Smażony łosoś po tajsku - Styczeń 2022

Mięsny łosoś to idealna ryba do przenoszenia złożonych azjatyckich smaków, takich jak limonka, kokos i curry w tym tajskim sosie do smażenia. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:359Plony:4Składniki1 łyżka. olej rzepakowy 1 łyżka. pasta curry madras 1 1/2 funta filet z łososia bez skóry 1 mała czerwona papryka 1 mała pomarańczowa papryka 1 mała żółta papryka 3 uncje groszek śnieżny (około 1 szklanki) 1 puszka mleka kokosowego (około 3/4 szklanki) 2 łyżki stołowe. świeży sok z cytrynyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Podgrzej dużą patelnię z nieprzywierającą powłoką lub wok na średnim ogniu. Dodaj olej rzepakowy. Gdy olej skwierczy, dodaj pastę curry i smaż przez 30 sekund. Dodać łososia i delikatnie smażyć 1 minutę. Dodać paprykę i smażyć 1 do 2 minut. Dodaj groszek śnieżny i mleko kokosowe i gotuj 1 do 2 minut.
  2. Dopraw do smaku solą koszerną i pieprzem. Wyciśnij sok z cytryny na wierzch. Podawaj z ryżem jaśminowym.
smażony łosoś tajski Tina RuppMięsny łosoś to idealna ryba do przenoszenia złożonych azjatyckich smaków, takich jak limonka, kokos i curry w tym tajskim sosie do smażenia.