Odwróć naleśniki z kawałkami czekolady - Grudzień 2021

Zacznij od naszego przepisuPodstawowe naleśniki z maślanki, a następnie dodaj bogate kakao i kremowe wiórki z białej czekolady, aby uzyskać dekadencki akcent na klasyczny smak. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:1Składniki1/2 c. niesłodzony proszek kakaowy 1/4 c. pakowany ciemnobrązowy cukier 1 łyżeczka. ekstrakt waniliowy Podstawowe naleśniki z maślankimieszanina 1 Cz. wiórki białej czekolady Ciepły sos czekoladowy lub posypka cukrem pudremTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Postępuj zgodnie z przepisemPodstawowe naleśniki z maślankiale zredukuj mąkę do 1 szklanki, dodaj niesłodzone kakao w proszku i zamień pakowany ciemnobrązowy cukier na 1/4 szklanki cukru.
  2. Wmieszaj ekstrakt waniliowy do mieszanki maślanki. Wymieszaj wiórki białej czekolady w cieście.
  3. Podgrzej patelnię lub dużą, ciężką patelnię z nieprzywierającą powłoką na średnim ogniu. Patelnia lekko natłuszczona. Łyżka do każdego naleśnika na patelni; gotować około 3 minut lub do momentu powstania pęcherzyków powietrza na wierzchu, a spód będzie złotobrązowy. Przerzuć naleśniki; gotować jeszcze około 2 minuty, aż spód się zarumieni. Przenieś do ciepłego piekarnika; ugotować resztę ciasta.
  4. Udekoruj polewą ciepłego sosu czekoladowego lub posypką cukrem pudrem.
naleśniki Jonathon KambourisZacznij od naszego przepisuPodstawowe naleśniki z maślanki, a następnie dodaj bogate kakao i kremowe wiórki z białej czekolady, aby uzyskać dekadencki akcent na klasyczny smak.