To zdjęcie z obsady filmu 90210 Lifetime Movie sprawi, że poczujesz się zdezorientowany - Luty 2023

90210 obsada Getty Images

Lata 90. żyją i mają się dobrze na tym pierwszym zdjęciu obsadyThe Unauthorized Beverly Hills, 90210 Story, Lifetime mówi wszystko o wszystkich zakulisowych dramzach, które zapisały się w naszym ulubionym kodzie pocztowym.

Wygląda na to, że obsada jest zaśmiecona absolwentami ABC FamilyPrzedoperacyjnys Abbie Cobbin w cenionej roli Kelly Taylor.Pewnego razuAbby Ross jako Donna Martin dołączyPrzełączane przy urodzeniugwiazda Max Lloyd Jones, który gra Brandona, wraz z kilkoma innymi osobami, które mają tylko niewielkie podobieństwo do ikon naszych przełomowych lat.

Włosy, Twarz, Głowa, Nos, Oko, Fryzura, Czoło, Brwi, Grupa społeczna, Wyraz twarzy,

Film telewizyjny pokaże kolejkę górską pierwszych czterech sezonów programu, podkreślając dramat między członkami obsady a producentami zarówno na planie, jak i poza nim, w tym podróż serialu od kilku prawie anulowanych do ogromnego sukcesu i odcisku w kulturowy duch czasu i trwałe wrażenie, jakie wywarł na milionach ludzi do dnia dzisiejszego „Lifetimepowiedziany. Tak więc, w zasadzie, spodziewaj się, że zobaczysz wiele dziewczyn grających w Shannon Doherty.

Film, który zostanie wyemitowany 3 października, będzie kontynuowanyNieautoryzowana historia z Melrose Placetydzień później, ponieważ na tym świecie wszystko jest w porządku.Co myślisz? Oprócz pompadour redonk Dylana, czy zrobili to dobrze?

Odzież, obuwie, noga, uśmiech, zabawa, produkt, ludzie, rękaw, spodnie, grupa społeczna, Dożywotni

[H / TJEST!