Niektóre przyjaźnie nie mają trwać dłużej niż jeden sezon życia - Grudzień 2021

To zabawne, że ktoś, kto był tak blisko ciebie, jest teraz obcy. Dzieje się tak w przypadku wielu przyjaźni, ponieważ nie mają one trwać wiecznie.

Mimo że zakończenie związku i przyjaźń to dwie różne rzeczy, zakończenie przyjaźni może być równie druzgocące i rozdzierające serce. I jest to coś trudnego, z czym musimy sobie poradzić i puścić.Czasami ty i twój przyjaciel z dzieciństwa dorastacie jako dwie zupełnie różne osoby, które nie mogą się już tak dobrze dogadać. Spotykać się i rozmawiać nie jest tak proste jak kiedyś. Kiedy już możesz mieć wiele wspólnych cech, różne tematy. Teraz rozmowa jest wymuszona i masz wiele chwil niezręcznej ciszy.

Często spotykasz nowych przyjaciół w szkole, na studiach, w pracy lub w pobliżu miejsca zamieszkania. Twoje harmonogramy są podobne i jest to wygodne i łatwe do spędzenia razem czasu. Kiedy coś się zmienia, zmienia się także przyjaźń.

Odsuwasz się od siebie, ponieważ spędzanie czasu razem nie jest już tak wygodne. Teraz harmonogramy wymagają dostosowania i musisz znaleźć czas dla swoich przyjaciół. Tutaj widzisz, czy była tylko wygodą, a nie prawdziwą przyjaciółką.Oczywiście, gdyby była prawdziwą przyjaciółką, postaralibyście się, pozostaliście w kontakcie i dali z siebie wszystko, aby to działało. Jeśli nie, to po prostu nie warto płakać.

Związki mogą również przeszkadzać w przyjaźni. Kiedy niektórzy z naszych przyjaciół zakochują się, decydują się spędzać cały swój czas ze swoimi znaczącymi innymi, więc zwykle tracą cię z oczu. Po prostu nie mają czasu, chyba że mają problemy w związku. W tej sytuacji zaczną się czołgać z powrotem do ciebie, ponieważ nie ma ramienia, na którym można by płakać jak twoje. Ta sytuacja naprawdę szybko się starzeje. Czujesz, że jesteś przyzwyczajony, a przyjaźń na pewno się skończy.

mejores peinados para caras redondas

Są chwile, kiedy tak naprawdę nie znasz ludzi, z którymi się przyjaźnisz. Po chwili pokazują swoje prawdziwe twarze. Albo odkryjesz, że są dwulicowe i nigdy nie możesz ich naprawdę poznać. Zaufałeś im wszystkim, a oni cię zdradzili.Chociaż możesz czuć się największym głupcem, nie byłeś w tym przypadku tylko dobrymi przyjaciółmi. Miały być w twoim życiu, aby uczyć cię lekcji i sprawić, byś wzrastał. Bądź wdzięczny za to doświadczenie.

Przyjaźnie potrzebują pracy. Znajomi to nie ci, którzy są tam tylko wtedy, gdy jest to wygodne lub gdy nie mają nic lepszego do roboty. Znajdą czas i podejmą wysiłek i będą oczekiwać od ciebie tego samego.

Przyjaciele są tam z powodu twojego trudu i bólu. Są tam dzięki waszej błogości i szczęściu. Są tam, aby dzielić się z Tobą wszystkim. Jeśli nie, to nigdy nie byłyby Twoją prawdą przyjaciele najpierw.

Nigdy nie żałuj żadnej z poprzednich przyjaźni. Nie obciążaj się tym, co możesz, powinieneś, zrobiłbyś, aby zmienić rzeczy lub nawiązać przyjaźń na dłużej. Niektórzy ludzie nie powinni być z tobą do końca twoich dni.

Miały być tam jako mijający sezon w twoim życiu i niczym więcej. Tylko jeśli będziesz miał szczęście, znajdziesz przynajmniej jednego przyjaciela, który będzie tam przez wszystkie pory roku i będziesz miał przyjaźń, która będzie trwać dożywotni.