Pożegnaj się z tego typu relacjami w 2022 r.

Pożegnaj się z tego typu relacjami w 2022 r.

Energia, którą poświęcasz na utrzymywanie relacji, które tylko powstrzymują Cię w życiu, powstrzymuje Cię od życia w pełni swoim potencjałem.2022 to rok, w którym musisz najpierw zakochać się w sobie, zanim skupisz się na zakochaniu się w kimś innym.

Dużym wkładem w to będzie odcięcie wszystkich ludzi, którzy cię nie uszczęśliwiają.Jest tak wiele miłości i tak wielki potencjał, i masz szczęście, że możesz tego wszystkiego doświadczyć.

Ponieważ gdybyś nie zerwał ze swoim byłym, nie byłbyś w stanie doświadczyć całej magii, jaką ma dla ciebie 2022.

Wszystkie te magiczne nowe rzeczy zaczynają się od Ciebie! Musisz zdecydować, co jest dla ciebie najlepsze i nie obchodzić, co ktoś ma na ten temat do powiedzenia.¿Puedes tirar una tabla de ouija?

Zdecyduj, że staniesz się priorytetem, a znalezienie kogoś, kto na ciebie zasługuje, przyjdzie z łatwością.

Oto rodzaje relacji, z którymi zdecydowanie musisz się pożegnać w 2022 roku!

Prawie relacje

smutna kobieta patrząca przez oknoChrzanić to. Jesteś zbyt dobry, aby ktoś dał ci tylko połowę swojej miłości i połowę swojego życia.

Osoba, która nie chce lub nie jest w stanie oddać Ci całego serca, nie jest kimś, kogo powinieneś zabrać ze sobą do 2022 roku!

Ktoś, kto boi się zaangażowania i boi się powiedzieć tobie i innym, co dla niego znaczysz, powinien zostać w tym momencie skreślony z twojej listy.

Zasługujesz na osobę, która będzie krzyczeć z dachów, jak bardzo cię kocha i nie obchodzi mnie, co pomyśli inni!

sangre roja brillante al final del período

Nigdy nie zadowalaj się kimś, kto nie może czuć tak głęboko jak ty, kochać tak głęboko jak ty i kto wiecznie boi się powagi.

To niedojrzały chłopiec, którego nie potrzebujesz w swoim życiu.

Pozbądź się tego gówna i poszukaj sobie równych.

ZWIĄZANE Z:Oto 10 znaków, które utknąłeś w relacji tekstowej

Wymówki, wymówki

smutna kobieta leżąca i używająca telefonu

On się boi. Jest zepsuty. Miał ciężko w życiu. Ostatnie zerwanie odbiło się na nim. Po prostu nie jest teraz gotowy… rozumiemy to i mamy tego dość!

Kto powiedział, że niewiele przeszłaś?

Kto powiedział, że twój ostatni związek nie był piekielny, a kto twierdzi, że pochodzisz z brzoskwiniowego środowiska?

Ale różnica polega na tym, że nigdy nie użyłbyś tego jako wymówki, by traktować kogoś jak gówno!

Wszyscy przeszliśmy przez własne gówno i wszyscy radzimy sobie z tym po swojemu.

Ale używanie tego jako wymówki, by źle traktować dziewczynę i ciągle ją ciągnąć pod fałszywym pretekstem, to ruch kutasa!

Nie daj się nabrać na tego typu mężczyznę. Bo kiedy znajdziesz kogoś, kto naprawdę chce być z tobą, sprawi, że to zadziała!

platos navideños de todo el mundo

Nie będą potrzebne żadne wymówki. Będzie cię kochał zbyt mocno, by cię przegrać.

Jedna stopa za drzwiami

kobieta siedząca przy oknie

Wiele osób po prostu nie docenia tego, co mają, dopóki tego nie stracą! I dlatego zawsze trzymają jedną nogę za drzwiami, oczekując czegoś lepszego i marnując przy tym Twój cenny czas!

Jeśli czujesz, że nie daje ci całego siebie i że zajmujesz drugie miejsce, uwolnij go. Jeśli czujesz, że nie jest z tobą w 100%, przestań marnować czas.

Ten facet nigdy nie będzie szczęśliwy z jedną kobietą. Zawsze będzie w połowie obecny, a druga połowa będzie szukała czegoś lepszego.

Ci faceci to dupki, których nie da się oswoić i nie masz z nimi żadnych interesów.

Oni tylko projektują na ciebie własne niepewność i niedociągnięcia, i szczerze mówiąc, nie potrzebujesz tego gówna w swoim życiu.

Samolubne relacje

przygnębiona kobieta przytulająca poduszkę

Wszyscy mamy skłonność do zakochania się w tych złych chłopcach i jesteśmy oczarowani ich tajemniczym charakterem i ponurą osobowością.

Chcemy tylko dotrzeć do sedna ich niezwykłego, pociągającego zachowania. Prawda jest taka, że ​​ci faceci są tylko manipulującymi narcyzami.

Sprawiają, że czujesz się źle z powodu emocji i potrzeb, ponieważ ich gówno jest w jakiś sposób ważniejsze.

Są tak głębokie i niespokojne, że zawsze musisz się dla nich pochylać.

Przestań poddawać się jego kiepskim wymówkom za traktowanie cię, jakbyś był bezwartościowy. Rozpoznaj ten wzorzec zachowania i czytaj między wierszami.

consejos para un buen trabajo manual

Wysysa z ciebie energię i jednocześnie napędza swoje ego. Nie pozwól mu. Puść tego faceta i uratuj swoją duszę, zanim wyssie cię do sucha.

Zasługujesz na o wiele lepiej w 2022 roku, więc postaraj się przestać spotykać się z tymi dupkami i znajdź sobie dobrego faceta o dobrym sercu.

Sprawi, że poczujesz się tak łatwo jak letnia bryza.