Ta bezczelna żona miała najzabawniejszy napis wyryty na obrączce swojego męża - Grudzień 2022

Skóra, Organ, Fotografia, Makro, Połysk, Właściwość materiału, Srebro, Kosmetyki, Cień do powiek,

Jeśli chodzi o wybieranie akcesoriów ślubnych, wielu facetów dostaje trzon. Podczas gdy ich kobiety są przystrojone klejnotami, przeciętny facet (a przynajmniej ten stereotypowy) wybiera między złotą, srebrną lub wolframową opaską i nazywa to dniem.

¿Por qué los hombres felizmente casados ​​tienen aventuras?

Ale pewna bezczelna dama upewniła się, że jej mężulek ma coś bardziej spersonalizowanego, aby ozdobić jego święty palec.Ta zawartość jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Na wewnętrznej stronie jego pierścienia Amanda Tallman miała wygrawerowane zawsze przejmujące słowa „Załóż to z powrotem” jako romantyczne przypomnienie, że ona zawsze błądzi, myśli o nim.

- Ona jest dowcipnisiem. Ma świetne poczucie humoru - powiedział Dan Tallman, szczęśliwy odbiorcawiadomości ABC.

Po tym, jak Dan umieścił zdjęcie swojego pierścionka na reddicie, obraz natychmiast stał się wirusowy, ale nie wszyscy byli fanami jej zabawnego gestu.„Niektórzy ludzie komentują, że musi czuć się niepewnie czy coś w tym stylu, ale jest wręcz przeciwnie” - mówi o swojej żonie od pięciu lat. „Ludzie mówią nam, że mamy najlepsze małżeństwo, jakie kiedykolwiek widzieli”.

Cóż, Amanda, masz świetne poczucie humoru. I wiesz coMówią, para, która się razem śmieje, zostaje razem.

[H / Twiadomości ABC