo uparty i nic cię nie zawiedzie. Masz bardzo stanowcze podejście i twój facet musi być silnym mężczyzną, aby mógł nadążyć za tobą. Twój optymizm jest bardzo korzystny dla twojego związku.

listopad

Jesteś bardzo intuicyjny. Zawsze wiesz, kiedy jest odpowiedni moment, aby coś zrobić lub powiedzieć. Z pewnością wiesz, jak sprawić, by twój mężczyzna był szczęśliwy i zadowolony. Ale wiesz także, jak walczyć i używać słów jako broni.

Zawsze masz świetne rady i jesteś bardzo mądra dla młodej kobiety. Ludzie tacy jak ty, ponieważ czują, że mogą się zrelaksować i być sobą bez udawania kogoś innego, by cię uwieść. Najbardziej cenisz sobie szczerą rozmowę.

grudzień

Jesteś prawdziwym ogniem. Łatwo się nudzisz i dlatego zawsze szukasz faceta, który sprawi, że Twój dzień będzie aktywny i interesujący. Faceci szaleją na punkcie waszego wolnego ducha i spontaniczności.

Twój mężczyzna powinien być kimś, kto zawsze będzie cię wspierać w twoich nadziejach i planach, ponieważ twoje marzenia są duże. Kochasz mężczyzn nieco różniących się od ciebie. Szukasz kogoś cierpliwego, kogoś, kto może rzucić Ci wyzwanie i zainspirować Cię do bycia lepszym.