Krzyczcie wszystkim dziewczynom, które zbyt się tym przejmują - Grudzień 2021

„To zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo odczuwać wszystko tak głęboko”. David Jones

To naprawdę jest zarówno przekleństwo, jak i błogosławieństwo. Głębokość może sprawić, że twoje emocje zaczną szaleć. Czasami możesz być bardzo szczęśliwy. Ale możesz być także najsmutniejszą osobą żyjącą w innym czasie.Głębokie uczucie sprawia, że ​​zbytnio troszczysz się o wszystkich w swoim życiu. Problem polega na tym, że ludzie z tego korzystają. Twoi przyjaciele, chłopak, były chłopak, a czasem nawet Twoja rodzina wykorzystują twoją uprzejmą naturę. Wszyscy wiedzą, że jesteś tym, który się troszczy i który będzie tam dla nich w każdej chwili, bez względu na to, noc i dzień.

Będziesz pierwszą osobą, do której zadzwoni twój przyjaciel, gdy pokłócą się ze swoim chłopakiem lub dziewczyną. Jesteś tam, kiedy mają zły dzień w pracy. Lub kiedy panikują na temat tego i tamtego. Jesteś płaczem, by płakać bez względu na sytuację.

Jesteś dobrym słuchaczem. Nie słuchasz odpowiedzi. Słuchasz rozumieć. Tak więc, gdy jesteś w związku, jesteś tym, który przenosi cały ciężar. Nawet gdy jesteś poza związkiem, twój były musi dzielić się z tobą rzeczami. Wie, że jesteś jedynym, który srałby z powodu jego problemów, więc wykorzystuje to.Ty słuchasz. Rozumiesz. Oferujesz porady. Dajesz wsparcie. Jesteś tu. Czułbyś się źle, gdyby cię tam nie było.

Ale kto jest dla ciebie?

kristen bell y dax shepard africaKiedy wszystko idzie w dół, zdajesz sobie sprawę, że stoisz tam sam. Byłaś tam dla tak wielu ludzi, a teraz, kiedy najbardziej tego potrzebujesz, nikogo nie ma. Może nie chodzi o to, że ich to nie obchodzi, po prostu nie wiedzą, jak zwrócić im wszystko, co im daliście. Nie chodzi o to, że się tego spodziewałeś, ale byłoby miło mieć kogoś, kto przynajmniej by cię bronił, gdy przechodzisz przez trudny okres.

To nie powstrzymuje cię od zbytniej troski. To wszystko, co wiesz i jesteś gotów dać z siebie wszystko, aby inni ludzie byli lepsi i szczęśliwsi.

Często czujesz, że zbytnia troska będzie dla ciebie śmiercią. Bycie tak empatycznym i współczującym nie jest łatwe. Jasne, dzielenie się szczęściem jest łatwe, trudnością jest dzielenie się bólem. Opróżnia cię emocjonalnie i pozostawia uczucie odrętwienia i pustki. Czujesz ból innych ludzi prawie jak twój.

la mejor base para pieles grasas y secas

Złe jest to, że jeśli chodzi o ciebie, nie masz już energii dla siebie. Czujesz się zmęczony. Miałeś swój udział w smutku, stracie i samotności. Sprawia, że ​​czujesz, że twoje życie jest w gotowości i żyjesz dla innych. Pomimo tego, co wciąż kochasz, nadal się troszczysz i wciąż czujesz, ponieważ to sprawia, że ​​jesteś „ty”.

Nie pozwól, by trudności Cię zmieniły. Nadmierna troska nie osłabia cię, daje siłę, nawet jeśli czujesz, że już go nie masz. Kiedyś wszystko będzie tego warte, bo dziewczyny takie jak ty nie przychodzą tak często. Znajdziesz kogoś, kto podziwia wszystko, co reprezentujesz.

Jedyne, o czym musisz pamiętać, to dbać o siebie. W końcu wszyscy możemy polegać tylko na sobie. Fajnie, że troszczysz się o innych ludzi, ale musisz pozwolić im nauczyć się, jak dbać o siebie.

Nie możesz być stale przy ich potrzebach i lekceważyć własne. Zachowaj część energii, którą dajesz innym dla siebie. Dbając o siebie, uczynicie więcej dobra tobie i innym. Nie myśl, że to samolubne - jest konieczne.