Przestań próbować naprawić jego uczucia - Marzec 2023

Przestań próbować naprawić jego uczucia

Najgorszą rzeczą, przez którą może przejść kobieta, jest zakochanie się w potencjale mężczyzny.

Doświadczanie motyli w brzuchu to cudowne uczucie. Czasami jest tak dobrze, że nie chcesz widzieć znaków ostrzegawczych, które zaczynają się pojawiać. Nawet jeśli są oczywiste.To szalone, jak daleko możemy się posunąć, aby zracjonalizować czyjeś pomieszane emocje i zachowanie. Miłość sprawia, że ​​postępujemy tak lekkomyślnie.

Na początku wszystko jest idealne: słodkie wiadomości na dobranoc, ekscytujące pierwsze randki i rozmowy przez cały dzień. Ale po pewnym czasie, stopniowo, zaczyna zachowywać się inaczej.

Jego uczucia zaczynają wymykać się spod kontroli. Jednego dnia zwraca na ciebie uwagę, a następnego nie masz od niego wiadomości.las mejores cosas para hacer durante el sexo

zły mężczyzna krzyczy na kobietę

Jego wahania nastroju stają się bardziej widoczne i czasami nie możesz zrozumieć, dlaczego zachowuje się tak, jak on. Czy on w ogóle się o ciebie troszczy?

Czujesz, że jest jakaś nieopowiedziana historia, której nie chce się z tobą podzielić. Mimo to pierwszą rzeczą, o której myślisz, jest:Co zrobiłem źle?Nie jestem pewien, dlaczego tak wiele kobiet myśli o sobie jako o problemie, ale mówię ci:Nie jesteś problemem. To nie twoja wina.

Jego nierozwiązane emocje nie są twoją winą. Nie jesteś winien jego niezdolności do stawienia czoła swoim problemom. Jego niezdecydowanie i brak uczciwości nie są na tobie.

Jeśli chce, żeby twój związek się ułożył, upewni się, że coś z tym zrobi. Kiedy mężczyzna wie, czego chce, jest zdeterminowany, aby to osiągnąć. Jeśli jest gotowy na coś długoterminowego, zachowuje się tak.

szczęśliwa para rozmawiająca w salonie

Przestań próbować naprawiać złamanych mężczyzn. Nie są to rzeczy do naprawienia. Nie są bierni w procesie zmiany i uzdrowienia – muszą być zaangażowani.

To nie oznacza rezygnacji z niego. Jego problemy nie są spowodowane przez ciebie i prawdopodobnie nie uda ci się je naprawić. Bardziej prawdopodobne jest, że to ty będziesz jeszcze bardziej zraniony.

regalos para personas que trabajan desde casa

Jeśli nie jest na ciebie gotowy, powinien być z tym szczery. Złamani ludzie, którzy nie chcą przyznać, że potrzebują pomocy, sprawiają, że więcej ludzi jest złamanych.

Nie możesz wymusić zmiany. Żadne dostosowanie lub zrozumienie nie pomoże jego wewnętrznym problemom. Tylko on może to zrobić.

Nie powinieneś płacić za cudze błędy. Nie powinieneś budzić się niepewny, czy twoja ukochana osoba troszczy się o ciebie lub cię kocha.

smutna kobieta siedząca na kanapie

Życie jest za krótkie na miłość połowiczną. Czasami lepiej po prostu odejść.

Każdy mężczyzna i każda kobieta musi wziąć odpowiedzialność za swoje uczucia i czyny. Nikt inny nie może tego za nich zrobić.

Nie bądź czyimś ubocznym uszkodzeniem.

Istnieje cienka granica między pomaganiem komuś a cierpieniem z powodu czegoś, czego nie możesz zmienić.

Jest różnica w pomaganiu temu, kto chce się poprawić, a kimś, kto nie podejmuje żadnego wysiłku.

uważny mężczyzna lokujący się na ulicy

W końcu jesteśmy twórcami naszego przeznaczenia. Szczęście przychodzi, gdy decydujemy. Miłość nie jest pasożytnicza, jest wzajemna.

Oznacza to, że miłość, energia, troska i zrozumienie są wzajemne, a nie jednostronne. Jeśli tak nie jest, w końcu jedna strona się wypali, a druga nadal będzie potrzebować więcej.

Słowa nic nie znaczą bez działania, które je potwierdza.

Nie narażaj swoich wartości, granic i energii z powodu niezrównoważonych potrzeb kogoś innego. Zatrzymaj mit dobrakobietyktórzy zmieniają życie (niestabilnych emocjonalnie lub niedostępnych)źli chłopcy.

W prawdziwym życiu tak nie jest. Musi dorosnąć i naprawić własne uczucia.

viejos programas de juegos de los 70

uważny mężczyzna siedzący na dachu

Nie zasługujesz, by czuć się zagubionym i nieszczęśliwym z powodu czegoś, co nie jest twoją winą.

Nie ma sensu w związku, w którym zawsze bardziej zależy nam. To okropne uczucie. Jeśli nie zobowiąże się do uzdrowienia siebie, nie zobowiąże się też do ciebie.

Jeśli nie może uczyć się na przykładzie twojej miłości, nie będzie słuchał niczego innego, co powiesz – nie do końca.

Przestań naprawiać innych, gdy to cię boli.

Przestań próbować naprawić jego uczucia