Liść słodkiej herbaty przypomina 1,5 miliona butelek - Wrzesień 2022

Ciecz, Produkt, Butelka, Czerwony, Napój, Zakrętka, Logo, Opakowanie i etykietowanie, Etykieta, Syrop owocowy,

Nestle's Sweet Tea Leaf Companywydał wycofanieW czwartek 1,5 miliona butelek z powodu obaw, że niektóre pojemniki mogą zawierać kawałki szkła.

Firma z Teksasu, która produkuje organiczne herbaty i lemoniady, twierdzi, że otrzymała cztery skargi dotyczące szkła znalezionego w ich produktach, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń.cosas desagradables que decir en la cama

„Było to wynikiem pęknięcia szkła podczas procesu napełniania” - stwierdzili w oświadczeniu. „Konsumenci mogą potencjalnie zostać skaleczeni lub zranieni w przypadku spożycia”.

Wycofanie dotyczy butelek o pojemności 16 uncji rozprowadzanych między 27 lutego 2015 r. A 6 grudnia 2015 r. I obejmuje zieloną herbatę z cytrusami, pół i pół lemoniady, maliny, brzoskwinie, miętę i miód.

Tabla de diferencia de altura de 5'2 y 6'1

Firma radzi: „Konsumenci, którzy posiadają którykolwiek z produktów szklanych z kodami dat, których dotyczy problem, nie powinni pić tego produktu. [Oni] mogą również skontaktować się z bezpłatnym numerem Sweet Leaf 1-877-832-5323 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. EST za produkt zastępczy lub zwróć produkt do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu uzyskania zwrotu kosztów ”.