Te lokalne inicjatywy zwalczają problem pustyni żywnościowej w Ameryce

Chiny Barcroft MediaGetty Images

Dostęp do świeżej żywności to nie tylko problem w krajach trzeciego świata. To problem na amerykańskiej ziemi, który dotyka miliony.Plik Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom(CDC) definiuje pustynie żywnościowe jako „obszary, które nie mają dostępu do przystępnych cenowo owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych, mleka o niskiej zawartości tłuszczu i innych produktów spożywczych, które składają się na pełnowartościową i zdrową dietę”. Ten problem jest również potęgowany przez takie czynniki, jak brak środków finansowych i nadmiar sklepów ogólnospożywczych, a nie duże rynki detaliczne, które oferują zdrową żywność. Z powodu tego problemu wiele społeczności w USA boryka się z niedoborem prawidłowego odżywiania, co prowadzi do znacznego wzrostu otyłości u dzieci i dorosłych.

Ale nie wszystko stracone. Jest kilka niesamowitych organizacji i osób, które poświęcają swój czas na zwalczanie tego powszechnego problemu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak 11 niesamowitych grup przyczynia się do położenia kresu pustyniom z jedzeniem.

Reklama - czytaj dalej poniżej1 Sam Polk i David Foster - Los Angeles, CA
Zobacz ten post na Instagramie

* Teraz na blogu * Jak naprawdę było być na @SharkTankABC? Nasz dyrektor generalny mówi wszystko, korzystając z linku w naszej biografii. #Everytable #EqualityServed tutajWpis udostępniony przezEverytable(@foreverytable) w dniu 10 marca 2018 r. o godzinie 16:00 czasu PST

Sam Polk i David Foster, współzałożyciele Everytable, uważają, że każda społeczność zasługuje na zdrowe, dostępne i niedrogie jedzenie. Dlatego stworzyli zrównoważony model Everytable - knajpkę, która zapewnia świeże, szybkie i pożywne dania. Niskie koszty produkcji, produkcja masowa i minimalna liczba pracowników sprawiają, że biznes jest rentowny, a ceny niskie. Obecnie mają osiem lokalizacji w Los Angeles, z których ponad połowa znajduje się na obszarach dotkniętych kryzysem ekonomicznym.

dwa Wielebny Richard Joyner - Conetoe, NC
Zobacz ten post na Instagramie

Ten pastor poprawia zdrowie i potencjał ekonomiczny swojej wiejskiej kongregacji w NC i 21 innych osób. & byk; & byk; & byk; Conetoe Family Life Center sprawia, że ​​zdrowy tryb życia jest łatwy i przystępny cenowo, przekazując połowę plonów swojej farmy potrzebującym rodzinom o niskich dochodach. #pastor #health #economics #rural #NC #EasternNC #Conetoe¿Debería tener un tercer cuestionario para bebés?

Wpis udostępniony przezRozwijaj NC 🍴(@gothrivenc) 29 marca 2018 o 14:36 ​​czasu PDT

Około godziny na wschód od Raleigh leży Conetoe w Północnej Karolinie - bardzo zubożałe miasto o populacji poniżej 400 mieszkańców. Wchodzi wielebny Richard Joyner, założycielCentrum życia rodzinnego Conetoeorganizacja non-profit, która obejmuje cały obszar20 działeki produkuje ponad 50 000 funtów świeżych towarów rocznie, z których większość jest darowana. Dzieci, które pomagają na roli, sprzedają również część towarów lokalnym firmom, zbierając fundusze na stypendia i inne inicjatywy społeczne.

¿Deberías aceptar a un marido infiel?
3 The Farm Express - Phoenix, AZ
Zobacz ten post na Instagramie

Autobus 2 przejeżdża dziś i w czwartek przez społeczność North Phoenix. Dziękujemy sponsorowi autobusu 2 @bcbsaz, razem odżywiamy zdrowszą Arizonę! Znajdź nasz harmonogram na naszej stronie internetowejWpis udostępniony przezFarm Express DT(@farmexpressdt) 7 sierpnia 2018 o 9:09 czasu PDT

Uruchomiony w 2014 roku przez Discovery Triangle Development Corporation, mobilny rynek żywności znany jakoFarm Expressprzenosi korytarz z produktami bezpośrednio do obszarów, które ich najbardziej potrzebują. Sklep spożywczy, który został przekształcony w autobus, podróżuje po różnych zaniedbanych obszarach metropolii Phoenix i akceptuje karty EBT (nawet o wartości dolara za dolara).

