Znaki, że nie jest gotowy do zobowiązania (ale po prostu nie chcesz tego widzieć) - Grudzień 2021

W każdym związku pojawia się moment, w którym sytuacja zmienia się z bardziej swobodnej i beztroskiej na coś bardziej poważnego. Zaczynasz się spotykać ze znajomymi i rodzinami. Zostajesz oficjalnym na Facebooku.

bebé nacido con mucho vérnix

Zaczynasz zostawiać sobie nawzajem niektóre rzeczy. Cały wolny czas spędzasz razem. Masz własne słodkie pseudonimy. To oficjalnie „rzecz”.Jednak dla wielu osób przejście do tego etapu może być nieco mylące. Próba ustalenia, czy jesteś oficjalny, czy też twój partner naprawdę chce być oficjalny, może być trochę bałaganu.

Zwłaszcza, gdy masz 100% pewności, że chcesz przenieść rzeczy na wyższy poziom. Panie - przykro nam to mówić, ale czasami, jeśli nie jesteście pewni, czy on jest gotowy do popełnienia; prawdopodobnie nie jest. Jest to gorzka pigułka do przełknięcia, ale czasami musisz przeczytać między wierszami i dowiedzieć się, że on po prostu nie jest gotowy do popełnienia.

Oto znaki, których nie jest gotowy do popełnienia, ale prawdopodobnie po prostu nie chcesz tego widzieć.1. To miły sekret

Czy poznał już któregoś z twoich przyjaciół lub rodziny? Czy zostałeś przedstawiony komukolwiek z jego kręgu? Jeśli czuje się bardzo swobodnie, gdy jest tylko wasza dwójka, ale jest trochę bardziej powściągliwy, gdy ktoś inny jest w miksie - prawdopodobnie nie jest gotowy do popełnienia.

Kiedy stajesz się zaangażowany i wyłączny, zaczynasz nawiązywać kontakty towarzyskie w swoich kręgach. Jeśli tak się nie dzieje, być może musisz cofnąć się o krok lub porozmawiać o tym, gdzie jesteś jako para.

2. On anuluje plany

Jeśli zostawia cię w zawieszeniu, anuluje plany lub może niechętnie traktuje czas i datę, być może nie jest wcale gotowy.W zaangażowanym związku możesz polegać na sobie nawzajem i nie masz nic przeciwko planowaniu przyszłości (a nawet przyszłego tygodnia!). Jeśli tak się jeszcze nie dzieje, są szanse, że nie jest gotowy do popełnienia.

¿Por qué mi vagina huele agrio?

3. On wlecze się po stopach

Jeśli wlecze się w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa, oznacza to czerwoną flagę w przypadku problemów z zaangażowaniem.

Niezależnie od tego, czy oznacza to, że robi małe kroki w twoim związku i nie pokazuje ci, że jest poważny, wlokąc stopy podczas próby planowania, lub usprawiedliwiając, dlaczego nie spotkałeś jeszcze żadnego z jego przyjaciół lub rodziny - jeśli czujesz, że jest powstrzymując się, to JEST. Każdy z tych znaków oznacza, że ​​prawdopodobnie po prostu nie jest gotowy na zaangażowanie.

Zobacz też:Znaki ostrzegawcze, że nie jest on w tobie

4. Unika poważnej rozmowy

W każdym związku naturalnie jest dyskutować, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz jako para.

cómo salir de un matrimonio miserable

Jeśli uniknie jakiejkolwiek poważnej rozmowy z tobą na temat statusu twojego związku lub jego przyszłości, weź to jako znak ostrzegawczy, że nie jest gotowy na zaangażowanie.

5. On utrzymuje rzeczy swobodnie

Jeśli próbuje zachować swobodę między wami, to prawdopodobnie nie jest gotowy do popełnienia. Jeśli nie chce spać dłużej, a może powstrzymuje się, jeśli chodzi o planowanie omawianych wakacji, lub po prostu chce, aby rzeczy pozostały nieco bardziej zrelaksowane i mniej intensywne, oznacza to, że nie jest gotowy, aby zaangażować się na poważnie.

Oczywiście, jeśli z przyjemnością podejmujesz działania w wolniejszym tempie i wspólnie dążysz do zaangażowania, możesz uznać te znaki za ostrzeżenie, że popychasz go zbyt szybko i zwalniasz, pozwalając, by wszystko działo się naturalnie.

Jeśli jednak jesteś gotowy na popełnienie, a twój mężczyzna pokazuje te znaki, a to po prostu za mało dla ciebie - będziesz musiał poważnie porozmawiać o swoim związku.

Zobacz też:9 cennych lekcji, których uczysz się po randce Mr. Wrong!