Nie będzie na ciebie czekać wiecznie, pewnego dnia po prostu odejdzie - Grudzień 2021

Zrobiłeś z niej głupka, ale to tylko tymczasowe. Możesz działać pod maską, ale twoja maska ​​w końcu spadnie. Zawsze tak; to tylko kwestia czasu. Zranienie jej było tymczasowe, ponieważ w pewnym momencie cię rozgryzła i po prostu wyszła, nie oglądając się za siebie. Wciąż pozostało jej trochę szacunku do samego siebie.

To zależy od ciebie. Musiałeś wybrać, czy przekroczysz linię, którą postawiła, kiedy miała dość twoich kłamstw i manipulacji.Była na tym świecie, zbyt długo zajmując się ludźmi takimi jak ty. Nic już nie może jej oślepić, ponieważ ma udział w złamanych sercach i nie pozwoli ci być kolejnym mężczyzną, który ciągnie ją za sobą i w końcu rani.

Pewnego dnia zrozumiała, co jej robisz, i w końcu odeszła. Pewnego zwykłego dnia, kiedy się obudziłeś, zniknęła, a ty byłeś zdruzgotany.

W tym momencie, gdy jej głowa się oczyściła i kiedy wreszcie miała odwagę cię opuścić, znów stała się szczęśliwą kobietą, w przeciwieństwie do ciebie. Byłeś bałaganem, ponieważ zrozumiałeś, co masz i co straciłeś. Od tej chwili będzie ci przykro, będziesz załamany, ale będzie już za późno. Za późno dla ciebie, nie dla niej.Nic nie dałeś jej w swoim związku. Dałeś jej małe kawałki tego, na co tak naprawdę zasługuje. Nie dałeś jej szacunku i bezwarunkowej miłości. Chodziłeś po niej, bo nigdy nie zaprzeczała ci żadnej z tych rzeczy.

Nigdy nie uczyniłeś jej priorytetem. Zawsze była gdzieś na dole twojej listy. A co jeszcze smutniejsze - nauczyła się z tym żyć. Była smutna i załamana, ale nigdy nie straciła nadziei, że któregoś dnia się zmienisz.

Ale nigdy tego nie zrobiłeś.Widziała w tobie dobro. Widziała ten ogromny potencjał, wciąż miała nadzieję, że to wyjdzie, ale nadal grałeś w tę swoją sprytną grę, ponieważ byłeś pewien, że nigdy cię nie opuści. Myślę, że żart jest na tobie, ponieważ obudziła się ze swojego snu i wyrwała się z fałszywego uczucia, że ​​wszystko będzie dobrze, więc w końcu odeszła.

soy miserable en mi matrimonio

Uznałeś ją za pewnik, ponieważ myślałeś, że miłość jest łatwa do znalezienia.

Myśleliście, że łatwo jest znaleźć kogoś, kto pokocha was wszystkich; ktoś, kto weźmie twoje wady i zaakceptuje je, ponieważ są częścią ciebie i sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś.

Naprawdę myślałeś, że została z tobą, bo musiała? Pozwól, że ci to podzielę - NIE! Została z tobą, ponieważ nie chciała rezygnować z czegoś, co może być idealne, coś, co może trwać wiecznie. Gdybyś tylko mógł zrobić więcej wysiłku i sprawić, by wasza dwójka przetrwała. Byłbyś najszczęśliwszą osobą na świecie.

Została, bo chciała o ciebie walczyć. Troszczyła się o ciebie i chciała cię zatrzymać. Wiedziała, że ​​przez cały czas nie będzie świetnie. Wiedziała, że ​​musi przetrwać ciężkie czasy, i mimo to wciąż cię wybierała, chociaż dałeś jej tylko opcję.

Nie prosiła o wiele. Nie prosiła cię o przeniesienie gór dla niej. Nie pytała o coś niemożliwego lub szalonego. Prosiła tylko, żebyś jej się zobowiązał, ponieważ mimo wszystko byłbyś dobrą parą, gdybyś chciał spróbować.

Nie prosiła o zakończenie Kopciuszka. Nie chciała żyć w bajce. Wiedziała, że ​​życie jest trudne, a relacje jeszcze trudniejsze. Wiedziała, że ​​musisz ciężko walczyć, jeśli chcesz coś osiągnąć.

Dlatego nie ucieka od wyzwań. Dlatego się nie poddała. Właśnie dlatego wciąż dawała ci drugą szansę, chociaż nie zasłużyłeś na nie. Chciała, żebyś przetrwał, ponieważ widziała coś bliskiego doskonałości. Widziała potencjalne życie z tobą.

Chciała cię uszczęśliwić, ale nie za wszelką cenę. Chciała na ciebie poczekać i dać ci czas na uświadomienie sobie, czego naprawdę chcesz, ale nie chciała czekać na ciebie wiecznie.

Teraz, gdy ma już dość i jej nie ma, zdajesz sobie sprawę, że byłeś dla niej palantem. Ale teraz jest już za późno, żeby to naprawić. Nie zabierze cię z powrotem, ponieważ pozostała z tobą zbyt długo, dając ci szansę dołączenia do niej w tej pięknej miłości, którą dla ciebie stworzyła.

Teraz, kiedy odeszła, jest ci przykro. Ciągle myślisz sobie, co to za palant. Pragniesz wybaczenia, ale nie masz prawa o nie prosić. Nawet wiesz, że przesadziłeś.

Będąc razem, powinnaś była dla niej znaleźć czas. Powinieneś był dla niej walczyć. Nigdy nie powinieneś jej wyłączać ani ignorować. Powinieneś wiedzieć, że ona chce być twoja. Chciała spędzić resztę życia z tobą, a samolubnie to zignorowałeś, bo myślałeś, że nigdzie się nie wybierze.

Popełniłeś głupi błąd i teraz za to płacisz. Byłeś na tyle głupi, by pozwolić takiej kobiecie wymknąć się z twoich palców. Teraz spróbuj żyć z tym, co zrobiłeś, ponieważ nigdy więcej nie znajdziesz kogoś, kto cię kocha tak jak ona.