Tak czuje się kochanie kogoś, kto jest toksyczny - Grudzień 2021

Jeśli kiedykolwiek kochałeś toksyczną osobę, wiedziałbyś, co to za szalony rollercoaster emocji.

To jest magiczne. To jest obłąkane. To jest wyczerpujące. Jest pokręcony. Jest słodko-gorzki. W jednej chwili jesteś w górze, w następnej jesteś w dół. Twój dzień zależy od tej osoby. W rzeczywistości cała twoja istota zależy od tej osoby. Twoje zdrowie i psychika.Czy zadajesz sobie pytanie, jak można kogoś tak bardzo kochać? Są chwile jasnego myślenia i w tych momentach wiesz, że nie powinieneś tam być. Nie powinniście być w jego niepewnych ramionach - ramionach, które są jednocześnie waszym sanktuarium, jak i piekłem.

Objąłeś ten mroczny rodzaj miłości. Pielęgnujesz to. Jest tylko przebłysk nadziei, która przychodzi do ciebie i odchodzi od ciebie jak podejrzany przyjaciel. Śpisz z tym i oddychasz.

tirar de los peinados para el pelo corto

Nie ma logiki. W jednej chwili jesteś mocno przekonany, że w końcu sytuacja się poprawi, a w następnej wiesz, że jesteś skazany. Zaczynasz kwestionować swoje zdrowie psychiczne. Przez chwilę czujesz się błogosławiony, ale potem czujesz się przeklęty.Czy łapiesz się na myśleniu? tym razem będzie inaczej, chociaż wiesz, że nie?

Kiedy kochasz kogoś toksycznego, czujesz się jak nałóg. Wiesz, że stałeś się ćpunem. Nie możesz uciec od tego pojęcia, które rani cię w klatkę piersiową. Dochodzisz do punktu, w którym nie obchodzi Cię, co będzie dalej, wystarczy być obok tej osoby.Zobacz też:4 powody, dla których kobiety pozostają w złych związkach

Nic na to nie poradzisz, nawet jeśli się nienawidzisz, bo czujesz, że nie możesz żyć bez tej osoby. Każdej nocy wymyślasz scenariusze. Wyobrażasz sobie, że kończysz to raz na zawsze. Ale potem wszystko to zanika, gdy będziesz blisko niego. Twoja determinacja i odwaga znikają. Czy w ogóle już się rozpoznajesz?

Czy wydaje ci się, że kiedy rzeczy są dobre, to są naprawdę dobry? A kiedy jest źle, tak naprawdę jest najgorsze?

To jest napięte. Wiem, że czujesz się wyczerpany, ponieważ ja też czuję się wyczerpany. Relacje nie powinny być takie trudne.

Nadejdzie czas, kiedy będziesz miał dość tych uczuć. Będziesz musiał przejść przez jakiś emocjonalny rehabilitację, ale to dobrze. W końcu zrozumiesz, że potrzebujesz pomocy. Oczywiście poczujesz się pod wpływem alkoholu, przejdziesz przez różne kryzysy.

Jednak przeżyjesz. Wiesz, że Twoja bitwa wkrótce się rozpocznie. W tej wojnie przeciwko toksycznej miłości będzie wiele ofiar, ale możesz wygrać, zaufaj mi.

Kochanie kogoś, kto jest toksyczny, może nauczyć cię tylu lekcji. Jeśli nauczysz się ich dobrze, będziesz silniejszy niż kiedykolwiek. Będziesz najlepszą wersją samego siebie, ponieważ nie będzie nikogo, kto mógłby Cię poniżać.

Pamiętaj, że nie jesteś słaby - jesteś człowiekiem. Bez względu na to, jak kruche możemy się wydawać, jest w nas tyle siły. Mam nadzieję, że znajdziesz to głęboko w swoim sercu i będziesz w stanie uzdrowić swoje serce.

Zobacz też:Do każdej dziewczyny, która kiedykolwiek zatraciła się w toksycznym mężczyźnie