Podsumowanie REDBOOKA: Rosanna Arquette - Wrzesień 2022

Rosanna Arquette WIGSCO, LLC.Pochodząca z rodziny showbiznesu Rosanna Arquette zaczęła grać w młodym wieku. Jej wielki przełom nastąpił jako nastolatka, kiedy zagrała wMroczny sekret domu zbiorówz Bette Davis. Kariera Arquette obejmowała zarówno telewizję, jak i filmy, ale jest najbardziej dumna ze swoich niekonwencjonalnych ról w filmach niezależnych, takich jakPo godzinachiDesperacko szukam Susan. Teraz Arquette zagłębia się w nowe media: aktorka występuje obecnie w WIGS, kanale filmowym numer jeden na YouTube. Gra Rochelle, kobietę, która zatrudnia eskortę, by złamać serce jej byłemu mężowi.

Poznaj Rosannę w naszym REDBOOK Rundown i obejrzyj zupełnie nowy oryginalny WIGS „Rochelle”, który jest teraz emitowanyyoutube.

Nastolatki!„Bez względu na to, jak bezinteresowny i dający jestem nastolatkowi, napotykam urazę i złość! Wydaje mi się, że uwolnienie się i oderwanie się jest częścią jej dojrzewania do zaciekłej niezależności, której pragnie. Ale dla mnie oznacza to syndrom pustego gniazda i bardzo bolesne jest odpuszczanie ”.O znalezieniu odpowiedniej dla niej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym:„To codzienna bitwa. Od dwóch i pół roku chodzi głównie o życie domowe. Z córką w liceum, partnerką, której praca wymaga podróży (i ja z nim), mam zajęte - czasu dla siebie i mojej pracy jest niewiele. Kiedy moja córka pójdzie na studia, będę szczęśliwy, mogąc więcej pracować.

Jej ulubiona przekąska zwiększająca energię:Sok warzywny: warzywa, jarmuż, szpinak, jabłko, cytryna i imbir. Nigdy nie robię tego z cukrem. Wyciskanie soku dodaje energii ”.