To właśnie oznacza „To nie ty, to ja”

To właśnie oznacza „To nie ty, to ja”

To nie ty to ja jest najbardziej powszechny i ​​popularny linia zerwania odkąd Gwen używała go do zerwania George Costanza w Seinfeld . Ale to także największe kłamstwo w historii!Czy dzwoni jakieś dzwonki?

cuando sabes que una relación está terminando

Założę się, że wszyscy mieliście taką niezręczną sytuację.Myślisz, że wszystko jest w porządku. Myślisz, że znalazłeś kogoś, kto troszczy się i kocha. Myślisz, że w końcu znalazłeś swoją bratnią duszę .Myślisz, że zostaniesz razem na zawsze i modlisz się, aby tak się stało każdej nocy.

Aż pewnego dnia przyjdą i sprawią, że cały twój świat się zawali jednym zdaniem:Musimy porozmawiać.

Następnie wyskakuje te 5 rozdzierających serce słów: To nie ty to ja, z twoim przyszłym byłym noszącym ten szczenięcy wygląd.Zaczynasz czuć, jak przytłacza Cię kolejka górska emocji, a łzy zaczynają spływać Ci po policzkach.

Nie jesteś pewien, jak zinterpretować te słowa… Czy to naprawdę jest sposób, w jaki czuje się twój partner, czy jest to po prostu zwykłyzerwaćwymówka? A ja dzisiaj jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć i rozwiać Twoje wątpliwości.

Co to znaczy, gdy mówią: „To nie ty, to ja”?

kobieta kłóci się z mężczyznąNie wiem, co jest z tymi „mężczyznami”, czy mogę ich teraz tak nazywać… Wygląda na to, że łóżko jest jedynym miejscem, w którym mają jaja.

Jeśli już kogoś nie lubisz, przyznaj się do tego. Jeśli zdradziłeś swojego partnera, jesteś mu winny przeprosiny – nie możesz użyć zerwania, aby uszło mu to płazem.

Jesteś winny czyjejś złamanie serca, a wszystko, co zrobiłeś, to wymyślenie kiepskiego zdania o zerwaniu. mam na myśli, naprawdę wahać się ? To prawdziwy tchórzliwy akt.

Może również mieć kilka niejednoznacznych znaczeń… Jak na ironię, prawie nigdy nie oznacza tego, co w rzeczywistości oznacza, ponieważ większość ludzi używa go tylko jako wymówki do zerwania.

W większości przypadków to zerwanie oznacza po prostu…

• Klasyczna wymówka zerwania

„Zrobiłeś absolutnie nic, co mogłoby mnie zmusić do zerwania z tobą, ale mimo to muszę to zrobić, ponieważ czuję trawa jest bardziej zielona z drugiej strony'– Jestem pewien, że taki scenariusz gra w głowach wszystkim, którzy używają „To nie ty, to ja” jako wymówki, by w miły sposób kogoś zostawić.

Z jednej strony mają rację, bo to oni – oni…ten, który inicjuje zerwanieponieważ mają inne zainteresowania.

Z drugiej strony używają go również, aby nie komplikować więcej rzeczy i aby nie wyglądały źle, zostawiając swojego partnera dla kogoś innego.

Chociaż to zdanie brzmi jasno, może mieć ukryte znaczenie .Może to być tylko forma manipulacji. Manipulacja, na którą nigdy nie powinieneś dać się nabrać.

• Tchórzostwo działa

Jestem pewien, że nie tylko zostawili cię z tą okropną linią zerwania, ale także zrobili to za pośrednictwem mediów społecznościowych… Czy mam rację? Cóż, oczywiście masz do czynienia z kurczakiem, który nie ma odwagi zerwać z tobą osobiście.

Uważają, że jeśli w pełni wezmą na siebie winę, wszystko będzie dobrze.Tak, byłoby dobrze, gdybyś był pieprzonym idiotą!

Ale zdrowym rozsądkiem nie możesz i nie powinieneś tego akceptować po prostu cię prowadzą .Moja rada w związku jest taka, że ​​powinieneś się z nimi skonfrontować. Spraw, by przyznali się do prawdziwego powodu, dla którego z tobą zerwali.

Dlaczego jesteś taki tchórz ? Dlaczego nie staniesz przede mną i nie będziesz miał serca na rękawie?

Powiedz mi, czy już Cię nie pociąga. Powiedz mi, czy przybrałem na wadze i nie uważasz mnie już za seksowną.

Jakikolwiek jest powód, po prostu mi powiedz, dobrze? Bo nie kupię frazesu, że to wszystko o tobie.

• Ulga sumienia

Związek tworzą dwie osoby (3, 4, 5… jak lubisz) i chodzi o to, że każda osoba ma coś wspólnego z rozstaniem.

