Tak to jest być kobietą niestabilną emocjonalnie - Grudzień 2021

Większość mężczyzn nie chce umawiać się z kobietami niestabilnymi emocjonalnie. Myślą, że nigdy nie będą zadowoleni z takiej kobiety i jedyne, co muszą zrobić, gdy spotkają kogoś takiego, to uciec tak szybko, jak to możliwe.

Dla nich ta kobieta jest szaloną suką, która nie wie, czego chce od swojego życia. Cóż, chłopaki, przepraszam za pęknięcie bańki mydlanej, ale taka kobieta to najlepsza rzecz, jaka może ci się przytrafić.Jeśli po prostu dasz takiej kobiecie okazję do okazania ci swojej miłości, zdziwisz się, jak wiele miłości i uczuć można zgromadzić w jej małym sercu.

Taka kobieta przeszła przez piekło iz powrotem i przeszła przez tyle gówna, że ​​nawet nie możesz sobie wyobrazić. To prawda, że ​​jest trochę załamana, ale we właściwym przypadku można ją całkowicie naprawić.

Musisz tylko dać jej szansę pokazania, jak bardzo może kochać. Jeśli zdecydujesz się na randkę z emocjonalnie niedostępną kobietą, musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Bądźcie na bieżąco!1. Ona może cię uniknąć bez powodu

Nigdy nie wiesz, jaki masz status w takiej kobiecie. Może po prostu zniknąć z twojego życia na tydzień i wrócić z wielkim uśmiechem na twarzy, udając, że nic się nie wydarzyło.

Robi to, bo się boi i potrzebuje trochę czasu, aby zmienić swoje myśli. Potrzebuje trochę czasu, żeby się podnieść i zastanowić, jaki będzie jej następny krok. Więc nie bądź dla niej zbyt surowy, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki wie, jak funkcjonować.

cosas sexys para hacer en el dormitorio

2. Ona mówi jedną rzecz, a robi drugą

Taka kobieta może powiedzieć ci, że cię kocha, a następnie cię zdradzić. Ale haczyk polega na tym, że ona cię nie zdradza, ponieważ cię nie kocha, zdradza cię, ponieważ cię kocha. Po prostu widzi, że nie traktujesz jej właściwie, a teraz chce się zemścić na tobie. A najlepszym sposobem na to jest oddanie się innemu mężczyźnie.Musisz zrozumieć, że to jej emocje najbardziej ją wiodą w życiu i że jest niezwykle wrażliwa na miłość i zaangażowanie. Dlatego zawsze ma w głowie złożoność i właśnie dlatego tak łatwo zmienia zdanie.

3. Była molestowana

Jak myślisz, dlaczego stała się kobietą niedostępną emocjonalnie? Co takiego, kurwa, okropnego, przytrafiło się jej, pozostawiając na sercu tak głębokie blizny? Powiem wam - prawdopodobnie spotkała dupka, który zniszczył jej życie i rozbił jej serce na kawałki.

Dlatego jest tak popieprzona i dlatego stara się zebrać swoje gówno. Prawda jest taka, że ​​chce być kochana, ale czasami tego nie pokazuje. Ma mechanizm obronny, który może wyłączyć ludzi. Ale nie dajcie się zwieść.

Pod tą fasadą znajduje się krucha i emocjonalna dziewczyna o miękkim sercu, a jeśli poświęcisz jej trochę więcej uwagi i miłości, może sprawić, że staniesz się najszczęśliwszym mężczyzną na świecie.

4. Ona nie znosi mężczyzny

Nie twierdzę, że ogólnie nienawidzi mężczyzn, ale tylko tych, którzy przypominają jej o byłym. Uważa, że ​​tacy ludzie są niczym więcej niż przegranymi, którzy po prostu żyją, aby życie dobrych dziewcząt było piekłem. A dla takiego faceta ma specjalne traktowanie.

Ignoruje go, by zwrócić jego uwagę, a potem uderza. Prowadzi go do korzystania ze wszystkich gier umysłowych, które jej narcystyczny eks zrobił jej. To jest jej sposób, by w końcu pozwolić sobie odejść i sprawić, by była zadowolona i pobłogosławiona.

5. Ona jest zazdrosna

Jest zazdrosna, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki zna się na romansach. Jej toksyczny były pokazał jej tylko złe rzeczy dotyczące związku, więc będzie zazdrosna o każdą kobietę, która się do ciebie zbliży. Musisz z nią porozmawiać i powiedzieć jej, że jest jedyną osobą w twoim życiu. Pamiętaj, że dobra komunikacja jest kluczem do każdego udanego związku.

Są więc rzeczy, w których każda niestabilna emocjonalnie kobieta może się rozpoznać. Nawet jeśli nie wyglądają ładnie, powinieneś wiedzieć, że taka kobieta ma tak wiele do zaoferowania. A jeśli tylko dasz jej szansę, to ona da ci wszystko, czego szukałeś u wszystkich kobiet, z którymi się spotykasz.

Spróbuj. Nie ma nic do stracenia, prawda?