W ten sposób bez niego złożysz kawałki swojego serca - Marzec 2023

Kiedy ktoś, kogo kochasz bardziej niż cokolwiek na tym świecie, znika z twojego życia, masz wrażenie, że nigdy nie wyzdrowiejesz. Czujesz, że chcesz umrzeć, ponieważ twoje istnienie nie ma już znaczenia.

Dokładnie tak się czułeś, kiedy twój były odszedł od ciebie. To był mężczyzna, z którym chciałeś się zestarzeć, ktoś, z kim planowałaś swoją przyszłość, i mężczyzna, o którym myślałeś, że jest twoją wieczną osobą.Kiedy zostawił cię wiszącego, wszystkie twoje marzenia i nadzieje upadły. Nie mogłeś uwierzyć w to, co się z tobą działo, ani jeśli kiedykolwiek zdołasz pokonać tego faceta. Najgorsze jest to, że nadal nie masz pojęcia, jak będziesz dalej żyć bez niego.

como sabes si estas embarazada

Ten człowiek zmiażdżył ci serce, ale zrobił coś jeszcze gorszego - rozbił cię na tysiące kawałków. Odkąd cię porzucił, czujesz się niekompletny i jakbyś część ciebie zaginęła.

Czujesz, że nigdy nie wyzdrowiejesz i jakby twoje zranione serce nigdy się nie zagoiło. Cóż, powiem ci, że tak będzie.Wiem, że to brzmi jak misja niemożliwa, ale zaufaj mi w tej; zanim się zorientujesz, znajdziesz sposób na złożenie kawałków twojego złamanego serca. Zanim się zorientujesz, nauczysz się żyć bez tego człowieka przy sobie i znajdziesz sposób na naprawienie wszystkich wyrządzonych przez niego szkód.

Niemniej jednak nie stanie się to z dnia na dzień. Ponowne sklejenie się po druzgocącym złamaniu serca i powrót do bycia dawnym sobą to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i poświęcenia.

Jednak droga do wyzdrowienia nie rozpocznie się, jeśli nie przyjmiesz bólu, nie pozwalając mu cię zdefiniować. Aby się odbudować, musisz całkowicie się rozpaść.Musisz zrozumieć, że przeżyłeś bolesną traumę emocjonalną, a stłumienie uczuć tylko pogorszy sytuację. Zamiast tego, pozwól sobie na rozpacz.

Nie, nie jesteś słaby na takie uczucie. Jesteś tylko człowiekiem, który wiele przeszedł i który potrzebuje czasu, aby się wyleczyć.

Nie zachowuj się, jakbyś nie tęsknił za tym facetem, ponieważ tęsknota za kimś, kto był ogromną częścią twojego życia, jest całkowicie naturalna. Nie zachowuj się, jakby nigdy nie istniał i nie okłamuj siebie, że jesteś nad nim całkowicie, ponieważ udawanie, że nic nie czujesz, nie sprawi, że zniknie.

Niemniej jednak nie oznacza to, że kontaktowanie się z nim w jakikolwiek sposób jest w porządku, ponieważ byłoby to desperacją. Tęsknię za nim tak bardzo, jak chcesz, ale nawet nie myśl o powrocie do niego.

Po zakończeniu początkowej fazy żałoby nadszedł czas, abyś był zajęty umysłem, aby nie miał siły myśleć o swoim złamaniu serca. Czas skoncentrować wszystkie swoje wysiłki na sobie i uszczęśliwić siebie.

To czas, w którym musisz przypomnieć sobie o rzeczach, które lubisz robić, a które nie są związane z twoim dupkiem np. Aby zrobić wszystko, co chciałeś zrobić przez jakiś czas, ale nigdy nie miałeś okazji, całkowicie objąć swoje samotne życie i zacząć cieszyć się faktem, że nie musisz już iść na kompromis.

Nie będę cię okłamywać - nadal będziesz cierpieć z powodu tego człowieka. Ale z każdym mijającym dniem twoje cierpienie powoli zniknie.

cómo hacer que tu novio sea duro

Każdego dnia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, będziesz coraz mniej o nim myślał, a on będzie coraz bardziej zanikał w Twojej pamięci. Z każdym kolejnym dniem będziesz krok po kroku podnosić swoje zepsute ja, nawet o tym nie wiedząc.

A pewnego ranka zobaczysz, że nie jest to pierwsza myśl, jaka przychodzi ci na myśl. Przekonasz się, że od dawna nie płakałeś nad tym mężczyzną, a poczucie, że umierasz od wewnątrz, zniknęło.

Właśnie tak - zobaczysz wszystko wyraźniej. Przestaniesz romantyzować swoją przeszłość z tym mężczyzną i przestaniesz go idealizować. Po raz pierwszy zobaczysz tego faceta takim, jakim naprawdę jest. Przekonasz się, że zostawienie cię było błogosławieństwem i najlepszą rzeczą, jaka mogła ci się przytrafić. Co najważniejsze, zobaczysz, że udało ci się odkryć go.