List z podziękowaniami do mojej dużej siostry - Grudzień 2021

Droga siostro,

Jest tyle rzeczy, które podziwiam w tobie i za które muszę ci podziękować. Zacznę od podziękowania za to, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim, czym pragnę być. Jesteś pewny siebie, silny, zdeterminowany, kochający, miły i hojny. Nie masz złej kości w swoim ciele i nigdy nie robisz nic, by narazić swoje dobre serce i delikatną duszę.Zawsze byłeś najlepszym wzorem do naśladowania i odważnie utorowałeś mi drogę, upewniając się, że dwa razy nie popełnię tego samego błędu. Naprawdę cieszę się, że jestem zarówno siostrą, jak i przyjacielem i mogę szczerze powiedzieć, że tyle się od ciebie nauczyłem. Jestem błogosławiony, że cię mam i mam nadzieję, że nigdy się nie zmienisz.

Dziękuję, że zawsze masz dla mnie czas. Naprawdę doceniam to, że nigdy nie sprawiasz, że czuję się ciężarem. Ilekroć muszę porozmawiać, jesteś tam. Przez moje każde złamane serce, każdą łzę i każdy strach przed nie istnieniem wystarczająco dobrytam byłeś, ocierając moje łzy i upewniając się, że znam moją wartość.

Dziękuję za znoszenie mojej upartej głowy. Wiem, że nie zawsze łatwo mi być w pobliżu i że mogę oderwać cię od ucha, ale nigdy mnie nie obrażasz. Wiesz, jak głęboko jestem w środku, więc wiesz, że nigdy nie mam na myśli niczego niegrzecznego lub wrednego, i nigdy nie masz pretensji.Dziękuję za to, że zawsze czuję się uwzględniony. Kiedy dorastaliśmy, wiem, że zabranie ze sobą swojej młodszej siostry nie było najfajniejszą rzeczą i prawdopodobnie wtedy nie byłeś z tego powodu zadowolony, ale naprawdę doceniam to, że poświęcasz mi czas, nawet jeśli wolisz byłam z przyjaciółmi. Nigdy nie zapomnę tych wszystkich czasów, w których pozwalałeś mi się z tobą oznakować w centrum handlowym, jeździć z tobą i twoimi przyjaciółmi na długie przejażdżki lub pozwalać mi dołączyć do ciebie na randki z kawą. To naprawdę sprawiło, że mój dzień.

Dziękuję, że zawsze byłeś moim najlepszym przyjacielem. Wiem, że to brzmi jak banał, ale tak naprawdę nie ma przyjaciela takiego jak siostra. Mogę ci powiedzieć dosłownie wszystko. Mogę podzielić się z tobą moimi najgłębszymi, najciemniejszymi niepewnościami, o których nie marzyłbym, żeby powiedzieć innym. I nawet nie poczuję się dziwnie. Dzielenie się z tobą najbardziej szalonymi częściami siebie jest całkowicie normalne. Dziękuję za to.Dziękuję, że jesteś moim ramieniem, aby płakać zbyt wiele razy, aby liczyć. Dziękuję, że porzuciłeś wszystko za każdym razem, gdy byłem w potrzebie, i przybyłeś mi z pomocą. Dzięki temu poczułem się o wiele lepiej. Dziękuję, że nigdy nie sprawiłeś, żebym cię obciążał czymkolwiek. Wiem, że czasami może to być za dużo, ale nigdy nie można było powiedzieć, ponieważ robisz wszystko z najlepszymi intencjami i naprawdę cię podziwiam.

Uważam się za bardzo szczęśliwy, że mogłem podzielić się z tobą wszystkim w życiu. Byliśmy obok siebie przez absolutnie wszystko w życiu i nie byłbym w stanie wyobrazić sobie tego w żaden inny sposób. Dziękuję za to, że jesteś moim partnerem w zbrodni w każdej przygodzie, w której uczestniczyłem. Dziękuję za to, że nigdy nie kwestionujesz tego, a raczej po prostu dołączasz do mnie na przejażdżkę i mam nadzieję na najlepsze.

fotos antiguas del strip de las vegas

Cieszę się, że możemy być ze sobą szczerzy, bez urazy. Nic nie mogę ci powiedzieć i na odwrót. Nigdy nie wyobrażam sobie dzielenia się z kimkolwiek innymi rzeczami, którymi mogę się z tobą podzielić. Ludzie pewnie myślą, że czasami jestem dziwakiem, ale zawsze rozumiesz, i to jest dla mnie ważne.

