Papryka Nadziewana Kiełbasą i Ryżem - Styczeń 2022

Nie ma kuchenki mikrofalowej. Żadnych konkursów na gapienie się z lodówką. Po prostu świeże, superszybkie i satysfakcjonujące kolacje, takie jak ten przepis z nadziewanymi paprykami, zawierający kiełbaski z kurczaka i ser mozzarella. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:412Plony:4Czas gotowania:0godzinydwadzieściamin Czas całkowity:0godzinydwadzieściamin Składniki4 czerwona, żółta lub pomarańczowa papryka Oliwa z oliwek w sprayu 3 c. gotowany ryż brązowy 8 uncji. w pełni gotowana pikantna włoska kiełbasa z kurczaka 4 szalotki 2 łyżki stołowe. świeże oregano 2 Cz. Sos marinara 1 Cz. tarty ser mozzarellaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. Połóż połówki pieprzu na dużej brytfannie, przekrój boki do góry i posmaruj oliwą w sprayu. W dużej misce wrzucić ryż i kiełbasę z cebulką, oregano, sosem marinara i mozzarellą. Wypełnij ubytki pieprzu mieszanką. Paprykę przykryj folią i piecz 20 minut, aż będą miękkie. Podawaj z dodatkowym sosem marinara.

    Pomysł uboczny: mieszana zielona sałatka.
nadziewane papryki Tina RuppNie ma kuchenki mikrofalowej. Żadnych konkursów na gapienie się z lodówką. Po prostu świeże, superszybkie i satysfakcjonujące kolacje, takie jak ten przepis z nadziewanymi paprykami, zawierający kiełbaski z kurczaka i ser mozzarella.