4 Leah Lizarondo - Pittsburgh, PA
Zobacz ten post na Instagramie

Powitanie 2019 jak ... Tak się cieszę, że Cię widzę! Będziemy się świetnie bawić! Chodźmy! i serca; i serca; i serca; #Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! 📸 przez niesamowite @richardkellyphoto & hearts;

Wpis udostępniony przezLeah L(@brazenkitchen) 1 stycznia 2019 o 4:30 czasu PST

Jedzenie nie jest obce, Lizarondo jest dziennikarką kulinarną Pittsburgh Magazine i założycielką The Brazen Kitchen, ale jej ciężka praca na tym się nie kończy. Ona też stworzyła412 Ratownictwo żywnościowe, która łączy sprzedawców żywności z organizacjami społecznymi, dostarczając świeżą żywność, która zwykle może zostać zmarnowana, potrzebującym jej społeczeństwom.

5 Fresh Works - CA
Zobacz ten post na Instagramie

Czy wiesz, że możesz zamówić świeże guacamole z dojrzałego awokado 🥑 i zrobić je według własnych upodobań? Zatrzymaj się przy lokalnej Northgate i zamów świeżą guacamole, aby cieszyć się tym #CincodeMayo! #NorthgateMarket

Wpis udostępniony przezNorthgate Gonzalez Market(@northgatemarket) 4 maja 2018 r. o godzinie 9:00 czasu pacyficznego

The Fresh Worksfundusz pożyczkowyto warta wiele milionów dolarów pula inwestycyjna zbudowana w celu zapewnienia pomocy finansowej i dotacji sklepom spożywczym, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność na regiony demograficzne, w których brakuje żywności. Sprowadzanie zdrowych, zrównoważonych, wpływowych dostawców na pustynne regiony Kalifornii.

6 Detroit Vineyards - Detroit, MI
Zobacz ten post na Instagramie

Detroit Vineyards Zdjęcie: Steve Kroodsma

Wpis udostępniony przezBlake Kownacki(@blakekownacki) 16 kwietnia 2019 o 11:09 czasu PDT

Zmieniony obszar o powierzchni 30 mil kwadratowych niezabudowanej ziemi w rejonie Detroit stwarza doskonałą okazję do produktywnego wzrostu. Dokładnie tak widział to Blake Kownacki, decydując się na otwarcieDetroit Vineyards- pierwsza winiarnia otwarta w regionie Detroit od ponad 60 lat. Przekształcanie wolnych gruntów w mikro-winnice może potencjalnie wywołać efekt domina bogaty pod względem gospodarczym i rolnym.

cómo molestar físicamente a un hombre
7 Rosnący dom - Chicago, IL
Zobacz ten post na Instagramie

Wczoraj @aldermanraymondlopez # 15thWard odwiedził farmę, aby osobiście powitać naszego nowego dyrektora wykonawczego, Danielle Perry. Doceniamy Twoje zaangażowanie w Rozwój Domu i nie możemy się doczekać # zacieśnienia naszych relacji z Tobą i naszymi sąsiadami z Ward 15 w tym roku!

Wpis udostępniony przezRosnący dom(@growinghome) 19 kwietnia 2019 o 8:54 czasu PDT

corte de pelo adecuado para mujer de cara redonda

Chicago społeczność Englewood jest niedoceniana przez wiele lat i organizacja non-profitRosnący domrobi coś, aby walczyć z wieloma problemami: bezrobociem, ubóstwem i brakiem świeżych towarów. Organizacja stara się zapewnić szkolenie robotników rolnych tym, którzy potrzebują pracy, a ponadto wykorzystuje urządzenia rolnicze w Englewood do obsługi tego obszaru zdrowymi produktami po obniżonych cenach.

