Sałatka z kukurydzy i fasoli Snap z winegretem z żółtych pomidorów - Styczeń 2022

Ta kolorowa sałatka grecka jest idealna na ciepłe dni, przy użyciu jasnożółtych pomidorów do przyrządzenia świeżej letniej fasoli i kukurydzy. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:92Plony:12Czas przygotowania:0godzinypiętnaściemin Czas gotowania:0godziny5min Czas całkowity:0godzinydwadzieściamin Składniki Vinaigrette:1 dojrzały żółty pomidor 1/4 c. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 3 łyżki. ocet balsamiczny biały 1 łyżeczka. Sól koszerna 1/2 łyżeczki świeżo zmielony czarny pieprz 1 szalotka 1 świeże czerwone chili (jalapeño lub Fresno)Sałatka:1 lb. zielone fasolki 1 lb. fasola woskowa dwa duże kłosy świeżej kukurydzy 2 łyżki stołowe. posiekane świeże liście kopruTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Flakonik na sole trzeźwiące:Przetrzyj pomidory, olej, ocet, sól i pieprz w blenderze do zemulgowania; przełóż do miski. Dodać szalotkę i chili.
  2. Sałatka:Gotuj zieloną i żółtą fasolę w dużym garnku z lekko osoloną wrzącą wodą, aż będzie chrupiąca, około 4 minut. Wymieszać z kukurydzą; gotować jeszcze 1 minutę. Odcedź w durszlaku; fasolę i kukurydzę opłucz zimną wodą do ostygnięcia. Wytrzyj do sucha papierowymi ręcznikami.
  3. Przełóż mieszankę fasoli do dużej miski; dodaj winegret i koperek i wrzuć do sukienki.
Jonny valiantTa kolorowa sałatka grecka jest idealna na ciepłe dni, przy użyciu jasnożółtych pomidorów do przyrządzenia świeżej letniej fasoli i kukurydzy.