Ona już nie chce cię z powrotem

Ona już nie chce cię z powrotem

Nie masz pojęcia, jak długo na to czekała. Nie masz pojęcia, jak długo czekała, by wypowiedzieć te wyzwalające słowa. Nie masz pojęcia, jak teraz czuje się wolna.Wreszcie nie chce cię już z powrotem.

Zbyt długo nie była w stanie wyrzucić cię ze swojego systemu. Zbyt długo wspomina twoje dawne czasy i tęskni za twoją obecnością.Tak bardzo za tobą tęskniła. Tęskniła za tym, jakby to, co miałeś, nie było bolesne.

To zabawne, jak serce może oszukiwać. Przypomina nam tylko ładne wspomnienia, jakby próbował przekonać nas, że złe dni nigdy nie istniały. Ale wie, że to zrobili. Pęknięcia w jej umyśle, duszy i sercu nieustannie jej o tym przypominają.

las mejores posiciones sexuales para complacer a un hombre

Ale już nauczyła się z tym żyć.Udało jej się wyrwać z kajdan twojegomiłość, ta toksyczna miłość, którą dałeś.

mówięmiłośćjakbyś wiedział, co to jest. Mężczyzna, który zna miłość, nie skrzywdziłby jej tak bardzo. Mężczyzna, który zna miłość, nie zazna bólu, gdziekolwiek pójdzie. Nie, nie znasz miłości, ale grałeś to tak, jakbyś spisał się tak dobrze.

Zasłużyłeś na brawa za grę, którą tak dobrze rozegrałeś. Ani przez chwilę nie wątpiła w twoje uczucia. Ani przez sekundę nie była w stanie przewidzieć czekającego ją złamanego serca. Tak dobrze ją wciągnąłeś, że w twoich rękach okazała się tylko marionetką.Ale wszystko się kończy, więc nadszedł koniec twoich manipulacyjnych gier.

W końcu pozwala ci odejść.

W końcu uwalnia się od tego, że jesteś dla niej jedyną. Ty nie jesteś.

Pozwala życiu przenieść ją w nowe miejsce. Wierzy, że od tego momentu będzie lepiej, ponieważ przeszła już przez najgorsze.

Trzymanie się oznacza próbowanie pchania życia tam, gdzie chce, myśląc, że może zmienić okoliczności, podczas gdy w rzeczywistości nie jest w stanie niczego zmienić. Twoja historia jest taka, jaka jest. I nigdy nie będzie więcej, bez względu na to, co zrobi.

nuevos movimientos sexuales para probar con tu hombre

Nigdy się nie zmienisz, bez względu na to, jak bardzo cię kocha. Nigdy nie pokochasz jej tak, jak zasługuje na miłość, ponieważ wszystko, co wiesz, to jak ranić ludzi, a ona skończyła poświęcać swoje zdrowie psychiczne tylko dlatego, że cię kocha.

Jest gotowa zaakceptować cię takim, jakim jesteś.

Po prostu pasażerowie we wzajemnym życiu.

Nieszczęśliwa miłość.

Oprawca i ofiara.

Ty – niedojrzały mężczyzna, który chciał być postawiony na piedestale i czczony, a ona – dziewczyna, która tak bardzo potrzebowała miłości i która tak bardzo pragnęła być kochana, że ​​została zaślepiona najmniejszym uczuciem. Śmiertelna kombinacja, nie sądzisz?

Ale jak powiedziałem wcześniej, wszystko się kończy i naprawdę to miałem na myśli.

Kiedy odszedłeś, to nie jest to, kiedy skończyliście. Ponieważ nie mogła tego odpuścić. Tak bardzo chciała cię z powrotem. Wiedziała, że ​​to niezdrowe i wiedziała, że ​​sprawiasz, że czuje się nieszczęśliwa bardziej niż sprawiasz, że czuje się szczęśliwa, a jednak tęskniła za twoją obecnością. Chciała, żebyś był blisko niej, bez względu na to, jak bardzo to boli. Ale przerosła emocje i przestała być dla siebie toksyczna.

Zamieniła cały jad, który na niej odcisnęłaś, czystą, świeżą krwią, a ta nowa wersja nie chce już niczego przy sobie.

Teraz widzi wyraźnie, że chociaż myślała, że ​​przyniosłeś jej dużo miłości, wszystkie te szczęśliwe chwile zostały zastąpione bólem, przez który ją przeszłaś. Jakoś musiała za nie zapłacić. Na chwilę szczęścia potrzebowała przeżyć dni nieszczęścia. A tego nie życzyłaby nawet swojemu najgorszemu wrogowi.

Ale nie martw się, przestała mieć na ciebie obsesję . Skończyła z kochaniem cię. Skończyła wierzyć, że coś z nią jest nie tak lub że nie jest wystarczająco dobra, gdy to ty jesteś zły od stóp do głów.

Chociaż myślała, że ​​ten dzień nigdy nie nadejdzie… tak się stało. Ona nie chce cię z powrotem. Jest gotowa zostawić cię w przeszłości i nigdy nie oglądać się za siebie. Ponieważ do tego należysz.

deshacerse de la hinchazón del estómago rápidamente

PA.

Ona już nie chce cię z powrotem