Tak się dzieje, gdy opuszczasz emocjonalnie agresywny związek - Wrzesień 2022

Tak się dzieje, gdy opuszczasz emocjonalnie agresywny związek

Nikt ci tego nigdy nie mówi. Nikt cię nie ostrzega. Wszyscy mają coś do powiedzenia, gdy jesteś w tego rodzaju związku, ale wszyscy milczą, gdy się od nich uwolnisz.

To nie jest takie proste. Należy oczekiwać szczęścia i radości. Nikt nie oczekuje strachu, zamieszania i niemożności kontynuowania życia – powrotu do miejsca, w którym skończyłeś, zanim go spotkałeś.Nikt nigdy nie mówi ci, jak bardzo to boli. Nikt nigdy nie mówi, ile czasu zajmuje gojenie się ran.

cómo darle vida a la vida amorosa

Kiedy spotykasz kogoś nowego, boisz się. Śmiertelnie boisz się, że historia się powtórzy. Próbujesz go pocieszyć, chociaż on nie chce, żebyś to zrobił.

Przepraszasz za każdą drobiazg. Przepraszasz za rzeczy, których jesteś winny i niewinny. On nie chce, żebyś to zrobił.Nikt nigdy nie mówi ci, że nie musisz tego robić. Nikt nigdy nie mówi ci, jak trudno jest wyrwać się z tego, przez co przeszedłeś. Nikt nigdy nie mówi ci, że całkowite wyleczenie wymaga odwagi.

Będziesz musiał znaleźć siłę, by się podnieść. Przeżyjesz na nowo te przerażające chwile, w których stał się częścią. Obudzisz się w środku nocy, a twoje serce będzie walić tak mocno, jakby chciało wyrwać się z klatki piersiowej.

Zobaczysz kogoś, kto ci go przypomina. Zabierze cię z powrotem. To będzie tak prawdziwe, jakby koszmar się powtórzył.Poczujesz się złamany, ponieważ będziesz złamany. Wypłaczesz oczy. Będziesz krzyczeć z emocjonalnego bólu.

como les gusta a los chicos que los llamen

Poczujesz się wyczerpany, ponieważ będziesz wyczerpany. To on wyssał z ciebie życie. Dałeś mu wszystko, co miałeś. A co dostałeś w zamian? Nic oprócz bólu. I więcej bólu.

Będziesz negatywny, ponieważ to jedyne uczucie, jakie znasz. Zapomniałeś, jak to jest być szczęśliwym. Trudno będzie wydostać się z tego błędnego koła negatywności. Chcesz od tego uciec, ale potrzebujesz tego, ponieważ jesteś do tego przyzwyczajony. Staje się dla ciebie jak narkotyk. Ciągle pragniesz więcej.

Nigdy nie wiedziałeś, jak to jest być kochanym. Nigdy tego nie miałeś. Nie rozpoznałbyś prawdziwej miłości, nawet gdyby uderzyła cię prosto w twarz. Będziesz wątpił w każdą osobę, która się do ciebie zbliży i zniszczysz każdą ich próbę flirtowania z tobą. Zrobisz to ze strachu. Ze strachu przed zranieniem.

Będziesz musiał być silny przez długi czas. Będziesz musiał być silny, dopóki nie pozbierasz połamanych kawałków tego, co z ciebie zostało i połączysz je z powrotem, aby dalej budować wersję siebie, którą zawsze chciałeś być.

Kiedy zaczniesz nowy związek, poczujesz się zagubiony. Nie będziesz przyzwyczajony do tego nowego „normalnego leczenia”. Nie będziesz przyzwyczajony do miłych słów i zrozumienia. Nie będziesz przyzwyczajony do traktowania z szacunkiem. Twój głos będzie miał znaczenie po raz pierwszy od dłuższego czasu.

To zajmie trochę czasu, zanim się zrelaksujesz i zaufasz tej osobie. Ale to nie będzie miało znaczenia, ponieważ będzie na ciebie czekał. Da ci przestrzeń do leczenia. Pomoże ci wyleczyć.

Zobacz też:Do jej obecnego narcystycznego chłopaka – gdybym był tobą, nigdy bym jej nie skrzywdził

Będziesz czekał na idealną burzę. Będziesz czekał, aż go straci w każdej chwili. Wiesz, że twój były był miły i kochający, kiedy chciał być – kiedy nie narzekałeś i robiłeś wszystko po swojemu. Boisz się, że ten facet jest taki sam.

Ale wiesz co? Idealna burza nigdy nie nadejdzie. On nie jest taki sam.

¿Por qué la salsa de espagueti me da gas?

Nikt nigdy nie mówi ci, jak popieprzone jest przetrwanie tego wszystkiego. Nikt ci nigdy nie mówi, że to najtrudniejsza część. Nikt nigdy nie mówi, że uzdrowienie boli; Boli jak diabli.

Jest tak wiele rzeczy, o których nie dowiesz się. Będziesz musiał walczyć o siebie. Musisz postawić się na pierwszym miejscu. Będziesz musiał płakać. Będziesz musiał zranić.

Ale uzdrowisz. Będzie z Tobą lepiej.

Tak się dzieje, gdy opuszczasz emocjonalnie agresywny związek