Super Chrupiący „Smażony” Kurczak - Sierpień 2022

Te pokryte płatkami kukurydzianymi piersi z kurczaka są pieczone, a nie smażone.KalorieOryginalny: 495; Przeróbka: 290;TłuszczOryginał: 30 g; Przemiana: 4 g Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:290Plony:1Czas gotowania:0godziny18min Czas całkowity:0godziny18min Składniki1/2 c. beztłuszczowa maślanka 1 białko z dużego jaja 2 łyżeczki. ostry sos z czerwonej papryki 4 połówki piersi z kurczaka 1 Cz. gotowe płatki kukurydziane 2 łyżeczki. papryka 1 łyżeczka. suszony tymianek 1 łyżeczka. czosnek w proszku 1 łyżeczka. Sól koszerna Spray do gotowania na oliwie z oliwekTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W średniej misce ubij maślankę, białko jaja i ostry sos do zmiksowania; dodać kawałki kurczaka i obrócić do płaszcza. Marynować w temperaturze pokojowej. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.
  2. W międzyczasie wyłóż blachę do pieczenia folią zapobiegającą przywieraniu. Połącz okruchy płatków kukurydzianych, paprykę, tymianek, sproszkowany czosnek i sól w płytkim talerzu lub misce.
  3. Wyjmij kawałki kurczaka pojedynczo z mieszanki maślanki i obtocz w przyprawionej mieszance miękiszu. Ułóż na przygotowanej blasze do pieczenia. Lekko spryskaj okruchy sprayem do gotowania.
  4. Piec 16 do 18 minut, aż do zarumienienia na zewnątrz, kurczak nie jest już różowy w najgrubszych częściach, a panierka jest chrupiąca.
Super chrupiące Czerwona książkaTe pokryte płatkami kukurydzianymi piersi z kurczaka są pieczone, a nie smażone.KalorieOryginalny: 495; Przeróbka: 290;TłuszczOryginał: 30 g; Przeróbka: 4 g