Tak to jest być dziewczyną ze złamaną duszą - Grudzień 2021

Problemem złamanej duszy jest to, że nie można tak naprawdę zobaczyć, jak jest złamana, patrząc tylko na osobę, która jest jej właścicielem. Nawet dziewczyna ze złamaną duszą nie może tego zobaczyć, ale czuje, jak bolą ją wszystkie strzaskane kawałki.

Dusze nie łamią się tak łatwo. To wymaga czasu. Ciężkie życie w połączeniu z nieodwzajemnioną miłością powodowało małe pęknięcia. Jedna po drugiej. Dopóki wszystko nie upadło, rozpadło się w niej, na milion drobnych kawałków, jak rozbite lustro.Ale z zewnątrz to lustro jest całe. Daje tylko obraz z zewnątrz. I wszystkie te połamane kawałki są w niej, tak aby nikt nie widział. Na zewnątrz ma uśmiech. Uśmiech tak piękny, że nikt nie mógł zgadnąć, przez co przeszła ta dziewczyna. Czasami sama nie może w to uwierzyć.

restaurantes con buenos macarrones con queso

Nie wie, skąd bierze siłę, by nieść ten uśmiech. Nauczyła się żyć z bólem. Pozwala wyjść z niej tylko w nocy. Kiedy jest sama. Kiedy ma czas poczuć ból. Ból wydobywa się przez łzy, dzięki którym poduszka jest całkowicie mokra.

Za bardzo jej ufała. Kochała zbyt głęboko. Ale to był zły człowiek. Dała z siebie wszystko, aby nic nie dostać w zamian. Ufała za każdym razem, gdy mówił, że zbierze swój akt. Ufała, kiedy powiedział, że mówił poważnie. Ufała, kiedy powiedział, że jest jego na zawsze i zawsze. Obiecał jej świat i dał jej piekło.mejor peinado para cabello rizado y cara redonda

Życie źle ją traktowało. Kiedy jedno poszło nie tak, wydawało się, że wszystko inne poszło nie tak. Wszystko upadło jak domek z kart; kłopoty w domu, walki z przyjaciółmi, złamane zdrowie, złamane zaufanie i złamane serce.
Ale tak przyzwyczaiła się do bólu, że czerpała z niego swoją siłę.

Więc każdego ranka wstaje. Ona nigdy nie narzeka. Ona oddycha Ona istnieje. Ona próbuje. I chociaż jest zepsuta, nigdy nie prosi o pomoc. Wydaje się silna. Zachowuje się twardo. Jest pierwszą, która pomaga wszystkim wokół. Daje wszystko, czego pragnie, by ktoś jej dał.Stara się nie rozpaść. Nauczyła się żyć ze swoim złamaniem. Stara się zachować w sobie dobroć. Ona walczy, bo nie chce się zgubić. Nie chce być zgorzkniała.

Wie, że ona też ma dobre dni. Wie, że ma szczęście, bez względu na to, jak rzadko może się to wydawać. Czasami ból zasłania dobre rzeczy w życiu. Ale zdaje sobie z tego sprawę. Trzyma się tego ze wszystkim, co ma. Daje jej siłę, by nadal próbowała, iść naprzód.

Jej skóra zgęstniała od wszystkiego, przez co przeszła. Nie zamierza się poddać.
W końcu jest wojowniczką. Ona przeżyła. Trzyma te połamane kawałki razem, mając nadzieję, że pewnego dnia znajdzie sposób, aby je skleić.

juegos sexuales para jugar en la cama