Tak naprawdę wygląda rejs z utratą wagi - Grudzień 2021

Okulary, okulary przeciwsłoneczne, lato, gogle, koszula bez rękawów, klatka piersiowa, biżuteria, aktywny zbiornik, biustonosz, stroje kąpielowe, dzięki uprzejmości Samantha Lefave

Byłem na rejsach już wcześniej i podczas ich trwaniadobrze, Będę szczery: to nie jest mój ulubiony sposób na wakacje. Zamiast przeskakiwać z wyspy na wyspę z niewielką ilością czasu, aby naprawdę zbadać każdą z nich, wolę trzymać się jednego miejsca i kopać głęboko - rozmawiać z mieszkańcami, poznawać kulturę i, co najważniejsze, jeść jedzenie.Ale kiedy nadarzyła się okazja, aby popłynąć na pokładzieWeight Watchers Rejuvenation Vacation na morzu- marka po raz pierwszy uruchomiła rejs wellness - nie mogłem odmówić. To znaczy, a co jeśliPojawiła się Oprah?

Mimo to, pakując torbę, zmagałem się z tą koncepcją. W końcu Weight Watchers koncentruje się na ludziach zrzucających kilogramy. Ale rejsy są znane z absurdalnie kalorycznych posiłków, nadmiaru napojów i niezbyt dużej aktywności. (Chyba że liczysz na podniesienie wspomnianych drinków w twarz, co całkowicie robię.) Czy te dwa pomysły naprawdę mogą się ze sobą połączyć w sposób, który nie zniszczyłby całkowicie mojego wakacyjnego klimatu? A może zostałbym wprowadzony na spotkanie po spotkaniu, zmuszony do ważenia się (najgorszy koszmar urlopowicza) i serwowania nijakich dietetycznych potraw?

Jedno wiedziałem: jeśli ten rejszrobiłskończyło się uczuciem tortury, nie przechodziłam przez to sama. Zadzwoniłem więc do mojej najlepszej przyjaciółki Liz, przekonałem ją, żeby kupiła bilet na samolot i razem odpłynęliśmy. Przynajmniej, powiedziałem sobie, nędza kocha towarzystwo. W najlepszym razie odejdziemy z tymniesamowita wakacyjna historiapowiedzieć.