Dziękuję za to, że zawsze mówisz mi, jak to jest, i nigdy niczego nie powlekasz cukrem. Jeśli moje włosy są bałaganem, będziesz pierwszym, który mi powie. Jeśli moja twarz jest spuchnięta, a ja wyglądam jak zombie, powiesz mi bez wahania. Nikt inny nie odważyłby się, ale ty zawsze to zrobiłeś i dziękuję Bogu za to. Gdyby nie twoja brutalna szczerość, Bóg wie tylko, gdzie byłbym.

Dziękujemy za bycie na tej samej długości fali co ja! Wydaje mi się, że możemy komunikować się bez słów i lepiej się rozumieć niż ktokolwiek inny. Możesz czytać w moich myślach i dokładnie wiedzieć, kiedy coś mnie niepokoi, niezależnie od tego, jak bardzo staram się to ukryć.

Zawsze wyczuwasz, kiedy jestem na dole i przychodzisz ze mną porozmawiać. Czuję się o wiele lepiej, nawet nie wiedząc, że tego potrzebuję. Nie muszę nawet używać słów z tobą, wiemy dokładnie, co myśli ten drugi, po prostu patrząc na siebie. To naprawdę przydaje się, gdy jesteśmy z grupą ludzi. Tylko jedno spojrzenie i wiemy dokładnie, co czuje drugie i co chce powiedzieć. Jak dziwnie to jest niesamowite?

Dziękuję, że znasz mnie lepiej niż ja sam. Dziękuję za to, że zawsze wiesz dokładnie, czego potrzebuję, bez konieczności mówienia tego. Wiesz, co mnie uszczęśliwia, i wiesz, co mnie zasmuca, i nigdy nie muszę mówić tego na głos. Kiedy jestem na kogoś zirytowany, jesteś pierwszą osobą, która się dowie i nigdy nikomu nie powiesz. Myślę, że to takie niesamowite. Przysięgam, że jesteśmy jak bliźniaki!

Dziękuję, że jesteś moim największym zwolennikiem. Zawsze wierzyliście we mnie, bardziej niż kiedykolwiek w siebie, i pomogliście mi zobaczyć moją wartość i potencjał, kiedy mi się nie udało. Zawsze zachęcałeś mnie do podążania za moimi marzeniami, uspokajając mnie, jeśli kiedykolwiek miałem wątpliwości, a Bóg wie, że tak!

Dziękuję za popchnięcie mnie do bycia lepszym człowiekiem. Zawsze staram się robić to, co według mnie zrobiłbyś w każdej sytuacji, a jeśli mam wrażenie, że nie zaakceptujesz tego, prawdopodobnie nigdy tego nie zrobię. Jesteś moim moralnym kompasem i jednym z nielicznych ludzi, których opinia jest dla mnie najważniejsza. Nigdy nie chcę cię zawieść, więc upewniam się, że zawsze jesteś dumny z moich wyborów.

Naprawdę doceniam to, jak zawsze pozwalasz mi być sobą. Nigdy mnie nie zmuszasz do zmiany i zachęcasz mnie do pozostania dokładnie takim, jaki jestem. Jeśli ludzie nie mogą tego zaakceptować, nie mają być w moim życiu. Teraz to widzę. I obiecuję, że nigdy się nie zmienię. Zawsze będę niezaprzeczalnie sobą, a komu się to nie podoba - ich problemowi. Nie czuję potrzeby uzasadniania się nikomu, czego nauczyłem się od ciebie.

Na koniec dziękuję za rozśmieszenie mnie tak bardzo. Nie mam nikogo, kto miałby moje poczucie humoru tak jak ty. Moglibyśmy dosłownie umrzeć ze śmiechu z rzeczy, które tylko Ty i uważałbym za zabawne! Płakałam tyle razy z tobą, a ludzie prawdopodobnie myślą, że jesteśmy wariatami, ale myślę, że to niesamowite, że śmiać się z tych samych rzeczy i wiedzieć dokładnie, co ten drugi znajdzie poza zabawą!

To dla mnie bardzo ważne. Śmiech jest moją ulubioną rzeczą i nie ma nikogo, kto sprawiłby, żebym płakał ze śmiechu tak jak ty. Jesteś jedną z najśmieszniejszych osób, jakie kiedykolwiek znałem, a ilość śmiechu, który pojawia się, gdy jesteśmy w tym samym pokoju, jest ponad wszelką miarę i uwielbiam to.

Naprawdę doceniam cię jako osobę, siostrę, przyjaciela, córkę i każdą inną funkcję, jaką pełnisz w swoim życiu! Jesteś jedną wyjątkową damą, a ja jestem taka wdzięczny za ty! Mam nadzieję, że dostaniemy jeszcze sto lat śmiechu z najgłupszych rzeczy. Nic mnie nie uszczęśliwi.

Cała miłość,

Twoja mała siostra

¿La piña te hace oler mejor?