Precle Rold Gold zostały wycofane jako potencjalna kotaminacja orzeszków ziemnych - Sierpień 2022

Brązowy, Bursztynowy, Metal, Pomarańczowy, Przekąska, Tan, Brąz, Przepis, Przekąski, Deser, Getty

Frito leżałogłosiłdobrowolne wycofanie kilku precelków Rold Gold z powodu „potencjalnego niezadeklarowanego alergenu orzeszków ziemnych”. Uważa się, że mąka od dostawcy firmy, Grain Craft, zawiera pozostałości orzeszków ziemnych. Wycofanie obejmuje Tiny Twists, Honey Wheat Braided i Thin Sticks.

Opakowania precli z pozostałościami orzeszków ziemnych są obecnie sprzedawane w sklepach detalicznych i automatach w całych Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie miało to wpływ na pakiety z gwarantowanymi terminami świeżości od 8 czerwca do 23 sierpnia 2016 r. Zwróć także uwagę na numer fabryczny z „32” jako drugą i trzecią cyfrą.Niedawne przypomnienie hostess jest również powiązane z pozostałościami orzeszków ziemnych z Grain Craft. Firma produkująca mąkęwycofali swój własny produkt26 kwietnia po odkryciu pozostałości orzeszków ziemnych w jednej z ich mąki pszennej, którą natychmiast zaprzestali dystrybucji 30 kwietnia.

„Te niedawne przypomnienia ukazują wyzwanie, jakim jest rolniczy kontakt krzyżowy, który jest wynikiem zwyczajowych metod uprawy, zbioru i transportu pszenicy i innych produktów rolnych”, Grain Craftstwierdziłw odpowiedzi na wezwanie. „Grain Craft objął inicjatywę w prowadzeniu tej ogólno-branżowej dyskusji dla naszych klientów i ich konsumentów”.

Chociaż około trzech milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych maalergie na orzeszki ziemneFrito Lay nie słyszał jeszcze o żadnych incydentach zdrowotnych związanych ze spożyciem wycofanych przekąsek. Jednak odwołanie hostessy spowodowało obecnie dwie reakcje alergiczne.Bądźcie bezpieczni, przekąski.