Spiderweb Whoopie Pies - Styczeń 2022

Zrób te desery na Halloween dla swoich dzieci. Ponieważ nie chcesz żadnego. Ponieważ jesteś zbyt dorosły. Tak, jasne. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:12Czas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas gotowania:0godziny22min Czas całkowity:0godziny42min Składniki Ciasta Whoopie:1 Pudding Ciasto Czekoladowe Ciasto Czekoladowe z Budyniem w Mieszance 3 duże jajka 1/2 c. olej rzepakowy 1/2 c. wodaNadzienie:1 Cz. masło niesolone 2 Cz. cukier cukierników 1 słoik ptasie mleczko 4 uncje ser topiony 2 łyżeczki. ekstrakt z pomarańczy Pomarańczowy żelowy barwnik spożywczyGlazura pajęczyny:1 Cz. cukier cukierników 1 1/2 łyżki. mleko czy wodaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Przygotuj ciastka whoopie:Ubij wszystkie składniki w misce mikserem na średnich obrotach przez 3 minuty lub do uzyskania gładkiej masy. Odstawić ciasto na 30 minut.
  2. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. Wyłóż kilka arkuszy do pieczenia papierem do pieczenia. Upuść poziom 1 1/2 łyżki ciasta na kopce na blachach do pieczenia, rozstawiając je na 3 cale (6 do 8 kopców na arkusz; otrzymasz 24 kopce).
  3. Piec każdy arkusz przez 11 minut lub do momentu, aż ciastka się dmuchną, a kilof włożony do środka wyjdzie czysty. Przełóż na kratkę i całkowicie ostudź. Upiec pozostałe ciasta.
  4. Przygotuj nadzienie:W dużej misce miksera wymieszaj masło i cukier ze śmietaną na puszystą masę. Dodaj puch prawoślazu, twarożek i ekstrakt z pomarańczy; kontynuuj mieszanie aż do wymieszania. Odcień wypełniający bladopomarańczowy barwnik spożywczy.
  5. Aby złożyć placki, rozłóż płaską stronę 1 ciasta z 2 łyżkami nadzienia; na wierzch z kolejnym ciastem, delikatnie dociskając, aby równomiernie rozprowadzić nadzienie.
  6. RobićPajęczyna Glaze, wymieszaj składniki w małej misce, aż będą gęste i gładkie. Przenieś glazurę do małej zamykanej na zamek torebki do przechowywania żywności. Odetnij róg torby i wytnij pajęczynę na wierzchu każdego ciasta. Pozostaw glazurę do wyschnięcia, aż stwardnieje.
pajęczyna ciastka whoopie Tina RuppZrób te desery na Halloween dla swoich dzieci. Ponieważ nie chcesz żadnego. Ponieważ jesteś zbyt dorosły. Tak, jasne.