Prawdziwi mężczyźni chronią swoje kobiety, nie nadużywają ich - Wrzesień 2022

Nie mam pojęcia, co ci powiedzieli, kiedy dorastałaś, ale załóżmy jedną rzecz od samego początku - znęcanie się nie jest miłością.

Pomyśl tylko, ile kobiet byłoby oszczędzonych na torturach, gdybyśmy przestali romantyzować przemoc?Nie, miłość nie powinna być trudna. To wymaga dużego wysiłku, ale nigdy nie powinno wymagać pochylania się do tyłu, aby go otrzymać.

Nie, miłość nie powinna boleć.

Tęsknota za kimś, tęsknota za nim, gdy ich nie ma, ból za uścisk i dotyk to normalne rzeczy, ale to wszystko jest uważane za słodkie cierpienie.Prawdziwa miłość nigdy nie kwestionuje twojej wartości, nigdy nie sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy jesteś wystarczająco dobry lub sprawia, że ​​czujesz, jak twoje serce jest rozbijane na milion kawałków każdego dnia.

Widzicie, wszyscy musimy trzymać jedną rzecz w głowie - prawdziwi mężczyźni nie sprawiają, że miłość jest trudna, sprawiają, że jest to najłatwiejsza rzecz na świecie.

Prawdziwi mężczyźni nie krzywdzą swoich kobiet, chronią je. Wszystko inne to tylko kłamstwo, które sobie powtarzamy w obawie przed puszczeniem naszego toksycznego partnera.Prawda jest taka, że ​​prawdziwy mężczyzna nigdy nie zrobiłby nic, by celowo skrzywdzić kobietę, którą kocha.

Nigdy nie zrobiłby nic, co sprawiłoby, że jego kobieta czułaby się niepewnie lub zagrożona, ani nie zrobiłaby niczego, co mogłoby złamać jej serce.

Istnieje lista rzeczy, które robią prawdziwi mężczyźni, a wykorzystywanie kobiet nigdy nie jest jedną z nich.

cosas que tu novio quiere escuchar

Mężczyźni, którzy znęcają się nad kobietami, są niczym innym jak tchórzami ukrywającymi się za swoją męskością. Ale to nie są prawdziwi mężczyźni.

Są tylko ludzką postacią, ale wewnątrz są tylko zgniłe dusze.

Jeśli kazałeś dziecku narysować kogoś, kto nęka kobiety fizycznie lub emocjonalnie, czy wiesz, co by narysowały? Potwór, i dokładnie takie są.

Chodzi o to, że prawdziwy człowiek szanuje samego siebie na tyle, by nigdy nie kłamać, nigdy nie grać w gry, nigdy nie łamać kogoś, kto dał mu serce. Tak proste jak to.

Prawdziwi mężczyźni pielęgnują swoje kobiety. Wiedzą, że cokolwiek dasz kobiecie, ona zwraca to podwójnie. Jeśli oddasz jej swoje serce, da ci całą swoją miłość.

Jeśli dasz jej dom, ona da ci dom. Jeśli dasz jej swoją miłość, sprawi, że poczujesz się jak jedyny mężczyzna na tym świecie. O co więcej można prosić?

Prawdziwi mężczyźni chronią swoje kobiety. Ale nie udają, że robią to publicznie, a następnie wykorzystują ich, gdy są w domu i nikt ich nie obserwuje.

Chronią swoje kobiety nawet przed sobą. Sprawiają, że czują się bezpiecznie i nigdy nie pozwalają, aby dotarło do nich coś złego.

Chodzi o to, że prawdziwi mężczyźni są świadomi siły kobiet, wcale nie uważają ich za słabszy seks, ale są dla nich w momentach, gdy życie ich powala.

Prawdziwi mężczyźni nienawidzą widoku roztrzaskanych kobiet na kolanach, błagających o miłość lub litość.

To po prostu wywołuje u nich odwrót. To tylko coś, co podnieca sadystę.

Prawdziwym mężczyzną jest widok jego kobiety z wysoko uniesioną głową, szczęśliwą i pewną siebie na własnej skórze. Dla prawdziwych mężczyzn nie ma większego podniecenia.

Szczęśliwa kobieta jest największą siłą prawdziwego mężczyzny. Tylko tchórze lubią znęcać się i poniżać kobiety, które postanowiły oddać im swoje serca.

Czasami, z powodu okoliczności, w których możemy się znaleźć, lub z powodu presji społeczeństwa, osiedlamy się. A osiedlenie się jest jednym z największych przyjaciół znęcania się.

Po prostu zaczynasz płynąć z prądem. Zaczynasz ignorować swoje życzenia i pragnienia. Zapominasz o swojej wartości i myślisz, że zasługujesz na cały ból, który otrzymujesz.

Ale to takie złe. Więc proszę, nigdy się nie osiedlaj. Zamiast tego kochaj się do tego stopnia, że ​​samotność będzie lepszym rozwiązaniem niż pozwalanie komuś traktować cię z lekceważeniem.

ideas de menú de fiesta para 30 personas

Miłość do siebie jest kluczem do unikania kul zwanych nadużyciami. Kiedy się nad tym zastanowić, ma to sens.

Ponieważ jeśli kochasz siebie, wiesz, na co zasłużyłeś.

Jesteś świadomy swojej wartości i wiesz, jak zasługujesz na traktowanie.

Kiedy kochasz siebie, otwierasz drzwi, aby inni też mogli cię kochać.

Kimkolwiek jesteś, cokolwiek reprezentujesz na tym świecie, bez względu na to, przez co przeszedłeś w życiu lub ilość miłości, którą odczuwasz dla mężczyzny, zawsze wiedzą, że prawdziwi mężczyźni chronią swoje kobiety, nie znęcają się nad nimi. Więc proszę, nigdy nie zadowalaj się sprawcą.

Wiedz, że człowiek, który jest godny ciebie, sprawi, że jego miłość poczuje się jak w domu.

Prawdziwy mężczyzna będzie tam dla ciebie, gdy czasy będą brzydkie, będzie na twoim ramieniu, aby się oprzeć, gdy sytuacja stanie się trudna, i zrobi wszystko, aby cię chronić i zapewnić ci bezpieczeństwo.

Więc proszę, nie pozwól, aby ktoś sprawił, że poczujesz się zagrożony i nie nazywaj tego miłością.