S'Mores Pumpkin-Chip Ice Cream Cake - Styczeń 2022

S'mores i lody dyniowe łączą się w ten zabawny deser na Święto Dziękczynienia. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:454Plony:12Czas przygotowania:0godziny30min Czas całkowity:1dzień4godziny0min Składniki9 całe czekoladowe krakersy graham 6 łyżek. masło niesolone 7 c. Lody dyniowe dwa batony z ciemnej czekolady 1 słoik ptasie mleczko 1 torebka mini-piankiTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Połącz krakersy graham i masło w robocie kuchennym; przetwarzać, aż okruchy utworzą wilgotne grudki. Wciśnij mieszankę krakersów graham na spód 9-calowej tortownicy. Umieść patelnię w zamrażarce na 1 godzinę.
  2. Przełóż lody do dużej miski; wymieszać z kawałkami czekolady. Rozprowadzić równomierną warstwę na skórce. Zamrozić na 2 godziny.
  3. Przełóż puch prawoślazu do dużej miski; dodaj połowę mini-pianek i mieszaj do połączenia; rozprowadzić równomiernie na warstwie lodów. Rozłóż pozostałe mini-pianki na wierzchu, delikatnie dociskając, aby się przykleiły. Przykryj i zamroź co najmniej 1 dzień (można to zrobić do 2 tygodni naprzód).
  4. Aby podać, pokrój lody i patelnię, aby je rozluźnić; wyjmij stronę naczynia. Wsuń cienką metalową łopatkę pod spód skórki, aby poluzować ciasto. Przełóż ciasto na półmisek. Używając małej palnika butanowego, ostrożnie upiecz pianki marshmallows na wierzchu ciasta, aż uzyskają złoty kolor. Natychmiast podawaj.
Tina RuppS'mores i lody dyniowe łączą się w ten zabawny deser na Święto Dziękczynienia.