Rosy Red Applesauce - Sierpień 2022

Cynamonowe, rozgrzane do czerwoności cukierki dodadzą uroczej niespodzianki Twojemu musowi jabłkowemu. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:3kubki Czas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas gotowania:0godziny30min Czas całkowity:0godzinypięćdziesiątmin Składniki3 funty Jabłka McIntosha 1 Cz. cydr 1 łyżeczka. cukierki cynamonowe rozpalone do czerwoności 1/4 c. cukier 2 łyżki stołowe. świeży sok z cytryny 1 szczypta soliTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W holenderskim piekarniku połącz jabłka, cydr i cukierki cynamonowe. Doprowadzić do wrzenia; Zmniejsz ogień i gotuj na wolnym ogniu, częściowo pod przykryciem, przez 25 minut, aż jabłka zmiękną i rozpadną się, często mieszając drewnianą łyżką w celu rozbicia jabłek.
  2. Dodaj cukier, sok z cytryny i sól i gotuj na wolnym ogniu przez 5 minut, aby lekko zgęstniały. Przecisnąć mieszankę jabłkową przez młynek do żywności lub, w przypadku gęstego sosu, usunąć skórki jabłek widelcem.
sos jabłkowy Rita MaasCynamonowe, rozgrzane do czerwoności cukierki dodadzą uroczej niespodzianki Twojemu musowi jabłkowemu.