W ten sposób będziesz wiedział, że to on

W ten sposób będziesz wiedział, że to on

Walczysz, prawda? Byłeś złamany zbyt wiele razy, a teraz ostrożnie podchodzisz do swoich wyborów, ponieważ mogą one ponownie doprowadzić do złamanego serca i masz ich dość. Masz już dość płaczu, a twoje serce wciąż boli od ostatniego razu, kiedy zostałeś zdradzony i zacząłeś patrzeć na mężczyzn jako łamaczy serc i nic więcej.Chodzi o to, że w pewnym momencie swojego życia spotkasz kogoś, kto wywróci Twój świat do góry nogami. Nie uwierzysz w to, co się dzieje, ale skąd wiesz, że jest dla ciebie tym jedynym?

cómo tener un 3 vías

Cóż, to proste. Postawi cię na pierwszym miejscu.Będziesz jego największym priorytetem i nie będzie nic ważniejszego od ciebie. Będzie cię kochał, będzie cię pielęgnował i zawsze będzie miał dla ciebie czas. Nawet jeśli ma coś zaplanowane, jeśli zachorujesz, przyjdzie do ciebie, aby być tam dla ciebie.Nigdy nie sprawi, że poczujesz się niechciany.Nie tak jak ostatni drań, który sprawił, że uwierzyłeś, że trudno cię kochać. Twój nowy mężczyzna pokaże ci, że nie może żyć bez ciebie u jego boku i zrobi wszystko, co jest konieczne, abyś został. Nie będzie domysłów, gier, tylko miłość i spełnienie.

On nigdy nie weźmie cię za pewnik.Największym błędem, jaki ludzie popełniają w związkach, jest to, że zaczynają brać siebie nawzajem za pewnik, ale tak nie jest w przypadku niego. Doceni twoje wysiłki i twoje istnienie. Wie, jak powiedzieć „dziękuję” i wziąć udział w twoim związku do momentu, w którym będziesz przytłoczony – nigdy wcześniej tego nie widziałeś.

Poskłada twoje połamane kawałki z powrotem. Sprawi, że zapomnisz, że kiedykolwiek zostałeś złamany. Mam na myśli, że możesz leczyć tylko z wielką miłością i uznaniem, a otrzymasz to od niego.Sprawi, że zobaczysz, dlaczego wszystko stało się tak, jak się stało.Twoi byli to lekcje, które pokazały ci, czym miłość nie jest. Właśnie dlatego nadchodzi, z całą miłością tego świata płonącą w nim, gotowy dać tobie wszystko. Ci mężczyźni przed nim dali ci powody, by być bardziej ostrożnym, wystarczająco ostrożnym, by nie pozwolić nikomu poza nim być w twoim życiu. Sprawi, że zapomnisz, że twoje serce było złamane.

historia de fantasmas basada en una historia real

Będzie cię szanował.Będzie szanował ciebie i wszystkie twoje decyzje, nigdy w ciebie nie wątpiąc. Będziesz wiedział, że jesteś doceniany za każdym razem, gdy prosi o Twoją opinię i za każdym razem, gdy pozwala Ci być samemu, ponieważ go o to prosiłeś. Będzie szanował twoje granice i nigdy nie zmusi cię do robienia rzeczy, których nie chcesz robić.

On nigdy cię nie dotknie bez twojej zgody.Nie wiem dlaczego, ale mężczyźni uważają, że mają prawo do kobiecego ciała, a my nie mamy w tym nic do powiedzenia. Zawsze tak jest, chyba że rozmawiasz z właściwą osobą. Właściwy mężczyzna, który będzie traktował cię tak, jakby twoje ciało było tylko częścią ciebie, spojrzy daleko poza to i zobaczy osobę, którą naprawdę jesteś.Nigdy nie usłyszysz, jak podnosi na ciebie głos.Wie, jak przerażające jest dla ciebie przejście przez tę traumę, dlatego chce, abyś czuła się bezpieczna i zdrowa. Nigdy nie podniesie na ciebie ręki, bo to uczyniłoby go tchórzem. Tylko prawdziwy mężczyzna wie, jak właściwie traktować kobietę i taki właśnie jest: prawdziwy mężczyzna.

On cię wysłucha i zapamięta wszystko, co powiedziałeś.Od początku do końca. Ponieważ cię słucha. Ponieważ mu zależy. Ponieważ chce wiedzieć o tobie wszystko. Nie jest ignorantem, nie jest samolubny. Słucha aktywnie, a przekonasz się, że to najważniejsza rzecz w związku. Oznacza to, że jesteś obecny i troszczysz się o kogoś na tyle, by dać się usłyszeć.

On nigdy nie sprawi, że będziesz płakać.Nawet jeśli zaczniesz płakać, ucałuje ślady twoich łez po twoim policzku, abyś nigdy nie poczuł, że twoje łzy są oznaką słabości, ponieważ tak nie jest. Są znakiem, że jesteś człowiekiem. Dlatego zrobi wszystko, co w jego mocy, abyś czuł się pełny i kompletny i nigdy nie wątpił w niego, w siebie ani w swój związek.

Jeśli się zastanawiałeś, ten człowiek naprawdę istnieje.Nie miałeś wcześniej okazji poznać nikogo takiego jak on, ponieważ ci mężczyźni byli skrajnymi dupkami, którzy nie byli w stanie zobaczyć cię z powodu błogosławieństwa, którym naprawdę jesteś. Ale bądź cierpliwy. Nic nie przychodzi z dnia na dzień. Po prostu bądź sobą i wiedz, że dzięki temu szybko go przyciągniesz.