Przestań marnować czas na człowieka, który nie zasługuje na ciebie - Może 2022

No hej!

Wiem, jak się teraz czujesz. Byłem tam i wiem, jak to jest być z mężczyzną, który cię nie kocha.Myślisz, że to tylko faza jego życia i że zacznie cię kochać, gdy coś się zmieni. Mijają dni, miesiące i lata.

Nadal jesteś smutną kobietą, która nie ma miłości, na którą zasługuje.

Siedzisz więc i zastanawiasz się, dlaczego tak ciężko było. Dlaczego mężczyzna, którego kochałeś najbardziej, nie mógł cię kochać tak, jak go kochałeś.Dlaczego kochanie go musi być tak cholernie trudne. A potem płaczesz.

Płaczesz swoim sercem z powodu tych nieprzespanych nocy, które nie spały i czekały, aż wróci do domu.

Płaczesz, ponieważ masz z nim dziecko, które nie wie, co to znaczy mieć miłość podzieloną przez sąd. Przyłapujesz się na tłumaczeniu dziecku, że jego tata musiał odejść, ale on tak bardzo go kocha, a kiedy wróci, przyniesie mu prezenty.A potem znów płaczesz, bo chociaż już go nie ma, nadal bronisz go przed swoim dzieckiem.

Zobacz też: 6 prawdziwych znaków, że kochasz go o wiele bardziej niż cię kocha

Więc po tych wszystkich złych rzeczach, przez które przechodzisz każdego dnia, chcę cię zapytać, dlaczego nie myślisz o sobie dla odmiany.

Dlaczego nie szanujesz swoich życzeń i pragnień? Ponieważ ostatecznie jest to twoje życie i masz pełne prawo do samolubstwa w tej sprawie.

Więc nie troszcz się o tego, który na ciebie nie zasługuje. Jeśli jest na tyle głupi, by od ciebie odejść, powinieneś być na tyle sprytny, by pozwolić mu odejść.

Jestem pewien, że nigdy nie znajdzie kobiety takiej jak ty. Dziewczyno, jesteś diamentem, ale szkoda, że ​​twój mężczyzna tego nie widział.

cómo hacer que una mujer se ponga de humor rápidamente

Nadszedł czas, aby się go pozbyć i zacząć żyć pełnią życia. Wiem, że na początku będzie ciężko, ale to tylko dlatego, że to zmiana.

Pomyśl tylko, jakie będzie twoje życie po życiu z toksycznym mężczyzną. To będzie niesamowite!

I wiesz dlaczego? Ponieważ narodzisz się na nowo.

Przekształcisz się w zupełnie nową osobę; ten, który w końcu czuje się dobrze, gdy spędza trochę czasu z przyjaciółmi, zamiast być z nim w domu i gapić się w puste miejsce.

Naprawdę poczujesz się żywy, kiedy zobaczysz, ile nowych możliwości daje ci życie. I prawdą jest, że zamknąłeś jedne drzwi swojego życia, ale kochanie, otworzyły się dla ciebie setki nowych drzwi.

Więc nie bój się rozpocząć nowego rozdziału swojego życia. Nie bój się zaakceptować zmiany, którą przynosi nowe życie. I nigdy nie oglądaj się za siebie.

Zasługujesz na coś więcej niż toksycznego człowieka, który zamieni twoje życie w żywe piekło.

películas de terror reales basadas en historias reales

Jesteś godny Jesteś niesamowity. Jesteś wystarczający. I nigdy nie pozwól, aby ktokolwiek przekonał cię o czymś przeciwnym.

Pamiętaj tylko, że w tej nowej sytuacji będziesz rosnąć, ale po drodze nauczysz się również kilku nowych rzeczy. Nie pozostań w złym związku tylko dlatego, że nie wiesz, co czeka na Ciebie poza tym.

Nadszedł czas, aby podjąć drugą szansę, więc spróbuj z własnym szczęściem. Za każdym razem, gdy kogoś pożegnasz, życie nagrodzi cię nowym przywitaniem.

Na koniec chcę ci powiedzieć jeszcze jedno - nie myśl, że to była twoja wina.

Zakochałeś się w złamanym człowieku, który nie chciał być naprawiony. I wiem, ile razy próbowałeś mu pomóc, ale on odmawiał ci pomocy za każdym razem.

Więc nie karajcie się za jego grzechy. Był człowiekiem, który nie widział twojej wartości i nie potrzebujesz takiej osoby w swoim życiu.

Przestań więc marnować swój czas na człowieka, który nie może zapewnić ci miłości, na którą zasługujesz.

Zasługujesz na miłość od kogoś, kto zna twoją wartość i mam nadzieję, że ją znajdziesz. Z odpowiednim mężczyzną będziesz wystarczający, nawet jeśli jesteś najgorszym wydaniem, ale z niewłaściwym człowiekiem nie wystarczy, nawet jeśli jesteś najlepszym wydaniem.

Zasługujesz na całe szczęście na tym świecie, więc nie sprzedawaj się krótko i wybierz mężczyznę, którego miłość jest jak w domu.