Reality Check: 5 znaków, że zakochuje się w tobie - Grudzień 2021

Odważę się powiedzieć, że czytanie znaków, jeśli ktoś się zakochuje, jest tak skomplikowane, jak czytanie znaków, jeśli ktoś się w tobie zakochuje. Obie rzeczy się zdarzają - ludzie zakochują się, ale czasem ta iskierka po pewnym czasie zanika.

Wiem, że trudno jest to zrozumieć, gdy jesteś w tak trudnej sytuacji, ale spójrz, naprawdę nie ma na kogo obwiniać (nawet jeśli jest to głównie jednostronne).Są jednak pewne znamienne oznaki, że jego miłość do ciebie staje się zimna. Nadszedł czas, abyś zdjął swoje przyciemniane okulary i sprawdził rzeczywistość. Jesteś gotowy?

Zobacz też:10 oczywistych znaków, że nie jest gotowy na randkę1. Zauważysz, że coś mu przeszkadza (chociaż nie możesz dokładnie powiedzieć, co dokładnie)

Czasami po prostu nie możemy zignorować nieprzyjemnego uczucia w naszych żołądkach, które wskazuje, że coś jest nie tak. Być może wciąż nie zdajesz sobie sprawy, że zakochuje się w tobie, ale możesz powiedzieć, że nie jest tak, jak powinno. Ponieważ czujesz, że tak nie jest.

Nie chce rozmawiać o rzeczach, które dzieją się w jego życiu, a ty masz wrażenie, że coś ukrywa. Może jest zdezorientowany swoimi uczuciami i nie jest pewien, czy to, co czuje, jest tylko fazą.

¿Por qué a las chicas les gusta lo rudo?

A może stara się nie zranić twoich uczuć, mówiąc ci brutalną prawdę.Oto rada: zaufaj swojemu jelitowi i jak najszybciej sprawdź, co jest nie tak.

2. Zmienił się sposób, w jaki on mówi do ciebie

Ty i twój chłopak rozmawialiście godzinami o wszystkim. Teraz ledwo z tobą rozmawia, szczególnie jeśli chodzi o wyrażanie swoich emocji. Unika mówić ci, jak się czuje. To ogromna zmiana w stosunku do tego, co było wcześniej, prawda?

Zauważyłeś, że on rozmawia z innymi bardziej niż z tobą. I znowu, w twoim żołądku prześladuje cię paskudne uczucie.

Przestał z tobą rozmawiać o planach na przyszłość. Kiedyś rozmawiałeś o różnych sprawach dotyczących swojej wspólnej przyszłości, ale teraz zmienia temat za każdym razem, gdy wspominasz o poważnych rzeczach, takich jak zamieszkanie razem, ślub, posiadanie dzieci itp.

Jeszcze jedno przeszkadza - ton jego głosu jest inny. Nie jesteś szalony; to jest fakt. Chociaż próbuje ukryć przed tobą swoje uczucia i wątpliwości, te znaki go ujawniają. Nie próbuję usprawiedliwić jego zachowania, ale prawdopodobnie boi się i jest nieprzygotowany na bolesne zerwanie.

Poza rozmową bezpośrednią, teksty również mogą wiele powiedzieć. Pamiętasz, jak cały czas pisałeś do siebie na początku swojego związku? Wiesz, że coś jest nie tak, jeśli odpowiedź trwa całe wieki lub w ogóle nie odpowiada.

3. Spędzasz razem mniej czasu.

Pamiętasz, jak spędzałeś razem dni i noce? Teraz jest znacznie inaczej, ponieważ wygląda na to, że wymyśli wszelkiego rodzaju wymówki, aby nie spotkać się z sobą. Ponownie prawdopodobnie zmaga się z faktem, że w końcu będzie musiał skonfrontować cię z prawdą, bez względu na to, jak brzydka jest.

Nawet gdy spędzasz razem czas, jest bardzo odległy. To prawie tak, jakbyś mówił do siebie. Sprawdza godzinę lub rozmawia przez telefon, aby uniknąć kontaktu wzrokowego. Jest to bardzo niepokojące, ponieważ sprawia, że ​​czujesz się tak dziwnie sfrustrowany.

Z drugiej strony spędza znacznie więcej czasu ze swoimi kumplami. Jakoś zawsze znajdzie dla nich czas. Ponadto poświęca więcej czasu na swoje obowiązki niż wcześniej i nie ma nic przeciwko wykorzystaniu ich jako wymówki.

4. Intymność fizyczna powoli zanika

Fizyczna intymność może wiele powiedzieć o twoim związku. Facet, który stracił zainteresowanie, najprawdopodobniej uniknie kontaktu fizycznego, takiego jak uściski i pocałunki (a nawet seks). Kiedy zacznie się z tobą zakochiwać, będzie starał się unikać dotykania tak bardzo, jak tylko może.

Ludzie wyrażają swoje romantyczne uczucia poprzez kontakt fizyczny, tak właśnie działa natura. Jeśli jednak tego rodzaju przywiązanie zacznie zanikać lub stanie się niewygodne, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że twój związek może zawieść.

5. On już nie dba

Każdy potrzebuje całej miłości i wsparcia, jakie może uzyskać od swojej znaczącej osoby, szczególnie w chwilach, w których nie czuje się dobrze.

Jeśli twój chłopak przestał pytać cię o twój dzień, udzielał ci rad i mówił „kocham cię”, mam dla ciebie złe wieści. Przestał się o ciebie troszczyć.

Nie wkłada wysiłku, aby cię pocieszyć, gdy jesteś przygnębiony. Raczej się wycofuje i zostawia cię samego. Jedno jest pewne - gdy jesteś w kimś zakochany, chcesz sprawić, by poczuł się lepiej bez względu na wszystko. Jeśli twój partner przestał to robić, przepraszam, że rozerwałam twoją bańkę, ale jego miłość dobiegła końca.

Nie powinieneś się za to winić. Czasami rzeczy nie układają się tak, jak chcieliśmy. Zamiast czuć się nieszczęśliwym, powinieneś uważnie przeczytać te znaki i rozpoznać je z czasem.

Porozmawiaj ze swoim partnerem na temat tego problemu. Wyjaśnij mu to i staraj się nie załamać przed nim. Wiesz, że ludzie mówią „wcześniej niż później”.

Jeśli oboje się zgodzicie, że tak nie jest to już dłużej grzecznie się pożegnajcie. Zamiast być wściekłym na wszystko i wszystkich, spróbuj go wyprzedzić i iść dalej. Kto wie, może czeka cię coś znacznie lepszego?

Zobacz też:Wszystkie dobre rzeczy dobiegają końca: znaki, które Twój partner już nie kocha