Czasami eks, który chce wrócić, jest testem, aby sprawdzić, czy wiesz lepiej

Czasami eks, który chce wrócić, jest testem, aby sprawdzić, czy wiesz lepiej

Wszystkie emocje, o których myśleliśmy, że są martwe i pogrzebane, pojawiają się w momencie, gdy na naszym telefonie pojawia się imię byłego. Nie możemy ich powstrzymać. Nie możemy sobie z nimi poradzić. Są zbyt intensywne. Są przytłaczające.Serce zaczyna nam bić, ręce się trzęsą i nie wiemy, jak się zachować . To tak, jakby nasz ex stał tuż przed nami i musimy zareagować w najlepszy możliwy sposób. A jednak w tym momencie jesteśmy zamrożeni, niezdolni do wykonania ani jednego ruchu.

W momencie, w którym zbieramy się na odwagę, by otworzyć jego przesłanie, zdajemy sobie sprawę, że będziemy potrzebować milion razy więcej odwagi, aby nie wpaść ponownie pod jego toksyczne zaklęcie.como ser el hombre que las mujeres quieren

Widzisz, czy chcielibyśmy się do tego przyznać, czy nie, bez względu na to, przez co przeszedł nas nasz ex, w chwili, gdy chce wrócić do naszego życia, myślimy tylko o dobrych częściach i udajemy, że te złe nie zdarzyć.

Ale się wydarzyły. Spójrz na te blizny na swoim sercu. Przypomną ci wszystko. Przypomną ci, dlaczego musiałeś zerwać.

Przypomną Ci o każdej łzie i każdej nieprzespanej nocy. Przypomną ci za każdym razem, gdy cię okłamał i zdradził twoje zaufanie. Przypomną ci, jak źle cię potraktował, gdy byliście razem.Przypomną ci wszystkie te chwile, w których go potrzebowałeś, a on zostawił cię samą. Przypomną ci jego samolubne postępowanie.

Przypomną Ci, że zawsze brakowało Ci wszystkiego, gdy byłeś z nim. Nigdy nie było dość uwagi, czułości ani bezpieczeństwa. Nigdy nie było dość jego osobistych inwestycji i nigdy dość go w tej historii.

Oczywiście,tęskni teraz za tobą. Jak by nie? W końcu zdał sobie sprawę z tego, co miał przez cały czas i nie docenił.Miał dobrą kobietę, która była gotowa zrobić dla niego wszystko. Kobieta, która była gotowa oddać część siebie, aby go uszczęśliwić.

Lojalna i godna zaufania kobieta, która patrzyła tylko na niego. Kobieta, która umiała kochać. Kobieta, która była dla niego o wiele bardziej niż on kiedykolwiek dla niej.

Niektórzy zasługują na drugą szansę, ale on nie jest jedną z tych osób i dobrze o tym wiesz.

deshacerse de la hinchazón rápidamente de forma natural

Nawet jeśli twoje samotne dni mogą oślepić twój widok i sprawić, że myślisz, że mógł się zmienić, że za drugim razem może być lepiej, to po prostu się nie wydarzy.

Ludzie się zmieniają, to prawda, ale jeśli ich esencja jest toksyczna, nic nie można zrobić. Ponownie zatrują twoje życie, jeśli dasz im szansę.

Oprzyj się pokusie, by mieć go blisko. To nie jest miłość. To znajomość i przyzwyczajenie zmieszane z odrobiną samotności i wspomnieniami niesamowitych chwil, które kiedyś dzieliłeś.

Nie traktuj tego jako znaku, by zabrać go z powrotem, wpuścić go do swojego życia. Dasz mu tylko kolejną szansę, by za drugim razem zranić cię jeszcze bardziej. Potraktuj to jako test.

Test sprawdzający, czy nauczyłeś się lekcji za pierwszym razem.

cómo encender a un hombre en la cama

Test sprawdzający, czy uświadomiłeś sobie swoją wartość.

Test, czy masz świadomość, że bez niego twoje życie jest o wiele lepsze.

Test, aby sprawdzić, czy wiesz, że zasługujesz na o wiele więcej, niż mógłby kiedykolwiek dać.

Test, aby sprawdzić, czy wiesz lepiej, aby nie zakochać się w nim ponownie.

Czasami eks, który chce wrócić, jest testem, aby sprawdzić, czy wiesz lepiej