Słodko-Pikantne Paluszki Jicama - Styczeń 2022

Te paluszki jicama, namoczone w słodkiej i pikantnej solance z chipotle, są świetną przekąską lub przystawką bez gotowania. Jicama to warzywo o chrupiącej konsystencji i naturalnie słodkim smaku. Jest dostępny przez cały rok, a 1 filiżanka pokrojona w kostkę ma tylko 45 kalorii. Ze względu na swoją wszechstronność jicama nadaje się do różnorodnych dań - sałatek, półmisków warzywnych, sals, a nawet deserów.Czytaj więcej + Mniej czytać -Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:38Plony:piętnaścieCzas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas całkowity:0godzinydwadzieściamin Składniki1/2 łyżeczki starta skórka z limonki 3 łyżki. świeży sok z limonki 3 łyżki. ocet ryżowy 1 1/2 łyżki. cukier, miód lub syrop klonowy 1 1/2 łyżeczki. Sól 1 chipotle chile w sosie adobo 1 łyżeczka. sos marynata 3 funty jicama Posiekana kolendra do dekoracjiTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W naczyniu do pieczenia o wymiarach 13x9 cali, aby przygotować solankę, ubij skórkę, sok z limonki, ocet, cukier, sól, chili i sos adobo aż do wymieszania.
  2. Usuń skórkę z jicamy dużym nożem. Pokrój jicamę na 3/4-calowe płyty i pokrój je na 3- do 4-calowe patyczki. Umieścić w solance, obracając patyki na płaszcz. Przykryj folią i przechowuj w lodówce co najmniej 6 godzin, do 1 dnia.
  3. Aby podać, usuń patyki z solanki i posyp kolendrą, jeśli chcesz.
słodkie pikantne paluszki jicama James BaigrieTe paluszki jicama, namoczone w słodkiej i pikantnej solance z chipotle, są świetną przekąską lub przystawką bez gotowania. Jicama to warzywo o chrupiącej konsystencji i naturalnie słodkim smaku. Jest dostępny przez cały rok, a 1 filiżanka pokrojona w kostkę ma tylko 45 kalorii. Ze względu na swoją wszechstronność jicama nadaje się do różnorodnych dań - sałatek, półmisków warzywnych, sals, a nawet deserów.