Sekrety związku ukryte na Twoich zdjęciach - Wrzesień 2022

kobieta ubrana w zderzający się niebieski strój Amy NeunsingerCzujesz się odważny? Wyciągnij te zdjęcia i przetestuj swój związek.

Czy wasze ciała się dotykają, czy jest między wami przestrzeń?
Z reguły im bliższa jest twoja postawa, tym mocniejszy jest twój romans. Ale mała odległość prawie nie oznacza rozwodu. Może to po prostu oznaczać, że oboje cenicie swoją niezależność (powiedzmy, prowadząc indywidualne konta czekowe lub wyjeżdżając od czasu do czasu na oddzielne wakacje).

Czy oboje patrzysz w tym samym kierunku?
To znak, że jesteś połączoną parą. Z drugiej strony skupianie się na różnych punktach może oznaczać, że ktoś z was był rozproszony lub przechodził przez trudny okres - lub nawet, że zmierzacie w przeciwnych kierunkach.Czy któryś z was się odchyla?
O o. Może to wskazywać na zanik zainteresowania. (Oczywiście, jeśli jest to szczere ujęcie, w którym robisz coś takiego, jak zanurzanie się podczas tańca, ta zasada zdecydowanie nie ma zastosowania).

Czy twoje oczy są zamknięte?
Patrzenie bezpośrednio na siebie - nie w kamerę - krzyczy super połączona para.

Jak szerokie są twoje uśmiechy?
Najbardziej autentyczne uśmiechy mają dużą odległość z boku na bok i od góry do dołu, z widocznymi wieloma zębami i dziąsłami. (Mogą nie być najbardziej atrakcyjnymi uśmiechami, ale są szczere.)Gdzie masz ręce?
Wszyscy na siebie? Jesteś namiętną, demonstracyjną parą. Domyślamy się, że zdarzyło ci się kilka dość ostrych publicznych okazywania uczuć. Delikatnie opierając się na sobie? Jesteś mniej uczuciowy, ale masz intensywną więź za zamkniętymi drzwiami. Mocno naciskają na siebie? Jednym słowem: zaborczy. Utknąłeś w kieszeniach? Jesteś niezwykle powściągliwy. Może to nawet oznaczać, że masz tajemnice.