Dorsz po Sycylii - Styczeń 2022

Filety rybne to Twoi przyjaciele. Są wyjątkowo zdrowe i szybko gotują, a jeśli zastosujesz ten przepis, będą smakować jak wyszukany szef kuchni, który porwał Twoją kuchnię. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:289Plony:4porcje Składniki4 filety z dorsza, flądry lub soli Spray do gotowania na oliwie z oliwek 1/2 c. Bułka tarta panko w stylu włoskim 2 łyżki stołowe. Oliwa z oliwek 2 łyżki stołowe. orzeszki piniowe 1 łyżka. ciemne rodzynki 1 łyżka. złote rodzynki 1 łyżeczka. starta skórka z cytryny 1 łyżka. świeży sok z limonki cząstki cytryny 2 łyżki stołowe. posiekana natka pietruszki 1 łyżeczka. Sól koszerna 1/2 łyżeczki świeżo zmielony czarny pieprz 1 łyżka. Oliwa z oliwekTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. Posmaruj blachę do pieczenia sprayem do gotowania oliwy z oliwek.
  2. W małej misce wymieszaj bułkę tartą, 2 łyżki oliwy, orzeszki pinii, rodzynki, skórkę i sok z cytryny oraz 1 łyżkę natki pietruszki.
  3. Połóż filety na przygotowanej blasze do pieczenia. Filety posyp wszystkie oprócz 2 łyżek bułki tartej, równo rozdzielając. Posyp filety 1 łyżeczką soli koszernej i 1/2 łyżeczki świeżo zmielonego pieprzu. Zwiń każdy filet i posyp pozostałą bułką tartą na wierzchu, a następnie skrop 1 łyżką oliwy. Piec od 8 do 9 minut lub do momentu, aż filety będą ledwo matowe w najgrubszej części. Rybę posypać pozostałą natką pietruszki. Podawać z kawałkami cytryny i zieloną sałatą.
dorsz sycylijski Lucy SchaefferFilety rybne to Twoi przyjaciele. Są wyjątkowo zdrowe i szybko gotują, a jeśli zastosujesz ten przepis, będą smakować jak wyszukany szef kuchni, który porwał Twoją kuchnię.