Te 19 pozycji na Amazon przeniesie Twój ogród warzywny na wyższy poziom

Dougal WatersGetty Images

Nie potrzebujesz dużo miejsca, aby wyhodować własne warzywa. w rzeczywistości niektóre z twoich ulubionych warzyw można uprawiać w ogrodach kontenerowych na małej werandzie. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę słońca i kilka odpowiednich narzędzi, aby wyhodować własną cukinię, marchewkę, ziemniaki lub pomidory na własnym podwórku (lub na patio). A jeśli chcesz dumnego i udanego poczucia rozpoczynania warzyw od zera, a nie masz werandy, są nawet opcje wewnętrzne (z pomocą oświetlenia LED), które pomogą Ci zaoszczędzić kilka wycieczek do farmera rynek.Unikaj więc zatłoczonych tłumów w lokalnych centrach ogrodniczych lub sklepach z artykułami wyposażenia domu, chwytając te pomocne narzędzia z Amazon. Wkrótce będziesz musiał po prostu udać się do ogrodu na świeżą ucztę.

Zobacz galerię 19Zdjęcia 1z 19Narzędzia do siedzenia 12-częściowy zestaw narzędzi ogrodowychamazon.com49,99 $KUPUJ TERAZ

Początkujący ogrodnicy potrzebują narzędzi, takich jak rękawiczki, kielnie, nożyce i mata, a ten zestaw początkowy ma wszystko, czego potrzebujesz do pracy.dwaz 19Rhino Garden Supply Pionowe łóżko ogrodowe podniesioneamazon.com149,95 $KUPUJ TERAZ

Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć uprawę roślin, czy po prostu potrzebujesz więcej miejsca w ogrodzie, to wielopoziomowe łóżko pomoże. Dodatkowy profit: Jeśli podlasz górny poziom, podlejesz inne rośliny.

3z 19Mini rolnictwo: samowystarczalność na 1/4 akraamazon.com 18,95 $13,79 zł (27% rabatu)KUPUJ TERAZ

Jeśli opanowałeś już podstawy ogrodnictwa, ale chcesz zmaksymalizować swoją przestrzeń, ta książka o ogrodnictwie pomoże Twojemu podwórkowi osiągnąć pełny potencjał.

4z 19Rain Drip R567DT Zestaw do nawadniania warzyw i warzywamazon.com 29,99 $23,50 zł (22% rabatu)KUPUJ TERAZ

Podlewaj ogród jak profesjonaliści dzięki systemowi nawadniającemu, który będzie przebiegał przez rzędy sałaty i jarmużu.cansado de estar casada con mi esposo
5z 19Survival Garden Seeds Kolekcja Home Garden Vault Vaultamazon.com29,99 $KUPUJ TERAZ

W przypadku większości warzyw potrzebujesz nasion, aby je rozpocząć. Ten zestaw ma fajną mieszankę podstawowych ulubionych.

6z 19Yard Butler Twist Tiller Heavy Duty Manual Podniesione łóżko Ogród i skrzynka na kwiaty Chwastownikamazon.com41,86 $KUPUJ TERAZ

Jeśli Twoja gleba jest mocno ubita od zimy, poluzuj ją przed sadzeniem za pomocą tej obrotowej kultywatora, który napowietrza brud ogrodowy.

7z 19Rękawiczki XJYAMUS Garden Genieamazon.com9,99 $KUPUJ TERAZ

Nie chcesz miliona narzędzi ogrodniczych? Te rękawiczki mogą wyglądać przerażająco, ale utrzymają ręce w czystości, a pazury pozwolą ci wykopać dziury do sadzenia bez kielni.8z 19changsha 40 szt. Drewniane etykiety na roślinyamazon.com11,99 $KUPUJ TERAZ

Pamiętaj, gdzie posadziłeś wszystko w swoim ogrodzie za pomocą tych wodoodpornych bambusowych kołków z etykietami na bakłażana, kukurydzę, pory i nie tylko.

9z 19Siatka na ptaki PetiDreamamazon.com10,22 $KUPUJ TERAZ

Jeśli jesteś zmęczony wszystkimi lokalnymi ptakami kradnącymi twoje przekąski, ta siatka zasłoni ogród, aby zapewnić bezpieczeństwo papryce.

10z 19HAHOME 4 opakowanie 7 galonów worek do uprawy ziemniakówamazon.com 18,99 $16,99 zł (11% rabatu)KUPUJ TERAZ

Uprawiaj własne ziemniaki w tych workach, które bardzo ułatwiają zbiory dzięki dostępnym klapom.

jedenaściez 19Ekologiczny nawóz do roślin domowych i ogrodowychamazon.com19,95 $KUPUJ TERAZ

Jak rośnie Twój ogród? Z pomocą pewnego nawozu, a ta przyjazna dla środowiska opcja wykonana z płynnych wodorostów i wodorostów jest świetną opcją organiczną.

12z 19AeroGarden Farm 24Basicamazon.com 695,00 $440,00 zł (37% rabatu)KUPUJ TERAZ

Jeśli nie masz dostępu do zewnętrznej przestrzeni ogrodowej, możesz uprawiać warzywa i zioła w pomieszczeniach dzięki temu łatwemu w użyciu systemowi hydroponicznemu. Dzięki wyskakującym strąkom i wyłącznikom czasowym świateł większość pracy jest wykonywana za Ciebie.

13z 19Best Choice Products Zewnętrzna drewniana donica ogrodowaamazon.com89,99 $KUPUJ TERAZ

Podniesione łóżka to świetna opcja, jeśli nie czujesz się gotowy na wykopanie całego podwórka. Możesz zbudować własną lub zdecydować się na gotową opcję, taką jak ta.

14z 19Zestaw do propagacji Super Sprouter Premium z matą grzewcząamazon.com79,95 $KUPUJ TERAZ

Chcesz zacząć te sadzonki w domu, zamiast kupować je w sklepie? Ten zestaw do rozmnażania ma matę grzewczą, lekką, aby rosły, wystarczy dodać ziemię i nasiona.

piętnaściez 19Quictent Greenhouse Screen Dooramazon.com KUPUJ TERAZ

Chcesz mieć ogród z pięknymi kwiatami i warzywami, ale mieszkać w nieprzewidywalnym klimacie? Ta przenośna szklarnia utrzyma Twoje ogrody kontenerowe w idealnej temperaturze.

16z 19Łopata do widelca Zestaw startowy do ogrodu warzywnego do wnętrzamazon.com29,97 $KUPUJ TERAZ

Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozjaśnić parapet sałatą, marchewką, pomidorami i nie tylko.

17z 19COLIBROX Mobilna sadzarka ogrodowa do sadzenia warzyw i kratamazon.com KUPUJ TERAZ

Ten ogród kontenerowy ma wbudowaną kratkę, dzięki czemu Twoje warzywa mogą osiągnąć nowe wyżyny, a ponieważ jest przenośny, możesz go przenieść w najbardziej nasłonecznione miejsca.

18z 19Burpee Large Garden Hodamazon.com65,95 $KUPUJ TERAZ

Gdy warzywa dojrzeją do zbioru, ten siatkowy kosz jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do przechowywania zbiorów.

19z 19Zestaw startowy Plant Theatre Seed do uprawy warzywamazon.com KUPUJ TERAZ

Istnieje wiele opcji startowych nasion, ale jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, aby zaimponować swoim gościom, te odjechane zestawy warzyw są właśnie tym.