To nie jest takie proste, jak myślisz.

Jeśli jesteś kimś, kto tego używał linia zerwania aby zakończyć swój związek, po prostu nacisnij hamulce i pomyśl przez chwilę o swoim partnerze.Chcieliby wiedzieć, gdzie jest problem. Na nadchodzące dni. Aby partnerzy się zakochali.

To nie sprawi, że poczujesz się lepiej po swoim błędzie. Więc bądź szczery. Przynajmniej tyle możesz zrobić dla osoby, z którą wszystko dzieliłeś.

Należy pamiętać, że wszystko w końcu zostanie ujawnione.

Każde kłamstwo, każdy sekret. Wszystko zostanie ujawnione i nie możesz zrobić nic, aby to powstrzymać.

W ten sposób kruszy się ciasteczko. Jeśli więc przestałeś kochać swojego partnera, musisz mu to przyznać. To jedyny sposób, w jaki uspokoisz swoje sumienie.

• Ułatwienie

rozczarowana kobieta siedzi i patrzy przed nią

Łatwiej dla kogo? Do ten śmietnik ? Dla osoby, która w ogóle na to nie zasłużyła, bo pokochała cię tylko za mocno i bez żadnych ograniczeń?

Nie sposób im tego ułatwić.A jeśli próbujesz złagodzić ich ból, pozostawiając ich w ten okropny sposób, tylko jeszcze bardziej komplikujesz sprawy i tylko przedłużasz ich agonię i ból.

Rzeczy nie tak funkcjonują w prawdziwym życiu.Opuszczenie przez kogoś, kogo kochasz najbardziej, będzie bolało bez względu na to, jak dojdzie do zerwania.To rodzaj bólu, którego nie można w żaden sposób zmniejszyć ani złagodzić.

Z drugiej strony może to również oznaczać…

• Przyznanie się do winy

To jest dosłowne znaczenie tego wyrażenia. „Tu nie chodzi o ciebie, chodzi o mnie” może tak naprawdę oznaczać, że problem jest z nimi, że coś zrobili i nie są w stanie sobie wybaczyć.

Może nawet próbowali to zostawić i iść dalej, ale to ich prześladowało.Nie mogli pozostać z tobą pod taką presją i zdecydowali, że zakończenie będzie najlepszą rzeczą.

Ale znowu, ich działania są nadal głęboko niesprawiedliwe i nadal (nieumyślnie) cię ranią.Przyznanie się do błędów i wzięcie za nie pełnej odpowiedzialności było jedyną słuszną rzeczą w tym przypadku.

• Nierozwiązane i nierozwiązane problemy

Jest to najczęstszy powód najbardziej związki się kończą : niezdrowa i nieregularna komunikacja.

Myślę, że wszystko eksperci ds. relacji zgodziłbym się, że nie ma zdrowa relacja bez zdrowej komunikacji.W związkach musi być zrozumienie, ale to nie znaczy, że twój partner musi czytać w twoich myślach, ponieważ nikt z nas nie ma takich umiejętności.

Chodzi o to, że jeśli nie zajmiesz się na czas rzeczami, które przeszkadzają ci w twoim związku, skończysz w środku.Będziesz je butelkować i układać w środku, aż pewnego dnia…

BUM💥 Dochodzi do ogromnej eksplozji, która wypala twój związek do ziemi.

Również teNie rozwiązane problemymoże wywołać niechęć do partnera. Zrozumiesz, że Twoje uczucia się zmieniły, co doprowadzi Cię do podjęcia tej decyzji.

• Problemy ze zdrowiem emocjonalnym/fizycznym/psychicznym

Jeśli zauważyłeś, że Twój partner ma zdrowie psychiczne lub poczucie własnej wartości problemy lub jakieś problemy z ich najlepsi przyjaciele i rodziny, istnieje możliwość, że jest to prawdziwy powód, dla którego cię rzucają.

Kiedy osoba zmaga się z Niska poczucie własnej wartości stają się podatne na ważenie relacje mają z innymi ludźmi.Nieustannie zastanawiają się, czy naprawdę zasługują na miłość, i niestety prawie nigdy nie kończy się to dobrze.

Jeśli czujesz, że może tak być w przypadku twojego partnera, nie nalegaj na znalezienie prawdziwego powodu zerwania. Zostaw ich w spokoju, daj im czas na przemyślenie wszystkiego i uporządkowanie swoich uczuć w spokoju.

• Kwestie dotyczące zobowiązań

Twój partner również może być walczący z zaangażowaniem , a może naprawdę o nich chodzi. Po prostu nie mogą wejść w a poważny związek, i nie chcą cię dalej prowadzić.

