Smutna prawda jest taka, że ​​za jej uśmiechem kryje się mnóstwo bólu - Styczeń 2022

Dla niektórych przypadkowych osób, a nawet dla niektórych jej bliskich, jej uśmiech wygląda jak czyste szczęście.

mujeres famosas que cambiaron el mundo

Sprawia, że ​​myślą, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie, że ma to łatwe, a życie dobrze ją traktowało. Ale na pierwszy rzut oka oszuka każdego. Za jej uśmiechem kryje się o wiele więcej.Gdyby choć chwilę zajrzeli jej głęboko w oczy, wiedzieliby, że jej uśmiech to tylko przebranie, które nosi, więc nikt nie zauważyłby, jak naprawdę jest złamana.

Ten uśmiech nie jest fałszywy, ale też nie jest całkowicie szczery. Ale co najważniejsze, ten uśmiech jest źródłem jej siły i odwagi. Jej uśmiech jest czymś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Nosi uśmiech jako tarczę. Stara się chronić przed całym bólem, który odczuwa. Jej serce zostało rozcięte.Jej marzenia zostały zniszczone. Jej zaufanie przestało istnieć. I jakoś znajduje siłę od wewnątrz, aby codziennie wstawać, oddychać i iść krok naprzód.

Jej uśmiech jest mechanizmem obronnym. To daje jej dystans do wszystkiego, co ją spotkało. To daje jej dystans do ludzi wokół niej.

Nie chce być litowana. Nie chce, żeby ludzie pytali ją, co jest nie tak. Wszystko jest nie tak, a ona ma dość mówienia o tym. Ona wie, że nikt nie może jej pomóc oprócz siebie i czasu.Jej uśmiech przeraża tych, którzy chcą ją skrzywdzić. Ona je dobrze zna. Byli w jej życiu i rozbili go w taki sposób, że wciąż zbiera kawałki. Ale nie chce dawać im satysfakcji, wiedząc, ile bólu sprawili. Nie chce, żeby cieszyły się jej łzami, myśląc, że mają nad nią władzę. Z uśmiechem postanowiła zabrać tę moc.

Jej uśmiech utrzymuje jej sekrety. Nikt nie potrafi odczytać wszystkich łez, które wylała poprzedniej nocy.

peinados para cabello rizado cara redonda

Nikt nawet nie podejrzewa, że ​​przeżywa najcięższe dni swojego życia. Wszyscy się rozpraszają jej śmiechem, więc nie zauważają całego smutku. Ona tak woli - tak jest łatwiej.

Jej uśmiech zapobiega jej rozpadowi. Trzyma ją razem. Ma te małe chwile, w których nie myśli o przyczynie bólu.

Te bezcenne chwile są dla niej święte. Udaje jej się na chwilę odetchnąć, łatwiej oddychać, przypomnieć sobie, jak wygląda szczęście, choćby na chwilę.

Jej uśmiech pozwala jej leczyć. Przede wszystkim jej uśmiech jest jej siłą. Daje jej wiarę w siebie.

textos realmente sucios para enviar a un chico

Wie, że pewnego dnia ruszy dalej. Wie, że znów się uśmiechnie ze szczęścia. Wie, że prawdopodobnie będzie jedyną, która zna różnicę, ale będzie świętować to jako swoje największe zwycięstwo.

Jej uśmiech jest obietnicą, którą sobie dała. Obietnica noszenia tego uśmiechu z czystej radości pewnego dnia.

Pracuje nad tym z dnia na dzień, kochając się, ucząc się stać na własnych nogach, próbując puszczać każdego, kto nie powinien pozostać w jej życiu, przyjmując nowe i ekscytujące rzeczy, będąc wytrwałym , będąc dumnym z siebie, stawiając się na pierwszym miejscu dla odmiany, będąc swoim własnym bohaterem.

Więc kiedy widzisz kobietę, która często się uśmiecha, nie wyciągaj pochopnych wniosków. Nigdy nie wiesz, co kryje się za tym uśmiechem.

Może istnieć historia, której nie wszyscy mogą zrozumieć. Widzicie, czasami kobieta może tylko uśmiechać się, powstrzymywać łzy, poruszać się przez cały dzień i mieć nadzieję, że pewnego dnia burze przeminą, najgorsze będzie za nią i słońce znów wstanie.