Prawdziwy powód, dla którego Kim i Kanye odmawiają zabrania Baby Saint do domu - Grudzień 2021

Ludzie, Szczęśliwa, Społeczność, Wyraz twarzy, Interakcja, Świątynia, Rozmowa, Przyjaźń, Śmiech, Naszyjnik, Getty

Kim i Kanye mogli opuścić szpital z małym Saintem, ale nowo powiększona rodzina jeszcze nie wraca do domu. Zamiast tego spakowali swoje torby i przeprowadzili się do domu Momager Kris Jenner, as LUDZIE raportyDom Kim i Kanye przechodzi remont.

Ale nie jest to dokładnie nieoczekiwany - lub niepożądany - ruch dla Kris. Czteroosobowa rodzina mieszka tam, odkąd Kim była w ciąży z dwuletnią North, kiedy przebudowywano ich drugą posiadłość, rezydencję w Bel Air. Jednak nigdy nie mieszkali w tym domu i oniwystawił go na sprzedażw zeszłym miesiącu za fajne 20 milionów dolarów.cómo encender a tu hombre en la cama

„Kiedy kupiliśmy nasz dom w Bel Air, nie mieliśmy dziecka, nawet nie byliśmy w ciąży” - powiedziała KimLUDZIEpo tym, jak zdecydowali się kupić posiadłość Hidden Hills, nad którą obecnie trwają prace. „Po urodzeniu dziecka zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz tak wielu innych rzeczy i innego rodzaju przestrzeni… Chcieliśmy wyjechać z domu i mieć więcej prywatności”.

I prawdopodobnie chcą jeszcze więcej teraz, kiedy mają dwoje dzieci, którymi muszą się zająć. Więc trzymajcie kciuki, ten projekt reno szybko się kończy, a fama jest w stanie w międzyczasie uniknąć dramatu z napisem „jesteś zbyt długo mile widziany”.

cómo hacer que un matrimonio dure toda la vida
Ta zawartość jest importowana z Giphy. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

[H / T: LUDZIE