Pamiętaj, uczysz ludzi, jak Cię traktować - Sierpień 2022

Pamiętaj, uczysz ludzi, jak Cię traktować

Relacje to ciężka praca. To stwierdzenie, z którym wszyscy się zgadzają. Musimy wymyślić, jak funkcjonować jako para, jak szukać kompromisów, jak dobierać słowa bez obrażania naszych partnerów. Radzenie sobie z tymi rzeczami czasami staje się bardzo trudne, zwłaszcza jeśli zakochałeś się w kimś, kto nie wie, jak dobrze radzić sobie ze swoimi i swoimi emocjami. Nie wiedzą, jak cię traktować. Nie wiedzą, jak cię szanować, a w tym momencie relacje nie są już ciężką pracą – zamieniły się w pole bitwy.

Z powodu takich relacji zapomnieliśmy, czego chcemy. Zapomnieliśmy, na co zasłużyliśmy. To, co się tutaj dzieje, polega na tym, że zadowalamy się relacjami, które w końcu łamią nas do szpiku kości, ponieważ nie byliśmy w stanie powiedzieć komuś, jak chcielibyśmy być traktowani. Dlatego zawsze musimy pamiętać, że nikt poza nami nie ma mocy, aby nauczyć kogoś, jak nas traktować.cómo a los chicos les gusta que los llamen

Nasze pragnienia, potrzeby i emocje są inne przy każdej okazji. Dlatego sposóbichcesz być leczony nie musi być skorelowany z drogąTychcesz być leczony . Jesteśmy jednostkami, które przeszły zbyt wiele. Zostaliśmy zranieni. Zostaliśmy złamani, a może nawet wykorzystani do tego stopnia, że ​​nawet nie dajemy sobie pozwolenia na rozmowę o tym, jak chcemy być traktowani, ale pod koniec dnia, jeśli chcemy szczęśliwych związków, szczęśliwych przyjaźni, musimy naucz ich, jak dobrze nas traktować.

Tylko Ty możesz nauczyć kogoś, że kochasz swoją czarną kawę, że kochasz sposób, w jaki pachnie deszcz i że czasami musi zostawiać Cię w spokoju, abyś miał pewność, że masz poczucie indywidualności w związku.

¿Puedes dormir durante el trabajo de parto activo?

Jesteś jedyną osobą, która pokazuje im, jak walczyć o ciebie.Czasami, aby mężczyzna zdobył kobietę, nie potrzeba nic więcej niż mrugnięcie okiem. Ale chcesz o to walczyć! Chcesz być ścigany! Pokaż mu, że tak łatwo się nie osiedlisz. Pokaż mu, że jedno mrugnięcie, jedno spojrzenie i jedno miłe słowo nie wystarczą, aby zdobyć twoje serce. Przeszłaś zbyt wiele, by znowu dać się nabrać na takie kiepskie sztuczki, więc naucz go, jak cię ścigać, pokazując mu, że te metody na ciebie nie działają.To ty uczysz ich, jak z tobą rozmawiać.Wszystko, co robisz, twój partner uzna za normalne i on też to zrobi. Jeśli będziesz krzyczeć i krzyczeć, on też to zrobi, myśląc, że w ten sposób chcesz prowadzić rozmowę. Ale czasami wystarczy miłe słowo o miękkim głosie. Nie pozwól mu myśleć, że może rozmawiać z tobą podniesionym głosem, ale też nie rób tego sam. Powiedz mu, jak chcesz się komunikować, rozmawiając w sposób, w jaki chcesz, aby się z nim rozmawiało!

Tylko Ty możesz pokazać ludziom, że bez odpowiedniego leczenia nie utrzymasz się zbyt długo. Jesteśmy tak pochłonięci naszymi emocjami i naszą zależnością od innych ludzi, że w końcu nadal siedzimy i czekamy, aż sami się zmienią, podczas gdy zamiast tego wystarczy pokazać im, jak łatwo możemy odejść . Wiem, że odejście zawsze boli. Wiem, że odejście od kogoś nie jest łatwe. Chodzi o to, że nie zostaniesz w pobliżu, jeśli zobaczysz, że będziesz źle traktowany.

pequeñas ideas de tatuajes para mujeres con significado

Ze łzami spływającymi po twarzy, odejdź. Tylko Ty znasz wszystkie sposoby, w jakie możesz nauczyć kogoś, jak traktować Cię tak, jak Ty sam chcesz być traktowany. Tylko Ty możesz sprawić, by zobaczyli, jakie są Twoje potrzeby. Ale także w ich mocy jest szanować te potrzeby lub nie. Nie musisz spędzać całego życia obok kogoś, próbując nauczyć go podstaw interakcji międzyludzkich. To nie twoja praca.Złamane serce boli i nadal przykuwa cię do łóżka, wypychając lody. Dlaczego miałbyś chcieć spędzać tak swoje dni, w związku, który nie daje ci tego, na co zasługujesz, kiedy mógłbyś wychodzić i spędzać czas w swoim życiu? Nie rób tego sobie. Miej szacunek dla jedynej osoby, która wie, jak traktować Cię właściwie – dla siebie! Kiedy się złamiesz, odejdź. Szanuj siebie na tyle, by odejść.