Tak to jest być dziewczyną o miękkim sercu i upartym umyśle

Trudno jest zsynchronizować swoje serce i głowę. Twoje dobre, miękkie serce jest gotowe pomóc każdemu. Twoje miękkie serce pozwoli każdemu z niego skorzystać. Ale twój umysł gra w zupełnie inną grę.Wasze serce chce, aby ludzie poznali, jacy naprawdę jesteście, ale wasz uparty umysł zbudował tę surową powierzchnię zewnętrzną jako ochronę przed zranieniem.Twój umysł cię spowalnia. Sprawia, że ​​zastanawiasz się. Jest uparty jak diabli. Twój umysł powstrzymuje twoje serce; uniemożliwia ci robienie tego, czego naprawdę chcesz. Uniemożliwia ci pokazanie prawdziwego ciebie, a nie rozumu.Twój uparty umysł sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś nikogo nie interesował, podczas gdy w rzeczywistości po prostu zbudowałeś wokół siebie wielką ścianę, aby chronić swoje małe, miękkie serce. Faceci nie podchodzą do ciebie, bo boją się twojego zimnego i surowego wyglądu zewnętrznego.

Nie zdają sobie nawet sprawy, że jeśli zarysują się nieco pod lodową powierzchnią, znajdą wulkan czekający na wybuch.Kiedy masz kontrolę nad sobą, jesteś asertywną, niezależną dziewczyną, która wie, czego chce. Jesteś odważny i nie boisz się powiedzieć, co ci chodzi po głowie. Ale kiedy twoje miękkie serce zwycięży i ​​przejmie koło, zamienisz się w najdelikatniejsze i najpiękniejsze stworzenie, pełne miłości, gotowe do oddania temu, który na to zasługuje.Kiedy się zakochujesz, kochasz z każdym centymetrem swojego ciała. Wasza miłość jest bezwarunkowa. Wasza miłość jest wieczna. Trudno jest cię otworzyć i całkowicie komuś zaufać. Trudno jest pozwolić sobie odejść i wyłączyć racjonalną część ciebie i po prostu kochać. Ale kiedy to zrobisz, będzie to na zawsze.

Twoim największym problemem jest to, że twój uparty umysł stoi na drodze do szczęścia. Nie pozwala ci kochać kogoś tak, jak chcesz. To nie pozwala twojemu miękkiemu sercu wyjść i przejąć kontrolę.Twój umysł sprawia, że ​​cały czas się martwisz. To sprawia, że ​​przeanalizujesz rzeczy. Sprawia, że ​​stwarzasz problem, którego nie ma. Uspokój się trochę i pozwól swojemu sercu mieć szansę.Niech twoje serce zdecyduje się na zmianę. Nic strasznego się nie wydarzy, obiecuję wam.

Najlepsze, co możesz zrobić, to znaleźć równowagę między sercem a umysłem. Nie możesz przestać myśleć całkowicie - powinieneś po prostu to obniżyć. Nie bądź taki uparty. Nie patrz na wszystko ze ściśle racjonalnego punktu widzenia.

Bez względu na to, co robisz, życie pójdzie własną drogą. Ale czy nie sądzisz, że lepiej żeglować przez życie z sercem pełnym miłości, niż z upartym umysłem?