Silna chemia oraz zgodność … Miłość … Zaufanie … Widzisz, wszystkie te rzeczy są nieistotne, jeśli ktoś nie czuje się szczerze gotowy, aby poświęcić się komuś innemu.

Jest w nich ten wewnętrzny głos, który mówi im, że popełniają błąd. Żeby mogli jeszcze trochę dłużej cieszyć się swoim samotnym życiem.

Jeśli zauważyłeś wzorce fobia zaangażowania u twojego partnera, możliwe, że nie używał ‘ to nie ty to ja 'mieć wymówka zerwania - to jest uciekając przed wymówką zaangażowania .Naprawdę tak się czują i nie chcą cię już skrzywdzić.

Jak reagujesz na „To nie ty, to ja”?

kobieta wygląda na zdezorientowaną na mężczyznę, gdy rozmawiają

Jeśli twój partner przyjdzie do ciebie z tym linia zerwania , najważniejsze dla Ciebie jest zachowanie spokoju. Nie reaguj natychmiast.

Weź głęboki oddech zanim cokolwiek powiesz. A potem mów wszystko, co leży w twoim sercu.

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, oto dwie bezczelne odpowiedzi na tę bardzo słabą linię zerwania.

️ Masz cholerną rację; to nie ja, to ty

Ciężko walczyłeś o utrzymanie związku. Tak więc nie ma powodu, abyś był smutny i nie ma powodu, abyś czegokolwiek żałował.

To ty możesz opuścić związek z podniesioną głową, ponieważ wiesz, że nie zrobiłeś absolutnie nic złego.

Dlatego powinieneś zgodzić się ze swoim partnerem, że to nie ty – to oni. I nie powinieneś czuć się źle z niczym.

Nie ma potrzeby wyzwiska i obelg… Nie ma potrzeby zemsty… Zachowaj piękne wspomnienia ze swojego związku, zaakceptuj rzeczywistość iidź dalej!.

️ To twoja strata, nie moja

Jesteś osobą, która jest odbiorcą, ale jesteś też wystarczająco silna i wiem, że poradzisz sobie z prawdą. Po prostu nie miałeś być i to jest fakt, z którym musisz się pogodzić.

Jednak po prostu spróbuj wcisnąć ten przycisk powtórki w swoim umyśle w całym związku. Pomyśl o wszystkich rzeczach, z których musiałeś zrezygnować z ich powodu. Pomyśl o wszystkich poświęceniach, których musiałeś dokonać, aby ich uszczęśliwić.

Stracili kogoś, kto naprawdę ich kochał i był gotów oddać za nich wszystko. Z drugiej strony straciłeś kogoś, kto nigdy nie był gotów odwzajemnić tych uczuć.

Najważniejsze jest to, że jest dość oczywiste, czyja to strata, więc przestań się nad tym rozwodzić. Jeśli chcą wyjść, zostaw im otwarte drzwi.

I jedna rzecz, której nie powinieneś pod żadnym pozorem mówić, gdy ktoś używa tej wymówki do rozstania, aby się ciebie pozbyć, to…

️ Chcę tylko wiedzieć, czy nadal mnie kochasz?

Kogo to teraz obchodzi? To koniec, opuszczają cię i to wszystko, co jest ważne. To jedyny cel w tej chwili.

A absolutnie najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tym momencie, jest powiedzenie „ kocham Cię „ do nich, do osoby, która cię opuszcza.To ogromne nie-nie, które tylko sprawi, że będziesz wyglądać nieszczęśliwie. Nie tak wygrasz zerwanie .

Miałem podobną sytuację w swoim życiu i zaufaj mi, próba zatrzymania osoby, która tak dawno się ze mną zrezygnowała, jest nadal moim największym błędem i żalem.

Zrywają z tobą i oto twoja odpowiedź. Wiedz, że gdyby cię kochali, nigdy nie odwróciliby się od ciebie plecami , nieważne co.

W skrócie

mężczyzna i kobieta siedzą przy stole i rozmawiają

Jeśli twój partner daje ci „To nie ty, to ja”przemowa o zerwaniu, spróbuj je zrozumieć. W końcu prawda jest taka, że ​​trudno jest żyć z kimś, kto chce wszystkiego albo niczego.

Byłeś zakochany, oczarowany i miał obsesję na punkcie kogoś, kto tak naprawdę na to nie zasługiwał, kto w ogóle nie zasługiwał na ciebie.

después de iui cuántos días prueba de embarazo

Teraz musicie to zaakceptować i pogodzić się z tym, że wasze serca przestały dla siebie bić. Gra się skończyła.

Więc śmiało, wypłacz swoje serce, a potem Zacznij wszystko jeszcze raz .Znajdź nową miłość, nowe niebo do życia i zapomnij o tym, który nie wiedział, jak trzymać Cię blisko.