W ten sposób odchodzi silna kobieta - Wrzesień 2022

Ten jest skierowany do wszystkich mężczyzn, narcyzów, manipulatorów i szarpnięć, którzy wszyscy uważają, że są darem z niebios. Zdobyłeś ją swoimi słodkimi słowami i wielkimi gestami, a teraz myślisz, że możesz bawić się jej emocjami? Teraz myślisz, że możesz wziąć ją za pewnik, ponieważ ona cię kocha? Tak, to prawda, ona cię kocha. Może bardziej niż kiedykolwiek kogoś kochała, a może nawet bardziej niż kiedykolwiek sądziła, że ​​jest w stanie kochać. Ale nie jesteś wart jej bólu i łez. Nie warto nawet prosić jej o przebaczenie, gdy odejdzie od ciebie. Ponieważ zasługuje na coś lepszego niż ty. Zasługuje na więcej niż na wpół osaczoną miłość i wie o tym. Ona cię kocha, ale bardziej kocha siebie.

Ona wie, że nie pozwala ci chodzić po niej. Nie urodziła się, by być twoją pokojówką lub twoim drugim wyborem. Nie spędzała tylu lat pracując nad sobą, więc możesz to wszystko zabrać. Jej rolą w życiu nie jest bycie twoją żoną lub znaczącą inną osobą; ona jest czymś znacznie więcej. Jest gwiazdą, zaciętą i łagodną, ​​zarówno dzieckiem, jak i kobietą. Należy ją doceniać, kochać i pielęgnować, nie brać za pewnik. I wie lepiej, niż pozwolić ci skorzystać z jej łagodnego serca.Ma lepsze rzeczy do roboty niż marnowanie czasu na ciebie. Ma marzenia, pasję i miłość do znalezienia. I nie chcę ci tego łamać, ale nie jesteś już częścią żadnej z tych rzeczy. Twoja niezdolność wyboru jej, lęk przed zaangażowaniem i chęć manipulowania nią tylko ją przegoniły. Wie lepiej, niż mieć nadzieję, że przyjdziesz, że może kiedyś się jej powierzysz, bo już wie, że nie. Ona wie lepiej niż pozwolić ci ją złamać.

Nauczyła się stawiać na pierwszym miejscu. Dowiedziała się, że również zasługuje na szczęście. A jeśli to oznacza pozwolenie ci odejść, ona to zrobi, możesz być tego pewien. Ponieważ już tyle przeszła. Była posiniaczona, złamana i pobita na śmierć, ale wciąż oddycha. Nadal kocha, każdego dnia wita się z uśmiechem. Nie ma silnej osoby z łatwą przeszłością, ale zaufaj mi, ona nie ma problemu z pozostawieniem cię tam. Jest gotowa na lepszą przyszłość, a twoja toksyczna ciemność nie będzie jej częścią.

Ona wie, że lepiej nie kupować żadnych bzdur. Nauczyła się widzieć twoje kłamstwa na własnej skórze. Wierzyła we wszystko, co jej powiedziano. Chciała wierzyć, że jeśli wystarczająco mocno kocha, życie pokocha ją. Ale nigdy tak nie było. Uwielbiała i odbiło się to na niej. Trzymała się swoich nadziei i snów, tylko po to, by zobaczyć, jak zmiażdżono je na jej oczach. Z łatwością zaufała, tylko po to, by ją złamać. Oszukaj ją raz, wstydź się. Ale kochanie, dwukrotne oszukanie jej nigdy się nie wydarzy.Nie potrzebuje, żebyś czuł się kompletny. Ona już jest. Nauczyła się kochać siebie tak, jak nikt nigdy nie wiedział. Nauczyła się kochać swoje posiniaczone serce i nagą duszę. Nauczyła się kochać każdą jej część, wszystkie rozstępy, blizny i bolesne ślady, które pozostały na niej. Patrzy na siebie w lustrze i nie widzi złamanej kobiety; widzi dziką boginię, która nie zostanie oswojona. Nigdy nie potrzebowała cię, byś ją ukończył, ale różnica polega na tym, że cię pragnęła. Chciała iść resztą swojej drogi z tobą u boku, nigdy nie potrzebowała, żebyś ją niósł. I zaufaj, gdy powie, że doskonale sobie radzi samodzielnie.

Ona zna swoją wartość. Zna ciepło piekielne i zimno najgłębszych doznań smutku. Wie, jak to jest latać i jak się przewraca. Wie, przez co przeszła i jak bardzo jest silna, jak niesamowita jest, ponieważ przeżyła. A jeśli myślisz, że możesz to od niej zabrać, że możesz rzucić ją na kolana i zmusić do błagania, byś została, to wszystko źle zrozumiałeś. Ponieważ nikogo nie goni. Ona po prostu odchodzi.