8 Doug Rauch - Boston, MA
Zobacz ten post na Instagramie

Tak - wciąż dostajemy w sklepach mnóstwo #fresh #localproduce! Zdobądź trochę, zanim sezon wegetacyjny dobiegnie końca!

Wpis udostępniony przezStół dzienny(@dailytabledorchester) 15 września 2018 o 8:03 czasu PDT

Po ponad 14 latach pełnienia funkcji prezesa Trader Joe's Rauch zdecydował się wyruszyć w drogę. W 2012 roku założyłStół dzienny, sklep non-profit, który oferuje świeże produkty i zdrowe posiłki na wynos dla zróżnicowanej i zubożałej dzielnicy Bostonu.

9 Detroit Hives - Detroit, MI
Zobacz ten post na Instagramie

Marzec to Miesiąc Historii Kobiet, a dziś doceniamy specjalną grupę kobiet, które prowadzą życie pełne wkładu. Robotnice są odpowiedzialne za wykonywanie całej pracy w ulu i poza nim, zamiast krycia się i składania zapłodnionych jaj. Są najmniejsze i wszystkie są kobietami. 🐝🍯🌸😍🏽. . 📸 Zdjęcie: @timothypaule #WomensHistory #womenshistorymonth # womenshistorymonth2019 #DetroitHives #UrbanBeekeeping #Beekeeping #Bees #WorkerBees #Photography #Canon #Adobe #Savethebees #bee #lightroom #womenBeekeeping #Beekeeping #Bees #WorkerBees #Photography #Canon #Adobe #Savethebees #bee #lightroom #women

Wpis udostępniony przezDetroit Hives(@detroithives) 1 marca 2019 o 9:50 czasu PST

Podobnie jak w Detroit Vineyards,Detroit Hivespostrzegał dużą część pustej przestrzeni w regionie jako wspaniałą okazję. Częścią długoterminowego rozwiązania dotyczącego pustyni żywnościowej jest tworzenie innowacyjnych podejść do wprowadzania rolnictwa na obszary miejskie. Ich inwestycja we wprowadzanie ferm pszczół do miasta zapewnia programy edukacyjne dla lokalnych szkół, które uczą uczniów o integralnej części naszego ekosystemu.

10 Ford Mobile Farm - Detroit, MI Fioletowy, różowy, niebieski, fioletowy, jasny, czerwony, oświetlenie, magenta, zabawa, tekstylia, Instagram/@spencerhayes.detroit

Firma samochodowa, która przez tyle lat ożywiła społeczność Detroit, daje z siebie wszystko w nowy sposób. Ich program Ford Mobile zapewnia lokalne programy edukacyjne dotyczące zdrowego odżywiania się, a firma pracuje nad innowacjami w rolnictwie kontenerowym. Plikobiekt towarowy, przystosowana do produkcji 52 zbiorów, mieści się w Cass Community Social Services i przez cały rok dostarcza świeże towary do większości zmagającego się z problemami obszaru metropolitalnego Detroit.

jedenaście Robin Emmons - Charlotte, NC 2013 CNN Heroes: An All Star Tribute - Backstage Jamie McCarthyGetty Images

Kiedy Emmons zdała sobie sprawę, że wielu ludziom w jej społeczności brakuje niezbędnych funduszy i środków transportu, aby dostać się do zamożnych dzielnic dostarczających świeże produkty, spojrzała na swoje podwórko. W 2013 rokuProfil CNN- zauważył Emmons - „Naprawdę myślałem, że to niesprawiedliwość. ... Zdrowa żywność to podstawowe prawo człowieka ”. Przekształciła swoje podwórko w ogród - uprawiając produkty wolne od chemii i przekazując je lokalnym kościołom i spiżarniom. Tworząc w ten sposób organizację non-profit,Siej dużo dobrego, która dostarczyła ponad 26 000 funtów świeżych produktów różnym zubożałym społecznościom w rejonie Charlotte.