W ten sposób nakładasz rumieniec jak profesjonalista

Twarz, włosy, skóra, brwi, nos, podbródek, czoło, policzek, warga, wyraz twarzy,

ja'm asamozwańczy rumieniec-oholic: Przeciągam go codziennie i dodaję trochę ponad brwiami, co jest sztuczką, której nauczyłem się od Celine Dion (jawiedzieć!). Niezależnie od odcienia skóry możesz nosić każdy żywy kolor - nawet jeśli masz na to skłonnośćzaczerwienienie, jak nasza modelka, Lauren. Unikała rumieńców, więc nauczyłem ją, gdzie go umieścić i jak go zmiksować, aby wyglądała jak najbardziej różowa, najszczęśliwsza wersja siebie.„To daje mi ładny, naturalny rumieniec na moich policzkach. A metoda Mally dała mi pewność, że mogę to robić na co dzień ”- mówi Lauren.Reklama - czytaj dalej poniżej1 Zacznij od zakreślacza Włosy, twarz, brwi, skóra, fryzura, uroda, czoło, policzek, podbródek, nos,

Dodanie odrobiny połysku przed różem sprawi, że ogólny efekt będzie bardziej dopracowany. Rozetrzyj rozświetlacz szampanem (dla jaśniejszej skóry) lub złotym (dla ciemniejszej skóry) wzdłuż szczytów kości policzkowych, zatrzymując się o cal przed linią włosów.
dwa Dab On Your Blush Odzież, włosy, warga, fryzura, skóra, podbródek, czoło, ramię, rzęsy, brwi,

W razie wątpliwości wybierz różowo-brzoskwiniowy odcień - jest piękny dla każdej karnacji. Formuły kremów wydają się bardziej miękkie niż puder. Aby zastosować, uśmiechnij się, a następnie dotknij odcienia skóry tuż pod jabłkami na policzkach.


3 Dobrze to wmieszaj Twarz, włosy, skóra, brwi, wyraz twarzy, czoło, uroda, głowa, policzek, nos,

Stukaj palcami w skórę, poruszając nimi wzdłuż - ale nie powyżej - kości policzkowej. (Umieszczony zbyt blisko oczu, rumieniec może odczytać jako podrażnienie lub sprawić, że będziesz wyglądać na zmęczoną). Powtarzaj, aż kolor stanie się dla Ciebie wystarczająco czysty.
4 Wykonaj ostatni szlif Odzież, włosy, ucho, warga, policzek, fryzura, skóra, podbródek, czoło, ramię,

Oto ruch, którego nauczyła mnie Celine: różem, który pozostał na palcach, delikatnie poklep go tuż nad łukiem łukowym i wewnętrzną częścią brwi. Brzmi dziwnie, ale zobaczysz, jak pięknie łączy Twój wygląd.