Shonda Rhimes odzyskuje świeżość w kwestii utraty wagi 117 funtów - Może 2022

Obuwie, sukienka, podłoga, styl, jednoczęściowa odzież, sukienka dzienna, logo, sukienka koktajlowa, moda, wzór, Getty

Shonda Rhimes to powszechnie znana nazwa, zwłaszcza w czwartkowe wieczory. Jak pokazuje mózg, który stoi za tym programem ChirurdzySkandal,iJak uniknąć morderstwa, jasne jest, że jest ciężko pracująca ... i wie, jak osiągnąć to, czego chce. Teraz zastosowała to do swojej utraty wagi i zamiast chować się za kamerą, wychodzi przed nią - i staje się odświeżająco prawdziwa.

45-letnia scenarzystka i producentka niedawno zadebiutowała swoją nową postacią na specjalnej imprezie #TGIT Shondaland (serio, dzięki Bogu, jesienna telewizja powróciła), pokazując utratę wagi 117 funtów. I zamiast chować się za frazesami „to tylko wymagało czasu” lub „nauczyłem się naprawdę kochać ćwiczenia”, Shonda była całkiem szczera - jak zawsze - i powiedziała, że ​​tak jest.Tak, zrzuciła wagę za pomocą standardowych metod…regularne ćwiczeniailepsze odżywianie- ale to nie znaczy, że onacieszył sięto. „Nienawidziłam tego przez cały czas”, powiedziała Dodatkowy . - To denerwujące. Mówię `` Gdzie jest moje ciasto? ''

Odzież, sukienka, ramię, podłoga, strój formalny, wzór, styl, strój jednoczęściowy, sukienka koktajlowa, moda, Getty

Zasadniczo Shonda to my wszyscy (i pewnie nienawidzi tych dziewczyn, które mówią, że uwielbiam zielony sok po zajęciach Spinning).

I chociaż nie zamierza udawać radości z jedzenia zdrowszego jedzenia, Shonda przyznaje, że z czasem łatwiej jest pójść na kompromis. „Właściwie to jem wszystko, co chcę” - powiedziała. „Starałem się, aby były znacznie mniejsze i mniejsze porcje, ale stało się tak, że zmieniasz to, czego chce podniebienie. Nagle mam ochotę na ryby i sałatkę ”.¿Starbucks tiene bebidas sin azúcar?

Niezależnie od tego, tylko dlatego, że Shonda nie spędzała czasu w swoim życiu, nie oznacza, że ​​zapomniała, że ​​jest ciężka pracaoszczędnośćjej życie. „Po prostu zdecydowałam, że zamierzam to zebrać i wyzdrowieć” - powiedziała. „Mam kilka małych dzieci i chcę być w ich pobliżu”.

I właśnie o to w końcu chodzi.